dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

1 999 000 zł43 074 m² 46,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość nad Jeziorem Walulik Olecko, ul. Leśna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnej nieruchomości gruntowej położonej na obrzeżach Olecka,.

Szczegóły ogłoszenia

106 040 zł1 928 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro eko-invest nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę letniskową. Szukasz pięknej działki położonej w cichej i spokojniej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 757 m² 17,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 0,57ha w Stawkach, gmina Węgorzewo w pobliżu jeziora Mamry ok. 9 km od Węgorzewa Działka położona jest w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni: 13,02ar wraz z udziałem w prawie współwłasności do wewnętrznej drogi dojazdowej o pow. 1,36ar. Zlokalizowane w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

8 520 120 zł10 143 m² 840 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wymiarowa działka komercyjna w pobliżu auchan Łomianki , trasy S7, salonu mercedesa przeznaczona pod zabudowę budynku biurowo-magazynowo-usługowego, wraz z projektem atrakcyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 600 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jasło - do sprzedania 3 działki o łącznej powierzchni 16,4a (1,34a, 6,09a, 8,88a), które objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego m1/u ( zabudowa mieszkaniowa + usługi). Nr.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 847 m² 69,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w miejscowości Malanów w powiecie pabianickim, 40 minut samochodem od centrum Łodzi i 15 min od Aleksandrowa Łódzkiego. Malanów to.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 056 m² 198,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt dostępny 7 dni w tygodniu 8.00-20.00 Działka budowlana, objęta planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Trąbki Małe, gm. Trąbki.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł9 267 m² 29,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w otoczeniu natury - Zaspy Wielkie, gm. Tychowo Na sprzedaż niezwykle atrakcyjnie położona nieruchomość gruntowa w miejscowości Zaspy Wielkie, gmina Tychowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł4 843 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Kupientyn gmina Sabnie o powierzchni 4843 m2. Malowniczo położona przy drodze szutrowej, ogrodzona, częściowo zadrzewiona. Na części działki - niezadrzewionej można.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę widokową położoną w miejscowości Sucha Beskidzka. Lokalizacja: nieruchomość położona w Suchej Beskidzkiej nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 004 m² 119,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki pod zabudowę w nowej części Strachocina, 2 km od centrum. Nieruchomość znajduje się w nowym kompleksie działek, w sąsiedztwie nowych domów. Grunty położone przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 937 m² 30,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Zagórze. Numer działki to 440. 2937 m 2 co daje szerokie możliwości wykorzystania. Główne atuty działki: malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

1 274 900 zł5 795 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: barbara Bober Tel:   promocja! Działka Radwanice w gminie Siechnice, ul. Katarzyńska o powierzchni 5795 m2 Rekomendacja Eksperta sdp Nieruchomości: działka usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł2 700 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Cztery działki - wyspa sobieszewska Województwo pomorskie | Szlaki przyrodnicze | Rezerwaty przyrody | Spokojna okolica Wyspa Sobieszewska (sobieszewo) - nadmorska dzielnica Gdańska, oddalona od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

282 750 zł1 131 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Oporowskiej w Kutnie. Powierzchnia działki 1131 mkw. Plan zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 073 m² 61,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w kompleksie 11 działek z udziałem w drodze w Borzyszewie. Działka o powierzchni 3073 m2 w kształcie prostokąta, leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

31 800 000 zł127 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 12,72 ha, zlokalizowaną w Żółwinie, w powiecie pruszkowskim. Działka ma wymiary 230 x 560 m i jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł3 995 m² 420,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Moryniu objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje możliwość budowy stacji paliw oraz myjni samochodowej. Lokalizacja: moryń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 769 000 zł5 800 m² 305 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 5600 m2, pod zabudowę szeregową i małe budynki wielorodzinne do 6 mieszkań w budynku. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 090 m² 119,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp) lokalizacja: działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

140 600 zł1 406 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1406 m2 położona w doskonałej lokalizacji. Działkia zlokalizowana jest w miejscowości Wsola ( gmina Jedlinsk). Dla działki w roku 2025.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż gm. Mieścisko piastowice super cena! Przedstawiam ofertę sprzedaży gruntu w malowniczej miejscowości Piastowice ok. 7 km do Mieściska 21km do Wągrowca. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 098 m² 68,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Działka z gotową decyzją O warunkach zabudowy (wz), umożliwiająca natychmiastowe rozpoczęcie realizacji projektu. Główne zalety nieruchomości: działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

*piękna okolica**duża działka**otulina lasu** Zapraszam państwa na bezpłatną prezentację działki położonej 3 km od Dobrzyniewa Dużego. Powierzchnia działki wynosi 3000 m2, o wymiarach 38m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowych działek w Wołczkowie. położonych zaledwie 10 km od ścisłego centrum Szczecina. Lokalizacja: - wołczkowo, pośród zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

355 400 zł3 554 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Podstawowe informacje: Siedlce, gm. Oława. Działka siedliskowa. Powierzchnia 3554 m2. Woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł26 821 m² 31,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka siedliskowa na Kaszubach w otoczeniu lasów! lokalizacja: lipy - wieś kociewska w Polsce,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: barbara Bober Tel.:   Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Podstawowe informacje: Nieruchomość składa się z 1 działki i jest objęta dwoma rodzajami.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł3 923 m² 141,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka pod dom lub usługi Wyjątkowy potencjał inwestycyjny | Pełne uzbrojenie | Regularny kształt | Doskonała komunikacja | Zielona okolica Lokalizacja w Czarkowie to synonim.

Szczegóły ogłoszenia

155 040 zł816 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tatów zaprasza nowych właścicieli! Powierzchni: cena brutto: warunki zabudowy: tak Na sprzedaż działka niezabudowana na obrzeżach Koszalina z warunkami zabudowy! Oferujemy do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł10 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1 ha z pozwoleniem na budowę farmy fotowoltaicznej 1 mw + magazyn energii | Gniszewo k. Tczewa Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 1 ha, położony.