dowolna

Działki

64 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 102 ogłoszenia

115 000 zł2 085 m² 55,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana w miejscowości Siemianówka o powierzchni 2085mkw. Nieruchomość w kształcie foremnego trójkąta zlokalizowana przy drodze asfaltowej. Przy działce dostępne wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł2 016 m² 269,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka objęta mpzp - 3.4MN, ZP - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zieleni urządzonej! Cena do negocjacji. Dojazd od ul. Herbowej. Powierzchnia 2016 m2. Wymiary ok. 21 x 96 m.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 261 m² 149,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 4 działki budowlane inwestycyjne pod zabudowę szeregową z projektem oraz wydanym pozwoleniem na budowę w Krzeczynie Wielkim - okolice Szkoły Podstawowej. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 713 m² 1 634,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną , położoną w Mińsku Mazowieckim przy ul. Widok, o numerze ewidencyjnym 2666, o powierzchni 1 713 m2. Nieruchomość posiada Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

203 060 zł3 124 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka pod 1, 2 lub 3 Domy - Zwierzewo/ Lubajny Szukasz idealnego miejsca pod inwestycję lub własną enklawę spokoju na Mazurach? Przedstawiam d ziałki nr 134/9 i 134/10.

Szczegóły ogłoszenia

1 248 500 zł48 021 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace przedstawia wyjątkową działkę o dużym areale 4,8021 ha, położoną w malowniczej miejscowości Budy Głogowskie, w powiecie rzeszowskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

437 100 zł1 457 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Uzbrojona, słoneczna działka 5 minut spacerkiem od Jeziora Tuchomskiego - Warzenko Lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Warzenko, na obrzeżach Trójmiasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rajbrot,małopolskie

189 000 zł2 300 m² 82,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 23 ar. Oferowana nieruchomość gruntowa położona jest w miejscowości Rajbrot, gmina Lipnica Murowana. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 121 720 zł22 298 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działa zlokalizowana w pobliżu węzła autostradowego w Lubiczu, idealna pod inwestycję - centrum dystrybucyjne, magazyny, hale. Działka o powierzchni 22 298 m2, której znaczny obszar.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł875 m² 113,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: odargowo, miejscowość położona w Gminie Krokowa. Odległość do Dębek wynosi jedynie ok 600.

Szczegóły ogłoszenia

111 540 zł1 014 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane przy lesie, rurzyca ul. Jesionowa 1 117 m i 1 014 m , 110 zł/m Rurzyca, gm. Goleniów; zabudowa jednorodzinna; prąd przy działkach Dwie sąsiednie działki w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 900 m² 46,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 4 900 m z warunkami zabudowy pod Mińskiem Mazowieckim Lokalizacja: brzozówka, gmina Jakubów Numer działki: 11/8 Identyfikator: 141208_2.0004.11/8 Wymiary: ok. 24 m-29 m 180.

Szczegóły ogłoszenia

731 850 zł5 950 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki usługowo - wytwórcze w Studziankach 6 działek rolne ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego jako usługowo-wytwórcze w kształcie prostokątów.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 016 m² 2 460,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W otoczeniu zieleni, w spokojnej części Gdyni, przy ulicy Racławickiej, czeka na Ciebie wyjątkowa działka nr 2616 o powierzchni 1016 m . To miejsce, w którym natura spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

276 750 zł1 107 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Małkowie. nr działki: 180/81 Grunt niezabudowany o łącznej powierzchni 1107m w Małkowie gm. Żukowo Działka: objęta.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł29 240 m² 66,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w westate Gdańsk! Oferujemy na sprzedaż piękne działki położone w malowniczej okolicy Jełmunia nad jeziorem: -Działka o numerze 80 o powierzchni -.

Szczegóły ogłoszenia

949 998 zł4 200 m² 226,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki po ok. 2100 m2 w pełni uzbrojone z planem zagospodarowania. - procent zabudowy wynosi 25% i 9,5 m w kalenicy ( bardzo dobry jak na morze). - działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

5 435 000 zł46 800 m² 116,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości idea poleca: na sprzedaż dwie niezabudowane inwestycyjne działki gruntu w Nowy Reczyn gm. Bodzanów, przy drodze krajowej nr 62 (płock - Wyszogród). Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 983 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Na sprzedaż 3 działki w miejscowości Stare Bielice o łącznej powierzchni 2983m2 tylko jedna z 3 działek o powierzchni 875 m2 posiada operat geotechniczny.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 200 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w odległości 15 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego! Dojazd ulicą asfaltową. W najbliższym otoczeniu wyłącznie nowe domy i sporo gruntów rolnych,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki znajdującej się w miejscowości Skrybicze. Działki o powierzchni ok 1000m2 jest w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł11 340 m² 132,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Olsztyn miejscowości Olsztyn przy ul. Kazimierza Wielkiego o powierzchni 11 340 m2 działka : o pow. ok 11.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł14 091 m² 22,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli liczysz metry, decyzje i potencjał, a nie emocje ta działka jest dla Ciebie. Na sprzedaż działka o powierzchni 14 091 m , położona w miejscowości Pokinianka, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 221 m² 2 129,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w Poznaniu na Naramowicach, w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się i dobrze skomunikowanych części miasta, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Likiec

Likiec,kujawsko-pomorskie

198 000 zł13 200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1,32 ha (13200 m2) w miejscowości Blinno w sąsiedztwie drogi krajowej nr 10 w spokojnej i zielonej okolicy w bliskim sąsiedztwie jeziora Łąkie. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

761 420 zł3 461 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycję w pożądanej lokalizacji w Radomiu. Nieruchomość: działka znajduje się przy ul. Skrajnej, osiedle Wośniki. Nieruchomość w sumie składa się z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 178 m² 466,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Dziwnówku. Nieruchomość położona 400 metrów od zalewu i 1600 metrów od morza. Wymiary działki 23 x 48m. Przy granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł3 200 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka położona w okolicy miejscowości Krempna. Powierzchnia działki około 32ary, kształt regularny, zbliżony do prostokąta. Częściowo porośnięta drzewami. Z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 282 000 zł8 600 m² 149,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na rezydencję lub inwestycję kilku domów, które łączy sielski spokój z dobrym dostępem do Gdowa, krakowa i Dobczyc? Widokowa, duża, foremna i uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

154 715 zł1 067 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora   super oferta W naszym biurze Oferuję Państwu atrakcyjną pod wieloma względami działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości szczutki sąsiedztwo wsi.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 600 m² 51,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Działka budowlana w miejscowości Chocianowiec. Doskonały dojazd do chocianowa/lubina. Do sprzedania działki.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 000 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Kozłowie blisko Świecia bezpośrednio przy drodze. Media w drodze Przeznaczenie działki zgodnie z mpzp m. in: dla zabudowy przemysłowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Popów

Popów,wielkopolskie

140 000 zł1 659 m² 84,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,1659 ha (1659 m ), zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Popów w gminie Szczytniki - w urokliwym otoczeniu zieleni i pól.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł400 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nowa oferta działki rekreacyjnej rod nad jeziorem Wierzchucińskim w super cenie! Ogród działkowy dysponuje własnym, ogrodzonym i w pełni zagposdarowanym terenem z prywatną plażą,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł990 m² 89,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Krępsku przy ul. Leśnej. Nieruchomość rolna o pow. 990 m2, pośród zabudowań jednorodzinnych, bezpośrednio przy drodze! Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

181 687 zł913 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - działka o nr ewid. 3/7 i pow. 913m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

418 000 zł1 045 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Rewal. Nieruchomość o powierzchni 1045 m2 w kształcie prostokąta. Możliwa zabudowa wolnostojąca, pensjonatowa,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka W pięknej I cichej okolicy lokalizacja: strzebielino- wieś kaszubska, położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Łęczyce,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł8 235 m² 510,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

płaska; media/instalacje: prąd; otoczenie: łąka, hala magazynowo-produkcyjna; dojazd: droga asfaltowa, droga szutrowa; wymiary: 40x180; oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

126 400 zł3 160 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Daniel Zawadzak   Biuro Nieruchomości Millennium prezentuje: duża działka w otulinie lasów Przybyłowa, która zagwarantuje nam ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53 030 m² 7,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż gospodarstwo (działki rolno-budowlane) położone w cichej i spokojnej okolicy, z daleka od miejskiego zgiełku. Ta wyjątkowa nieruchomość jest idealną propozycją dla osób.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku