dowolna

Działki na wynajem - Oferty wynajmu działek

1 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 069 ogłoszeń

9 450 zł5 250 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu składowego o powierzchni 5250 m2 w Nowym Świętowie Plac składowy utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

1 066 zł2 881 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia działka nr 87/1, obręb licze o pow. 2881 m2. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł2 899 m² 0,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na wynajem teren o powierzchni 2 899m2, położony w Namysłowie w atrakcyjnej lokalizacji przy ruchliwej drodze. Oferta inwestycyjna. Oferujemy Państwu na wynajem, teren pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł6 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren niezabudowany, położony w Rudzie Śląskiej przy ul. Pawła na działkach o nr.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł543 m² 5,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do wynajęcia działka o powierzchni 543 m2, zlokalizowana w Kielcach, na osiedlu ksm, na rogu ulic Domaszowskiej i Zbożowej. Działka w pierwszej linii w stosunku do drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł4 700 m² 1,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o pow. 4 700 m2 położony na działce o numerze ewidencyjnym 444/2, obręb Nowa Wieś w m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam do zaoferowania Państwu działkę usługową na wynajem znajdującą się w miejscowości Sucumin. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-przemysłowa***wynajem***powierzchnia 3500 m2***topola Osiedle k. Ostrowa Wielkopolskiego. Polecam na wynajem nieruchomość gruntową o powierzchni 3500 m2 usytuowaną w Topoli.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł2 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przemysłowo - usługowa, utwardzona, pow. ok. 2000 m2, do wynajęcia Działka przemysłowo - usługowa, utwardzona, pow. ok. 2000 m2, do wynajęcia. Koszalin, osiedle Przylesie. Teren do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł2 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac za i wyładunkowy utwardzony o pow. ok. 2000,00m2 znajdujący się w Goleszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł150 m² 5,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wynajmę działkę 150 m2 ul. Jana Sawy pod pawilon ewentualnie inną działalność

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł1 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Plac utwardzony kostką o powierzchni około 1000m2 - gm. Konopnica, łatwy i szybki dostęp do drogi ekspresowej Lublin - Rzeszów. Energia elektryczna, woda - na placu, teren ogrodzony, dwie drogi.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł3 270 m² 4,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na wynajem | 32ar | Mogilany | Tuż przy Zakopiance - idealna pod inwestycję Do wynajęcia atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 32 ar , składająca się z dwóch sąsiadujących.

Szczegóły ogłoszenia

11 200 zł2 800 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka atrakcyjnie położona w Gdańsku Orunii bezpośrednio przy Trakcie Św. Wojciecha. Do wynajęcia plac utwardzony na autohandel, wypożyczalnię sprzętu budowlanego, składowanie towarów itp.

Szczegóły ogłoszenia

146 zł581 m² 0,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Jedlicze przy ulicy Kolejowej. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł3 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac o powierzchni około 3000m2 (kostka) - gmina Konopnica. Teren ogrodzony, monitorowany. Czynsz najmu placu 3zł netto /m2, dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia pojedynczych biur.

Szczegóły ogłoszenia

6 494 zł3 247 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość zabudowaną, położoną w miejscowości Godów przy ulicy Dworcowej , oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł2 800 m² 2,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia wybetonowany plac o pow. 2800,m2. Na placu stoi kontener o pow. 80,m2 ,który może być zaadopotowany na biuro lub pomieszczenie socjalne. Plac jest ogrodzony .Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł500 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Jasło przy ulicy kolejowej / 3 maja. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowojowice. Do wynajęcia nieutwardzony grunt w drugiej lini zabudowy przy drodze 395 (strzelin-Wrocław). Plac o powierzchni 10 ar (1000 m2) ogrodzony. Cena za wynajem: 1.700 zł Zapraszam Marek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu nieruchomość położoną na terenie inwestycyjnym w Gryficach. Nieruchomość gruntowa składająca się z jednej działki o powierzchni 6106 m2 z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do wynajęcia grunt o pow. 1000 m2 przy ul Żwirki i Wigury w Pyrzycach na cele komercyjne/inwestycyjne. .

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz strategicznej lokalizacji dla swojej firmy? Oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 4100 m (wymiary 100x41m) w Skarbimierzu-Osiedlu, położoną w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

73 165 zł14 633 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta bez prowizji Utwardzona działka usługowa. Oferta bez prowizji! Działka usługowa o powierzchni 14 668 m2. Teren utwardzony- asfalt, płyty betonowe, ogrodzony bezpośrednio przy drodze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł126 m² 15,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**działka pod działalność** Prezentuję do wynajęcia działkę o przeznaczeniu w planie mn/u pod działalność o pow. około 110 m2, na której usytuowany jest Kontener biurowy czy też.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł2 589 m² 2,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu grunt o powierzchni 2589 m mieszczący się w Mierzęcinie, woj lubuskie. Czynsz najmu 5200 zł netto/m-c, do.

Szczegóły ogłoszenia

1 067 zł485 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu terenu wraz z budynkiem magazynu położonego w centrum Kędzierzyna Koźla przy ul. Towarowej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 zł2 400 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu usługowo - handlowego zlokalizowanego na terenie działki o numerze geodezyjnym 34/21.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem działkę o powierzchni 2 Ha w gminie Słomniki. Wymiary I parametry przedmiotowej działki: - działka z bezpośrednim wjazdem z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

11 025 zł3 675 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Zakopanym przy ul. Chyców Potok. Przedmiotem najmu jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł16 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do wynajęcia idealne miejsce na powierzchnie magazynowe, przeładunkowe. Przedmiotem najmu jest nieutwardzony teren o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł2 550 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu utwardzony plac z dostępem do torów od pkp plk, o powierzchni 2550 m mieszczący się na działce nr 302/2.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł10 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynajem - narożna działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1ha. Dojazd asfalt. Lokalizacja - Widzew po sąsiedzku stacja Łódź-Widzew. 4 km od zjazdu z autostrady A1 łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł95 000 m² 0,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wynajmę grunty pod oze , wielkopolskie , powiat pilski , gmina Szydłowo , miejscowość Kotuń , powierzchnia 9,5 ha. Kontakt: robert mysiukiewicz tel:   Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł2 000 m² 1,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni około 2000 m. kw. w miejscowości Błonie, powiat warszawski zachodni. Moim zdaniem teren ten nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł5 000 m² 2,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę plac o powierzchni 5000m2 stabilizowany i utwardzony kruszywem betonowym, odwodniony. Dobry dojazd S8. Najem długoterminowy min 2 lata.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł12 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę część działki o powierzchni ok 12000 m2 na cele składowania, sortowania, przetwarzania materiałów sypkich, kruszyw budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję Państwu do wynajęcia lub ewentualnej sprzedaży, absolutnie unikatowy teren inwestycyjny o powierzchni 2631m zlokalizowany Zduńska Wola ul. Getta Żydowskiego 29c, bezpośrednio przy markecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rokowania

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam Państwa. Oferuję do wynajęcia lub ewentualnej sprzedaży teren inwestycyjny o powierzchni 3669m zlokalizowana w Zduńskiej Woli przy ulicy Opiesińskiej, bezpośrednio przy markecie.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł2 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Plac składowy do wynajęcia! -20 000 m2 placu składowego i 300 m2 powierzchni biurowej bezpośrednio przy trasie S7, w pobliżu obwodnicy Elbląga. -Teren jest ogrodzony, strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W naszej ofercie są również: - place utwardzone od 3,00 zł/m do 5,00 zł/m netto bezpośrednio-bez pośredników olin - Twój zaufany partner w nieruchomościach olin, z solidnymi korzeniami.