dowolna

Działki

63 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 995 ogłoszeń

350 000 zł3 143 m² 111,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową Jeziora Wysokie Brodno. Zapraszamy do zakupu działki z linią brzegową Jeziora Wysokie Brodno. Nieruchomość ma powierzchnię 3143 m2 i oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł1 439 m² 1 667,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano-usługowa w centrum Koszalina! ul. Kazimierza Wielkiego, działka nr 581 Powierzchnia: 1439 m2 Cena: 2 400 000 zł mpzp: l28ms Wszystkie media Zabudowa do 5 kondygnacji + podziemie.

Szczegóły ogłoszenia

82 940 zł754 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest kompleks 21 działek w pobliżu Jeziora Ostrowite, z dojazdem drogą asfaltową, a następnie 70 m. drogą gruntową. Kompleks działek usytuowany jest na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 084 800 zł1 808 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1800 m2, w mpzp po zmianach oznaczona jako U2. Działka ma nieregularny kształt, jest częściowo ogrodzona. Wjazd na działkę z asfaltu. Media.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 035 m² 98,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona w miejscowości gęś (gmina wicko)! Lokalizacja gwarantuje doskonały odpoczynek po pracy w otoczeniu własnego ogrodu i w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł3 956 m² 391,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kudowa-Zdrój działka rezydencjalna z projektem i pozwoleniem na budowę Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 3956 m , położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł761 m² 229,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 761m 2 w centrum Łochowa Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w rewelacyjnej okolicy Łochowa. Działka jest prostokątna, płaska o wymiarach 24m x 33m. Media: - woda.

Szczegóły ogłoszenia

115 500 zł1 050 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty działek budowlanych przedstawionej przez Freedom Nieruchomości. Te urocze kawałki ziemi znajdują się w malowniczej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł799 m² 413,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka zlokalizowana w Kolbudach, na wzniesieniu, obok osiedla nowo budowanych domów jednorodzinnych. Do centrum Kolbud jest kilka minut pieszo. Znajdziemy tam pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 251 m² 127,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka pod zabudowę wielofunkcyjną jednorodzinną - mpzp Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1251 m w Kolsku. Działka położona jest na terenie nowopowstałego osiedla, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł8 001 m² 219,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł600 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka rekreacyjna Z domkiem I kominkiem W mściszewicach gmina sulęczyno, 100 metrów do jeziora! Odległość od Gdańska to około 50km Działka o powierzchni 600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 056 m² 374 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż w pełni uzbrojona działka budowlana w bardzo atrakcyjnej okolicy w pobliżu lasu i niewielkiej odległości od Tczewa z dojazdem do drogi publicznej drogą wyłożona.

Szczegóły ogłoszenia

209 340 zł1 163 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną 1163m2 na Białych Błotach pod zabudowę jednorodzinną, budynek szeregowy (szerokość 11,7 m) oraz zabudowę usługową. Kształt - prostokąt Działka pod.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł31 700 m² 630,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie proponuje do kupna nieruchomość oznaczoną ewid., nr 419/78 (pow. 1,4992 ha) i nr 419/80 (pow. 2,0779 ha) z obrębu 5 Marczuk.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł79 500 m² 7,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona we wsi Jelenino w powiecie drawskim na terenie Ostoi Drawskiej- jednego z największych w Polsce obszarów specjalnej ochrony paków.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 140 m² 280,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaz działkę o pow 11,4 ara w cichej i spokojnej okolicy w Rzeszowie przy ul. Pileckich. Działka jest lekko nachylona,.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł857 m² 190,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Transakcja sprzedaży działki budowlanej (aktualny mpzp) położonej w północnej części Aleksandrowa Łódzkiego Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

162 435 zł1 547 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu nieruchomość niezabudowaną położoną w kompleksie 12 działek w Ninikowie, gmina Karnice. Działka w kształcie prostokata o powierzchni 1547 m2, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł3 386 m² 200,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3386 m , położona w znakomitej lokalizacji przy ul. Białostockiej, w pobliżu Urzędu Miejskiego i centrum Choroszczy.

Szczegóły ogłoszenia

535 200 zł2 676 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nieco nietypową. Mamy dla Państwa prześliczną, zróżnicowaną terenowo (część działki skarpa, większość wypłaszczona) działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam, do sprzedania działka leśna o pow. 3000 m2, zaledwie 30 km od Warszawy i 4 km od Tarczyna w otulinie lasów i Warszawskiego Obszaru Krajobrazu Chronionego. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 199 m² 175,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka budowlana w malowniczej okolicy i doskonałej cenie - na sprzedaż. Piękna działka budowlana o powierzchni 1199 m2 i wymiarach 24 x 50. Objęta Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 958 m² 50,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka W szczucinie-1km od rynku! Oferujemy do sprzedaży dużą działkę w pierwszej linii zabudowy o powierzchni 0,2958ha , zlokalizowaną w miejscowości Szczucin, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł9 072 m² 41,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 9072 m , idealną pod budowę domku letniskowego lub całorocznego. Działka położona w malowniczej miejscowości Makowo,.

Szczegóły ogłoszenia

124 780 zł734 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana 734 m - Bobrowniki, dzielnica Sączów Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 734 m , położona w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł550 m² 954,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana zarówno pod inwestycję deweloperską jak i pod zabudowę jednorodzinną czy usługową. Ogrodzona działka o powierzchni 550 m2 jest zlokalizowana w Białymstoku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

899 800 zł16 400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pomlewo w gminie Przywidz, to malownicza miejscowość w otoczeniu lasów i jezior. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennym, z mediami /woda, prąd w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 474 298 zł23 779 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni ponad 2,3 ha, wymiary działki 70x339 m wydane warunki zabudowy na cztery budynki wolnostojące Działka przylega z dwóch stron do drogi gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł750 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż! Działka o powierzchni 750m2 w Pieczyskach. Obowiązuje mpzp, działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i letniskową. Prąd w drodze w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 520 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wierzeja - gmina Duszniki - centrum wsi na sprzedaż - działka określona w księdze wieczystej jako zurbanizowane tereny niezabudowane - powierzchnia działki 1520 m2 - wymiary - szer. 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 460 m² 129,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ok 15 arów na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów Media na działce lub w drodze : Kanalizacja, światłowód, prąd, woda Szkoła podstawowa i przedszkole 800.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 086 m² 164,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w centrum Szydłowa z bezpośrednim dojazdem z drogi gminnej! Droga gminna wyłożona polbrukiem! Tylko 10 minut drogi do Piły! Korzystna cena! W tej wygodnej lokalizacji mamy.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 366 m² 164,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na ziemi - widokowa działka 13,66 ara w Porębie-Żegoty Cenisz sobie ciszę, czyste powietrze i bliskość natury, ale nie chcesz rezygnować z wygód cywilizacji? Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

8 319 500 zł16 639 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna 1,6 ha - gmina Leszno, powiat warszawski zachodni Oferujemy atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni ponad 16 000 m , położony zaledwie 15 km od Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł4 053 m² 91,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-rolna w miejscowości Głogoczów gm. Myślenice o pow. 4053m2 nr. ewid. działki 1142/1 Powierzchnia budowlana - 1400m2 W mpzp działka oznaczona mn - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kędrzyno

Kędrzyno,zachodniopomorskie

119 000 zł5 945 m² 20,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne w Kędrzynie położone przy drodze publicznej w bardzo dobrej cenie! Oferuję na sprzedaż dwie duże działki rolne położone obok siebie o powierzchni łącznej 5.945 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

5 524 820 zł1 453 900 m² 3,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunty rolne komańcza woj.podkarpackie 145ha Powiat sanocki woj. podkarpackie Komańcza opis nieruchomości : Klasy gruntów psiv, psv, psvi, lz-psv, lz-psvi, łv, łvi, lz-łv,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 240 m² 68,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12,4 ar, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Morawsko (gmina Jarosław). Działka znajduje się w terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł2 548 m² 17,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki rekreacyjne nad rzeką w miejscowości Ulucz (1565 Hulicz, 1872 Ułucz, w latach 1977 Łąka) osada w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł11 500 m² 28,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny