dowolna

Działki na wynajem - Oferty wynajmu działek

1 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 069 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Utwardzony frontowy plac przy ul. Towarowej w Olsztynie. Oferta wynajmu: do wynajęcia bezpośrednio przy ul. Towarowej (nowy odcinek), na terenie bazy dawnego przedsiębiorstwa prib. W naszej.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł35 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Społem pss w Gliwicach wydzierżawi teren pod parkowanie pojazdów dostawczych. Możliwość wynajmu większego terenu -pod większą ilość miejsc postojowych. Niniejsze ogłoszenie dotyczy jednego.

Szczegóły ogłoszenia

31 000 zł7 043 m² 4,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| do wynajęcia działka o pow. 7043 m2 i hala o powierzchni 300 m2 zlokalizowana w Sokołowie (gm. Michałowice). Hala nieogrzewana, konstrukcja stalowa. Wymiary: 15 m x 20 m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajmu teren 4500 m2 działki - czysta, niezadrzewiona. Działka z dojazdem drogą gminną- cena wynajmu 2 zł/m2 działki w miejscowości Waleriany gm. Puszcza Mariańska- można wynająć.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł1 200 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Plac do wynajęcia idealny pod komis samochodowy / działalność usługową Do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni ok. 1200 m (30 m x 40 m) idealny pod komis samochodowy, handel autami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Armii Krajowej

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

6 000 zł8 220 m² 0,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajem - Działka inwestycyjna 8220 m - Centrum Jastrzębia-Zdroju - mpzp - Usługi, handel, parking, magazyn. Idealna oferta dla inwestora szukającego przestrzeni z potencjałem! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Grunwaldzka

Rumia,pomorskie

1 500 zł200 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Najatrakcyjniejsza działka w okolicy tuż przy głównej ulicy Grunwaldzkiej w Rumi w parku handlowym. Działka o pow.ok 200m2 pod moduł czy kontener gastronomiczny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Brzączowice

Brzączowice,małopolskie

100 zł3 600 m² 0,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, super nasłoneczniona działka rolna z dojściem do jeziora, idealna na wypoczynek i zabawę w dzialkowca , 30 min od Krakowa, cisza spokój

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Katowice,śląskie

10 000 zł2 500 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wynajęcia utwardzoną działkę o powierzchni łącznej do ok. 4.000 m2 lub większa z mediami. Teren obiektu jest ogrodzony, możliwy dojazd samochodu typu tir. Bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bolesława Chrobrego

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

110 000 zł801 m² 137 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Plac, działka miejsce do wynajęcia pod działalność w Ustroniu Morskim Polecamy do wynajęcia atrakcyjny plac o powierzchni 801 m pod działalność sezonową położony w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białystok

Białystok,podlaskie

1 500 zł600 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** działka do wynajęcia *** *** do 1200 M2 *** Polecam do wynajmu powierzchnię działki zlokalizowaną w okolicach osiedla Młodych w Białymstoku. Bardzo dobra lokalizacja - szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Wielgolas Brzeziński

Wielgolas Brzeziński,mazowieckie

20 000 zł11 500 m² 1,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren pod Usługi do dzierżawy długoterminowej o powierzchni ok. 1,15 ha (11 500 m ) w miejscowości Wielgolas Brzeziński, gmina Halinów, powiat Mińsk Mazowiecki. Lokalizacja: 11 km na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

20 000 zł5 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do wynajęcia utwardzona działkę o powierzchni ok. do 5.000 m2 (lub jej część) z mediami. Do zaoferowania mamy ok. 5 ha terenów inwestycyjnych w Dąbrowie Górniczej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przyjezierze

Przyjezierze,kujawsko-pomorskie

7 000 zł300 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka z świetnymi warunkami zabudowy i bezpośrednim widokiem na jezioro! Wynajem nieruchomości - kwota 7 tys. zł to całkowita kwota najmu brutto za cały sezon letni. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wierzbno

Wierzbno,zachodniopomorskie

450 zł500 m² 0,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Siecino

Siecino,zachodniopomorskie

300 zł400 m² 0,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 150 zł1 752 m² 3,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO wynajęcia! Doskonale wyeksponowana działka przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych o powierzchni 1752 m. Położona przy drodze o dużym natężeniu ruchu i dobrze widoczna z ulicy. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Krynica Morska

Krynica Morska,pomorskie

12 000 zł12 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia miejsce w pawilonie wraz z placem do chodnika w Krynicy Morskiej przy ul Bałtyckiej Woda, siła, kanaliza. Cena 12.000pln/ za cały sezon. Box 12m2 (4x3)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Nadmorska

Jarosławiec,zachodniopomorskie

4 440 zł12 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obwieszczenie O przetargu na najem nieruchomości W jarosławcu przy ul. Nadmorskiej 32 Adres: ul. Nadmorska 32, jarosławiec Powierzchnia gruntu: 12 m Grunt: dz. ewid. nr 262 obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Jaworzno,śląskie

10 800 zł6 000 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do wynajęcia utwardzone działki o powierzchni do ok. 6.000 m2 z pawilonem biurowo-socjalnym, do którego doprowadzona jest woda i prąd. Pawilon posiada wc oraz klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Nadmorska

Jarosławiec,zachodniopomorskie

4 440 zł12 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obwieszczenie O przetargu na najem części nieruchomości gruntowej W jarosławcu przy ul. Nadmorskiej 32a Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. 1 Maja

Olszyna,dolnośląskie

3 245 zł1 803 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości: terenu-placu o pow. 1803 m2 w Olszynie przy ul. 1 maja, plac idealny pod skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Podgórska

Kraków,małopolskie

18 000 zł742 m² 24,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomości w Krakowie oddaje w najem teren częściowo utwardzony o powierzchni 747 m2 z przeznaczeniem pod ustawienie foodtrucków w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Łagiewniki Średzkie

Łagiewniki Średzkie,dolnośląskie

9 954 zł4 977 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu o pow. 4977 m2, położonego w miejscowości Łagiewniki Średzkie. Działka nr 198, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Zygmunta Starego

Piła,wielkopolskie

600 zł18 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu idealne miejsce pod pawilon handlowy, o pow. 18 m2, położone zaledwie 50 m od zmodernizowanego dworca Piła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Warszawa,mazowieckie

16 030 zł2 717 m² 5,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuje do wynajęcia utwardzoną działkę usługową o powierzchni 2717 m . Teren posiada dwa niezależne wjazdy brama oraz szlaban, oba otwierane zdalnie. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubin

Lubin,dolnośląskie

19 000 zł11 000 m² 1,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do wynajęcia grunt przemysłowy o powierzchni ok. 1,1 ha, częściowo zabudowany, zlokalizowany w obrębie 9 Lubina, w sąsiedztwie węzła S3 (lubin Północ). Obiekt o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Litewska

Gdańsk,pomorskie

19 000 zł4 800 m² 3,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem teren o powierzchni 4 800 m2 przy ul. Litewskiej w Gdańsku (dzielnica Rudniki). Na działce hala stalowa o powierzchni 360 m2. Teren bezpośrednio graniczy z nabrzeżem Martwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona

Wójtowo,warmińsko-mazurskie

21 000 zł3 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wynajęcia działkę o powierzchni 3000 m2 położoną w Wójtowie przy ulicy Malinowej 4. Oferta dotyczy terenu utwardzonego, płaskiego o bardzo korzystnym kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

30 916 zł5 240 m² 5,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do wynajęcia utwardzoną działkę usługową o powierzchni 5240 m z trzema dojazdami, z których jeden prowadzi przez szlaban sterowany zdalnie (w ciągu dnia otwarty),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 800 zł4 000 m² 0,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

.działka budowlano-inwestycyjna o pow. 40 a, zlokalizowana w niewielkiej odległości od granicy Gorzowa Wlkp.przy trasie o dużej częstotliwości ruchu kołowego.możliwość powstania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łaziska

Łaziska,wielkopolskie

3 000 zł9 347 m² 0,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren do wynajęcia w miejscowości Łaziska gm. Wągrowiec Przedstawiam ofertę gruntu do wynajęcia składającego się z 4 działek o łącznej pow. 9347m 2. Teren umiejscowiony we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Warszawa,mazowieckie

11 151 zł1 890 m² 5,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do wynajęcia utwardzoną działkę usługową o powierzchni 1890 m z dojazdem przez szlaban otwierany zdalnie. Działka zlokalizowana jest w doskonałym punkcie komunikacyjnym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Mysłowice,śląskie

16 000 zł4 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Posiadamy do wynajęcia działki, place o powierzchni do ok. 5.000 m2, wyasfaltowane, częściowo utwardzone kostką z możliwością wynajęcia biur i pomieszczeń socjalnych. Teren obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł700 m² 7,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Lokalizacja: Działka jest przy ulicy Grabiszyńskiej- jednej z głównych arterii komunikacyjnych zachodniej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Licealna

Sochaczew,mazowieckie

2 406 zł1 203 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu działkę o nr ewidencyjnym 1910/23, obręb Sochaczew Wschód, gm. Sochaczew M., pow. sochaczewski, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Lubowo

Lubowo,wielkopolskie

2 500 zł500 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lubowo nad Jeziorem Pożarowskim , gmina Wronki , działka rekreacyjna pod wynajem , położone 200 m od jeziora , a 1km od rzeki Warty , w pobliżu przeprawa promowa w Wartosławiu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

9 656 zł4 828 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości przeznaczonej na cele logistyczne, załadunkowe, składowe. Jedną z nich jest plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Licealna

Sochaczew,mazowieckie

7 577 zł10 824 m² 0,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu działkę o nr ewidencyjnym 1910/22, obręb Sochaczew Wschód, gm. Sochaczew M., pow. sochaczewski, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Półłanki

Kraków,małopolskie

8 800 zł1 700 m² 5,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia utwardzona działka o pow. 1700 mkw. z garażem 25 mkw. przy ulicy Półłanki 31d w Krakowie. Wjazd bezpośrednio z ulicy poprzez 6-ciometrową bramę przesuwną zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Dąbrowica

Dąbrowica,dolnośląskie

6 000 zł5 400 m² 1,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na wynajem ~5400m2 placu utwardzonego, wyrównanego, na terenie ogrodzonym, monitorowanym, zlokalizowanym w miejscowości Dąbrowica, gmina Mysłakowice, powiat karkonoski. Możliwe przeznaczenie terenu.