dowolna

Działki

64 092 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 092 ogłoszenia

888 000 zł4 354 m² 203,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

centrum miasta - teren inwestycyjny - Borne Sulinowo Działka: - nr 45/23 o pow. 4843 m2 rezerwacja - nr 45/22 o pow. 3205 m2 cena 653.000 zł - nr 45/27 o pow. 4354 m2 cena 888.000 zł - nr.

Szczegóły ogłoszenia

44 000 zł13 402 m² 3,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona ok 10 km od Sokółki. Działka rolna o wymiarach :36mx378m Klasoużytki : Ł IV- 0,8471 łv - 0,03599 W-łiv-0,1083 W-łv- 0,0249 Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 200 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą na wyłączność. Działka jest w trakcie podziału, cena w ofercie dotyczy sprzedaży 1200m2. Jeżeli będzie chęć zakupu większego lub.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 600 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna słoneczna działka na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość położona we wsi Szczęsne i około 500 metrów od szkoły, przedszkola, żłobka. Świetnie skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 507 m² 52,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działki budowlane o powierzchniach 1507 m2 każda, położone w miejscowości Gierałtów - Gmina Nowogrodziec. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 235 m² 178,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Szukasz działki na Kaszubach blisko morza? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka o powierzchni 1235m położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

798 700 zł1 363 m² 585,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1363 m | Dopiewiec | przy Lesie Zakrzewskim Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1363 m , położona w Dopiewcu, tuż przy Lesie Zakrzewskim.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 029 m² 154,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka w miejscowości brzózki. . Brzózki to niewielka wioska w gminie Nowe Warpno w powiecie polickim, w odległości 25 min drogi od Polic i 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

2 470 000 zł4 850 m² 509 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Adres: zgorzała, ul. Postępu Powierzchnia: 4850 mkw Położenie: prostokątna Rodzaj: budowlana z mpzp Cena: 2.470.000 zł Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Zgorzała. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 177 m² 220,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Mierzynie, gm. Dobra, powiat policki, ul. Ozdobna, o powierzchni 1177 m2. Rodzaj użytku: riv a. Dla niniejszej dziaki brak miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł15 599 m² 166,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 1,6 ha, wymiary działki 160x100 m. Teren bezpośrednio przy trasie poznańskiej z ustalonym wjazdem na działkę z trasy.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 321 m² 370,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kordian ochocki Agent prowadzący   Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej i cenionej miejscowości Jaworze, tuż obok Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł870 m² 113,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz spokojnego miejsca do życia, z szybkim dojazdem do Przemyśla, ta działka będzie idealnym wyborem. Oferujemy działkę położoną w miejscowości Prałkowce, w pobliżu drogi.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 351 m² 591,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadrzewiona, cicha, pięknie usytułowana działka w Sulejówku, 1351m2 ( 36,5 x 37m). Przeznaczenie: pod zabudowę jednorodzinną. Dostęp do działki zagwarantowany poprzez wewnętrzną drogę.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 542 m² 103,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- oferta na wyłączność - zakup za pośrednictwem biura - zapraszamy - Do sprzedania piękna działka w Bolęcinie w pobliżu ulicy Krakowskiej, granicząca z Tenczyńskim Parkiem Narodowym.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł896 m² 89,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobry Dom oferuje Państwu działkę w pięknym mieście Suwałki przy ul. Zastawie. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jako tereny rolne, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 353 m² 88,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest 5 działek budowlanych położonych w cichej i spokojnej miejscowości Kikorze koło Nowogardu. Działki o powierzchni od 1353 m2 do 1537 m2. Ofertowana działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł25 500 m² 24,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2,5 ha położona w miejscowości Wiekowo (gmina Witkowo, powiat gnieźnieński), w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Niedzięgiel jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Goleń

Goleń,warmińsko-mazurskie

63 000 zł1 500 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o powierzchni 1500m2, jest to jedna działka z 25, w bliskiej okolicy działki ogrodzone i zagospodarowane. Do jeziora Białego około 200m. Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

42 999 zł287 m² 149,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 4 działki w Wierzchucinku - blisko jeziora! Na sprzedaż oferujemy cztery urokliwe działki o powierzchniach od 245 m do 287 m , położone na terenie ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

749 200 zł7 492 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 7492 m2, zlokalizowana ok 10 km od Centrum Gorzowa w Boleminie (gmina Deszczno). Z jednej strony przylega do drogi krajowej nr 22. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł502 m² 535,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana z funkcją zabudowy rekreacji indywidualnej, nad morzem, dębina ul.Pogodna, gmina Ustka, województwo pomorskie, 269.000,-PLN Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 366 m² 177,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 3366 m położoną w malowniczej i spokojnej części, w miejscowości Leszno, powiat kartuski, gmina Kartuzy. Ze względu na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł8 220 m² 152,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka przemysłowo-inwestycyjna położona w Stanowicach, w gminie Oława, woj. dolnośląskie Powierzchnia działki: 8 220 m - Przeznaczenie: produkcyjno-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł11 500 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną na sprzedaż, która znajduje się na przedmieściach Mieroszowa tuż przy trasie do Skalnego Miasta w Czechach. Idealne miejsce wypadowe.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 2500 m2 położonej w idealnej lokalizacji z widokiem na jezioro i las. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł7 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji Działka usługowa, utwardzona, ogrodzona. Do wynajęcia teren inwestycyjny, produkcyjny, składowy o łącznej powierzchni 1,3 ha z możliwości wydzielenia powierzchni pod.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł2 300 m² 80,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o ciszy, przestrzeni i pięknym widoku za oknem, a jednocześnie zależy Ci na dobrym dojeździe do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł3 928 m² 99,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży sporej wielkości działki znajdującej się w Milikowicach - 7,5 km od Świdnicy. Działka o powierzchni 39,28.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł22 400 m² 111,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2,24 ha, z własną linią brzegowa Jeziora Łaźno o długości 80 metrów. Nieruchomość położona w sercu Puszczy Boreckiej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł8 000 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| powierzchnia działki 8000m2, kształt zbliżony do trójkąta szerokość od ulicy ok 137m. Woda i prąd w drodze. Dojazd do działki drogą gminna asfaltową. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 900 m² 79,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3900m2 położoną w gminie Świdnica. Jest to działka rolna z możliwością zabudowy (po wystąpieniu o warunki zabudowy). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł1 000 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lubsko, działkę pod zabudowę domków jednorodzinnych, cena 68 000 zł, sprzedam. Działka (działki) o powierzchni 1000 m2 (standard) w atrakcyjnej lokalizacji na pograniczu Lubska.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł827 m² 87,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 627/119 o pow. ok. 827m2 w miejscowości Nowy Orzechów w gm. Sosnowica, powiat parczewski,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł2 500 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pilona Twoje miejsce na ziemi, gdzie zaczyna się opowieść o domu. Z przyjemnością przedstawiam działkę budowlaną o powierzchni 2500 m, położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

920 100 zł3 030 m² 303,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! cena do negocjacji Przedstawiamy ciekawą propozycję sprzedaży rozpoczętej budowy dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej na dużej działce w Rędzinach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 162 m² 447,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1162 mkw położona w Kobierzycach - gmina Kobierzyce. Dojazd do działki drogą gminną. Działka oznaczona w planie symbolem 34 mn.

Szczegóły ogłoszenia

517 600 zł1 294 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ruścu pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. W mpzp 50% powierzchni biologicznie czynnej, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Wymiary 24m x 51m media : prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł10 000 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedania działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 3,7 ha, ( podana cena za mkw to 2 tys zł) przeznaczenie mieszkaniowo-usługowa, w idealnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł1 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac utwardzony przy ul. Hutniczej. Plac stanowi część większej nieruchomości, całość ogrodzona, istnieje możliwość dodatkowego wygrodzenia samego placu. Na placu znajduje się duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł11 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 11300m2 w Żelechowie. Nieruchomość objęta mpzp- częściowo rolna, częściowo mieszkaniowo-usługowa. Działka w trakcie odralniania. W drodze przy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij