dowolna

Działki

64 097 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 097 ogłoszeń

189 000 zł5 658 m² 33,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę widokową o powierzchni 56,58ar położoną w malowniczym miejscu w Niedźwiadzie. Działka w kształcie prostokątu.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 008 m² 128,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1008 m, położoną w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Obłotne, przy ul. Miedzianej. To doskonała propozycja dla tych, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 250 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaborze, gm. Chybie na sprzedaż działka budowlana 1250 m Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjnie położona, całkowicie płaska działka budowlana o powierzchni 1250 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł776 m² 335,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 776 m , położoną w spokojnej okolicy miejscowości Strykowo, zaledwie 25 km od Poznań. Dzięki dogodnemu dojazdowi drogą szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ciszy i spokoju w otoczeniu przyrody i myślisz o inwestycji z dużym potencjałem? Lubisz aktywnie spędzać wolny czas i cenisz miejsca z ciekawą historią? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 920 090 zł17 177 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Konstantynowie Łódzkim - Idealna dla deweloperów! Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 17177 m (1,72 ha) położona w Konstantynowie Łódzkim ,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł5 800 m² 33,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka rolna znajdująca się W rybakowe, gmina kłodawa, położona W pięknym miejscu, w otoczeniu lasów, pół km od jeziora. Działka o powierzchni 5800 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł2 021 m² 493,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna - idealna pod klinikę lub gabinety Marszowice Malownicze | 2021 m | Pełne Media | mpzp Szukasz idealnego miejsca na prestiżową placówkę medyczną, gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł85 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży grunt rolny o powierzchni 8,5 ha w jednym kawałku, w tym działka budowlana, około 2000 m2, przy głównej drodze w centrum Goworowa, media w drodze, prąd woda,.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł90 102 m² 59,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 9,0102 ha. Cena sprzedaży wynosi 5 400 000 zł. Przeznaczenie działki - usługi turystyczne oraz pod bazy, składy i nieuciążliwy przemysł.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł9 177 m² 44,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż! Działka na trasie Wałcz- kołobrzeg! Atrakcyjna działka budowlana usytuowana w malowniczej miejscowości Golce w powiecie wałeckim! Golce to miejscowość w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł13 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną w pięknym zielonym otoczeniu w Świebodzicach. Możliwość podziału na mniejsze działki. Do działki prowadzą dwie drogi dojazdowe. Obszar objęty.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł4 800 m² 56,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycję, pod budowę, super lokalizacja, gmina Kąty Wrocławskie - Zachowice. - powierzchnia: 4800 mkw - kształt regularnego prostokąta o wymiarach 54 m x 90 x - uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 840 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż ciekawą działkę w centrum małej miejscowości Szewce położonej obok Tulec (2km), 6 kilometrów od Swarzędza, 12 kilometrów od centrum Poznania. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł913 m² 273,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Kazimierzówka - gm.Głusk - atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną. Na sprzedaż działka budowlana o pow. 913m2 położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 542 m² 104,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na prestiżowym osiedlu "karkonoska Przystań" Każda działka z projektem i pozwoleniem na budowę w cenie! Oferujemy na sprzedaż działki budowlane na nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł888 m² 81,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w Obrowie - Kolonia Obrowska. - sąsiedztwo terenów zielonych, lasu; - w niedalekiej odległości punkty.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł6 338 m² 473,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka dla dewelopera przy ul. Pomorskiej Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową działkę budowlaną o powierzchni 6.338 m2 położoną przy ulicy Pomorskiej w Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 872 600 zł3 121 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz oazy ciszy i bezpośredniego kontaktu z naturą, to zadzwoń do mnie. To wymarzone miejsce do zamieszkania w Dobrej. Do sprzedania trzy działki zlokalizowane w Dobrej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 365 m² 160,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Dobrczu o powierzchni 1365m2 położona pięknej okolicy z dala od miejskiego zgiełku , otoczona domami jednorodzinnymi. Jest to idealne miejsce dla ludzi którzy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł11 266 m² 75,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w Sędziszowie Małopolskim przy ulicy Jastrzębiej.Nieruchomość o powierzchni 1,1266 ha.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł5 620 m² 46,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

***okazja***działka 300 M od jeziora***5620 m2***płaska***kraina jezior I lasów*** Działka budowlana. Media: prąd dostępny w drodze. Powierzchnia: 5620 m2 Nieruchomość objęta mpzp jako.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 985 m² 36,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działki w Rossoszycy, gmina Warta Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 2985 m , położoną w malowniczej miejscowości Rossoszyca,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 156 m² 206,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż rewelacyjnie położoną działkę budowlaną przy lesie, położoną w miejscowości Wierzyce gm. Łubowo os. Pod Sosnami dz. nr 72 Bardzo szybki dojazd do Poznania i Gniezna,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka inwestycyjna w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Do sprzedania działka inwestycyjna położona przy drodze dwupasmowej ul. Kopernika, zlokalizowana przy Starówce. W pobliżu sądy,.

Szczegóły ogłoszenia

302 400 zł2 160 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2160 m2 położona w sołectwie Krzaki Czaplinkowskie (gm. Góra Kalwaria), ul. Wrzosowa. Cicha i spokojna okolica z szybkim i łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł16 317 m² 47,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Propozycja inwestycyjna o znaczącym potencjale - działki o powierzchni 1,63 ha w miejscowości Rąb, nieopodal Przodkowa. Bezpośredni dostęp z ulicy Wspólnej oraz łatwa możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 700 m² 88,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka w spokojnej miejscowości Zaborze, o łącznej powierzchni 3700m2, z możliwością podzielenia na 2 lub 3 odrębne parcele. Dla terenu zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

2 146 100 zł1 951 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Komorowie, ogrodzona, zadbana, słoneczna. Jedna z nielicznych już działek w Komorowie. W sąsiedztwie park, dużo zieleni, bezpośrednie sąsiedztwo lasu jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 500 m² 999,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana 1500 mkw - zielona oaza spokoju dla miłośników natury i aktywnego stylu życia Dlaczego warto? Szukasz miejsca, gdzie każdego dnia budzisz się wśród śpiewu.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł1 369 m² 89,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! meg Real Estate prezentuje Państwu na sprzedaż działki rolne, z warunkami zabudowy na ,zabudowę jednorodzinną wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną", które.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 329 m² 120,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: atrakcyjna wieś Wierzbna- na trasie Świdnica-Żarów; dojazd do miasta zajmie kilka minut, świetny dojazd także do Wrocławia i Wałbrzycha(łącznik). Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 500 m² 266 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze - Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1500 m , położona w malowniczej i spokojnej okolicy, z zachwycającym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 300 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w miejscowości Dąbek (gmina Dąbrowa Zielona) - na sprzedaż! Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy w otoczeniu lasów - to doskonała lokalizacja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

424 900 zł3 035 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

DO sprzedania :działka budowlana Z aktualnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego,parterowego O powierzchni zabudowy 138,90 M2.( patrz foto w sekcji : zdjęcia) - projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł2 782 m² 269,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 2782 m , zlokalizowanej przy ul. Garbarskiej w Opolu Lubelskim. Parcela stanowi doskonałą propozycję dla deweloperów.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 636 m² 158,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Propozycja miejsca na budowę Twojego wymarzonego domu! Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. Na sprzedaż działka o powierzchni 1636 m , która.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł25 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w niedalekiej odległości od Brwinowa. Otoczenie domów jednorodzinnych i terenów zielonych. Działka o wymiarach: szerokość 50 m, długość 543 m. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 500 zł9 631 m² 172,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Strategia. Działanie. Zysk. *** W sercu przemysłowej części Kędzierzyna Koźla działka idealna pod hale, magazyny, bazy transportowe i inne inwestycje podobnego kalibru. Płaski teren,.

Szczegóły ogłoszenia

231 290 zł713 m² 324,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Najpiękniejsze działki nad jeziorem Lubie:) Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną ( IV strefa) w Lubieszewie nad jeziorem Lubie. Zbywana nieruchomość o powierzchni 713m2 usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 460 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana 1460 m Rogalinek, otulina Rogalińskiego Parku Krajobrazowego. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1460 m , położona w malowniczym Rogalinku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij