dowolna

Działki na wynajem - Oferty wynajmu działek

1 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 069 ogłoszeń

27 000 zł4 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Gliwice. Grunt utwardzony do wynajęcia. 4500m2 Ogrodzony. Możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych. Teren oświetlony, zamknięty, bezpieczny - ochrona. Bardzo dobra lokalizacja obok tras A1, a4 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna z warunkami zabudowy i projektem budowlanym na samoobsługową, bezdotykową, 3-stanowiskową myjnię samochodową. Jeśli chcesz otworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł1 000 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do wynajęcia grunt o pow. 1000 m2 przy ul. Drawskiej na przeciwko sklepu Netto. Czynsz najmu 5 500,00zł/m-c, do.

Szczegóły ogłoszenia

33 390 zł11 130 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o łącznej pow. 11 130,00 m2 - Stargard ul. Nowowiejska. Działka o nr ewidencyjnym 1/3.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 zł4 067 m² 2,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu o pow. 4067 m2, położonego w miejscowości Ujazd Górny. Działka nr 345/1, obręb Ujazd.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł1 000 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** działka do wynajęcia *** *** do 5000M2 *** *** dowolna diałalność *** Polecam do wynajmu powierzchnię działki zlokalizowaną w okolicach osiedla Jaroszówka w Białymstoku. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł70 000 m² 0,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia teren niezbudowany o powierzchni ok 7 ha znajdujący się przy głównej trasie Wodzisław - Chałupki.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł622 m² 3,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na wynajem atrakcyjną działkę położoną przy dużym natężeniu ruchu w dobrze skomunikowanej części Żar o pow. 622 m2 w cenie 2 tys. Niedaleko nieruchomości są wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do wynajęcia działka o powierzchni 5272 m2 , zlokalizowana na osiedlu Uroczysko, przy ul. Klonowej Działka jest nieogrodzona, niezagospodarowana, o przybliżonych wymiarach: 36 x 252.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł1 535 m² 5,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia miejsce parkingowe zlokalizowane przy ul. Siemaszki 1 w Krakowie. Przedmiotem najmu jest teren utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu utwardzonego płytami betonowymi, w dobrym stanie. Plac zlokalizowany jest na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł3 200 m² 1,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu utwardzony plac o powierzchni 3200 m z dostępem do torów na działce o numerze ewidencyjnym 3/3,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na wynajem ok. 1000 m | Wiązowna Kościelna | blisko S17 Do wynajęcia działka o powierzchni ok. 1000 m , położona w Wiązownie Kościelnej, w okolicy ul. Malwy. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł9 339 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o łącznej pow. 9 339 m2 w Pile, działka o nr ewidencyjnym 182/1. Teren zalesiony. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Sędziszów Małopolski. Przedmiotem najmu jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 zł998 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do wynajęcia działka 998 m z mediami Mierzyn, gmina Dobra usługi nieuciążliwe, baza, magazyn, rekreacja. Na wynajem działka o powierzchni 998 m , położona w miejscowości Mierzyn.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł4 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia niezabudowana działka gruntu o pow. ok. 4000m2. Jest to typowy teren inwestycyjny. Działka uzbrojona jest w prąd, instalację wodno kanalizacyjną (brak deszczówki i gazu).

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł2 126 m² 1,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka usługowa przy lotnisku Pyrzowice Do wynajęcia działka o powierzchni ok. 2120 m2 , położona w miejscowości Celiny , w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Katowice-Pyrzowice -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Radlin - wynajme działkę- pod usługi 3000 zł/mc Oferuje Państwu w dzierżawę nieruchomość gruntową o pow. 897 m 2 w Radlinie w okolicy ulic Korfantego i Rybnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-budowlana - Rzeszów ul. Warszawska Tylko u nas! - ok. 4 arów - posiada zjazd publiczny z Drogi Krajowej nr 9 - idealne miejsce pod komis samochodowy, mobilne biuro lub inną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do wynajmu lub sprzedaży niezabudowaną działkę inwestycyjną położona bezpośrednio przy bardzo ruchliwej starej trasie poznańskiej. Lokalizacja ul. Poznańska, bronisze, ożarów Mazowiecki,.

Szczegóły ogłoszenia

24 045 zł8 015 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu nieruchomość gruntową częściowo utwardzoną, zabudowaną budynkiem oraz trzema zbiornikami naziemnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

19 313 zł100 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac, działka przemysłowo-usługowa z wz na budowę hali i biura - działka o powierzchni około 1 hektara - posiada wz na budowę hali 910 m i budynku biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł1 700 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia teren nieutwardzony, nieogrodzony o pow. 1700 m2 położony w Łodzi przy ul. Śląskiej 1.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł5 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do wynajęcia 5000 m2 terenu przemysłowego w rejonie ul. Zakopiańskiej w Krakowie. Teren częściowo utwardzony i częściowo ogrodzony z możliwością dojazdu tir. Cena 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy działki pod dzierżawę z aktualnym pozwoleniem na budowę hali biurowo- magazynowej w dwóch wariantach ; pierwszy: dzierżawa z przygotowanym przez właściciela w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł500 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac utwardzony o powierzchni 500 m - możliwość powiększenia placu według potrzeb. Plac jest ogrodzony, oświetlony i utwardzony. Na placu jest możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO wynajęcia na Podgórzu: - działka, plac o różnym metrażu - 3000 m, 2000 m, 450 m teren: - ogrodzony, oświetlony, - monitorowany - dostosowany do wjazdu tir-ów i innych ciężkich.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł3 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę wynajmu placu w Zgierzu Plac o powierzchni 3000m2, pod np. parking dla ciężarówek. Możliwość wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł4 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wynajmę działkę w dobrej lokalizacji na os. Piasta, skrzyzowanie ul. Piastowska, z ul. Sosabowskiego w dobrze widocznym miejscu od ulicy. Działka narożna wysypana grysikiem, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

6 262 zł7 514,40 m² 0,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Kozienice opisaną geodezyjnie jako działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

2 325 zł930 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu plac składowy o powierzchni ok 930 m2. Oferowany do wynajęcia plac składowy zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia fragment działki - teren przy głównej ulicy w Stegnie - przy budynku w którym działalność prowadzi Spółka Apartamenty Mierzeja oraz lokalne Biura Rachunkowe. Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Płonia, ul. Balinskiego, wynajem placu 3000m2, tereny przemysłowe, plac na wynajem. Okazja! Polecamy do wynajęcia plac utwardzony i ogrodzony o powierzchni ok 3000m2. Plac jest utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! bydgoski park przemysłowy 10008 M2! atuty: - tereny przemysłowe zdystansowane od pozostałej części miasta! - doskonała infrastruktura i komunikacja! - wynajem długoterminowy!.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł3 000 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia teren zlokalizowany w Częstochowie na łączeniu ulic Rząsawska i Wypoczynku. Teren kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł1 600 m² 6,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Utwardzony plac zlokalizowany na terenie przemysłowym, w pobliżu portu, świetnie skomunikowany z obwodnicą Trójmiasta oraz trasą S7. Plac jest częścią większej nieruchomości zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł1 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu część gruntu (1000m2) stanowiącego działkę o nr ewidencyjnym 362/6,obr. Przewóz (wieś w w woj. lubuskim,.

Szczegóły ogłoszenia

5 682 zł2 841 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu nieruchomość gruntową położoną w Łazach w rejonie ul. Fabrycznej, oznaczoną jako działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentację działki na wynajem zlokalizowanej przy ul. Wiejskiej w Białymstoku. Nieruchomość o powierzchni 1004 m2, z dostępem do drogi głównej. Media: - prąd - woda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czaplinek, do wynajęcia działka budowlana o powierzchni użytkowej 1200 m 2. Własność. Działka położona w pierwszej linii brzegowej. Ponadto w sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa.