dowolna

Działki na wynajem - Oferty wynajmu działek

1 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 069 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia grunt o powierzchni od 2500 m2 do 1 ha w Łazach (gm. Lesznowola) przy al. Krakowskiej. Działki nie widać z al. Krakowskiej, zlokalizowana jest w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do dzierżawy ziemi rolnej w miejscowości Roszkowo przy ul. Wierzbowej, niedaleko granicy z miastem Pruszcz Gdański. Jest też opcja zakupu ziemi lub dzierżawy mniejszej powierzchni -.

Szczegóły ogłoszenia

4 620 zł2 100 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. informuje o możliwości wynajęcia niezabudowanego i nieutwardzonego terenu o powierzchni 2100 m2 położonego w Łodzi przy ul. Służbowej ( w okolicach dworca pkp Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł4 000 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Zachód Nieruchomości oferuje Państwu do wynajęcia grunt położony w Modrzycy. Działka dzięki swojej lokalizacji może być przeznaczona pod komis samochodowy, skład budowlany czy parking.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł300 m² 12,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji-na granicy Łodzi i Zgierza do wynajęcia: duży solidnie utwardzony teren przemysłowy ok. 300m 2 - z pomieszczeniami biurowymi ok. 40 m 2 z dostępem do pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wynajem terenu pod food truck / kebab / budkę gastronomiczną Żory, ul. Dąbrowskiego przy hali targowej. Do wynajęcia teren idealny pod prowadzenie małej gastronomii food truck, kebab, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł9 875 m² 3,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą gruntu o przeznaczeniu usługowym, zlokalizowanego w Siechnicach, na łączeniu ulicy Opolskiej z Obwodnicą Wschodnią Wrocławia. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

30 750 zł92 284 m² 0,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA wynajem grunt inwestycyjny 92.284 m2 z MPZP, Pastuchów, powiat świdnicki *CENA zawiera VAT w wysokości 23%.* WGN Commercial oferuje na wynajem grunt inwestycyjny o powierzchni 9,2284 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na wynajem ogrodzony plac z utwardzonym dojazdem o powierzchni 2000 m2 Teren znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz w granicach gzwp nr 111. Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł5 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji Działka usługowa, utwardzona, ogrodzona. Do wynajęcia teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 1,3 ha z możliwości wydzielenia powierzchni pod potrzeby Klienta. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł1 601 m² 3,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu rampę utwardzoną kostką brukową o powierzchni 1601 m usytuowana na działce nr 175/9 w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mularczuk Nieruchomości oferuje do wynajęcia działkę usługową o powierzchni 505 m , zlokalizowaną w Katowicach - Podlesie, przy ul. Armii Krajowej. Działka położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do dzierżawy działkę niezabudowaną położoną w Bartoszycach o powierzchni 2323 m2 (dz. 5/14,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł2 115 m² 3,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia plac utwardzony płytami betonowymi o powierzchni 2115m2. Na placu posadowiona jest hala stalowa o pow. 200m2 ( 20m X 10m ) i 4m wysokości, pokryta plandeką. Brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

990 zł600 m² 1,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zalety Ogrodzona. W przemysłowej dzielnicy. Dojazd dla tira. Dodatkowe informacje Do wynajęcia działka o pow. 600 mkw na Wrotkowie. Nieutwardzona. Wjazd od ulicy. Pozostałe oferty na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł16 077 m² 0,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli posiadasz inną nieruchomość, od sprzedaży której uzależniasz zakup nowej nieruchomości - idealnie trafiłeś! odkupimy ją od ciebie, lub pomożemy bardzo korzystnie sprzedać! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajem. Plac 8500m2. Warsztat, wiaty. Gościejewo. Gm. Rogoźno Wlkp. Przedmiotem wynajmu jest Plac o powierzchni 8500m2 utwardzony asfaltem, kostką oraz częściowo gruzem idealnie nadający się pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł250 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem parking na 15 miejsc postojowych. Parking ogrodzony, utwardzony, szlaban na pilota (na zdjęciu szlaban jeszcze nie był zainstalowany). Wjazd wyłącznie dla jednego najemcy. Koszt najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł1 500 m² 6,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na wynajem oferujemy przestronny, ogrodzony plac o powierzchni ponad 1500 m , położony w strategicznej części Wrocławia przy ul. Krzywoustego, w otoczeniu hal magazynowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

8 550 zł5 700 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu teren o powierzchni 5700 m2, zlokalizowany w miejscowości Góra Kalwaria w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt c o pow. 5418,00 m2 usytuowany na ul. Hryniewickiego 1 w Szczecinie w obszarze przemysłowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł2 124 m² 2,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do wynajmu niezabudowana działka na Warszawskiej Białołęce Okolica z różną zabudową, dobre połączenia komunikacyjne miejskie i kołowe (autobus). W sąsiedztwie ulicy Modlińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł7 000 m² 2,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu ładunkowego przy ul. Mieszka I w Opolu. Plac utwardzony kruszywem usytuowany wzdłuż czynnego.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł2 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji! Działka usługowa, plac składowy położony na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Pierwsza linia zabudowy od trasy S6. Bardzo dobry punkt komunikacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia dz. Nr 125 obręb dąbrowa o powierzchni 2.400,00 m2, działka niezabudowana (nieregularny kształt) położona przy drodze gminnej. Informacje na temat nieruchomości można.

Szczegóły ogłoszenia

67 476 zł22 492 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu nieruchomości w miejscowości Rogów Sobócki dz. nr 130/1 obr. Rogów Sobócki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

5 520 zł3 450 m² 1,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie przedstawia propozycję wynajęcia placu utwardzonego płytami betonowymi o łącznej powierzchni 3450,00 m2, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 48600 m2 w miejscowości gniewomierz w pobliżu Strefy Ekonomicznej Dojazd do działki drogą asfaltową. Powierzchnia całkowita działki.

Szczegóły ogłoszenia

4 860 zł2 700 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Dwikozach przy ul. Kolejowej. Do wynajęcia plac utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu placu o powierzchni 1500 metrów kwadratowych, znajdującego się w Karczewie na rogu ulicy Świderskiej i Westerplatte. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł3 750 m² 1,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu składowego o powierzchni 3750 m2 przy ul. Pankiewicza w Opolu Czarnowąsach. Plac składowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wydzierżawię teren przy obwodnicy Miękini, 500 metrów od drogi krajowej nr 94. Miejscowość Błonie ul. Miękińska. Teren jest ogrodzony, utwardzony, monitorowany, możliwość podłączenia wody.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do dzierżawy działkę w Częstochowie, w dzielnicy Północ, przy ul. Al.Wojska Polskiego o powierzchni 3500 m2. Działka jest utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł3 600 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu idealne miejsce na powierzchnie magazynowe z dostępem do toru. Do wynajęcia teren o pow. 3600,00 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu utwardzony plac o łącznej powierzchni 4500 m2 zlokalizowanych na działkach 83/10, 83/9 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia atrakcyjna działka usługowa położona w miejscowości Prusice (woj. dolnośląskie), przy ul. Żmigrodzkiej 44, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren położony na działce nr 7/9 przy ul. Bardowskiego w Częstochowie z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do wynajęcia działka o pow. ok. 6000 m2 zlokalizowana w miejscowości Pawłowice , w gminie Tarczyn. Doskonała lokalizacja: w odległości 4 km zjazd z drogi ekspresowej S7.

Szczegóły ogłoszenia

30 500 zł5 166 m² 5,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Działka położona w Gdańsku, dzielnica Rudniki,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł4 825 m² 1,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje do wynajęcia teren czesiowo utwardzony o pow. 4825 m2 na którym znajduje też przysypany tor kolejowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do wynajęcia plac przeznaczony na postój tir-ów i pojazdów ciężarowych, położony w miejscowości Dzikie, tuż przy drodze ekspresowej S8. Lokalizacja zapewnia szybki i wygodny.