dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

349 000 zł9 647 m² 36,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

I. Lokalizacja - W krainie lasów i czystych jezior Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Jarnatów, na terenie Pojezierza Lubniewicko-Sulęcińskiego. To lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

161 820 zł899 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks 12 działek położonych ok.150 m od jez. Jamno w miejscowości Osieki. Miejscowość Osieki położona jest w pasie nadmorskim w pobliżu znanych kurortów, jak Mielno.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł7 231 m² 49,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Małej Nieszawce Powierzchnia działki 7 231m2 Cena: 360 000 zł Lokalizacja: - mała Nieszawka gm. Wielka Nieszawka - Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł12 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest teren do podziału O pow.: 12 000 MKW. Przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, zlokalizowanay W bliskiej odległości od szpitala W tuszynku.

Szczegóły ogłoszenia

306 565 zł32 270 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Dębienko (gmina Stęszew). Brak prowizji dla biura! D Z I A Ł K A: powierzchnia działki: 32 270 m2 Identyfikator działki:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka znajduje się 1.5 km. od centrum miejscowości Łukta. Miejsce pełne spokoju i ciszy wśród warmińsko-mazurskich lasów i jezior, z dala od zgiełku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł30 076 m² 116,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę o powierzchni 30.076 m2 (3 ha) o przeznaczeniu produkcyjnym i usługowym, wyposażoną w suwnicę oraz z dostępem do bocznicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 137 m² 1 099,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W pełni uzbrojona działka z miejscowym planem - Pruszcz Gdański! lokalizacja: działka znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Jedną z jej największych zalet jest mnogość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł16 576 m² 83,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zakrzewo gm. Linia. Działka pod Dom Seniora! Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - uz, ut, uk - Zabudowa usługowa z zakresu ochrony zdrowia,(dom Seniora), usługi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż - Międzyrzecze Górne, gmina Jasienica, województwo Śląskie. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000m 2 , znajdująca się w Międzyrzeczu Górnym,.

Szczegóły ogłoszenia

600 200 zł3 001 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w Trzęsaczu. Nieruchomość o powierzchni 3001 m2, w kształcie kwadratu, znajduje się około 1 km od morza. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

198 500 zł992 m² 200,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Białymstoku, przy ul. Rolnej (os. Pieczurki). Działka równa, sucha, lekko zarośnięta. Droga dojazdowa kostką brukową oraz ok. 15 metrów drogą gruntową. Media.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł10 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Działka inwestycyjna 100 arowa leżąca na terenie przemysłowym w Morawicy. Media: kanalizacja na działce, woda i prąd będzie doprowadzona do.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł4 246 m² 16,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max Na Tropie ponosi wyłącznie strona sprzedająca Szukasz miejsca pod inwestycję lub spokojnego zakątka do życia z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tenczynek, na Skałki 5,35 ar działka rod Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 5,35 ar w kształcie przybliżonym do kwadratu, znajdującą się w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 800 m² 93,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze okazja polecamy Teren dla osoby prywatnej lub dla inwestora. Działka budowlana o powierzchni 18 a, położona w Ulesiu , tylko 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł20 987 m² 19,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż posiadamy trzy działki o łącznej powierzchni 2,0987 ha w miejscowości Nowe Pole tuż przy zajeździe Nowa Holandia. Jednia z działek posiada wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

199 990 zł1 154 m² 173,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Lizawice, w niezwykle spokojnej i kameralnej okolicy. Jednym z największych atutów nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 865 m2 , zlokalizowana w Piekoszowie. Działka w drugiej linii, płaska, w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową i około 50 m drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Me Estate ma przyjemność przedstawić działki na sprzedaż boguchwały (gmina miłakowo, powiat ostródzki) Numery działek, powierzchnie i ceny: działka nr 86/2 powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

8 150 400 zł45 280 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny na terenach aktywizacji gospodarczej. Lokalizacja: młodasko, gm. Kaźmierz przy dk92 Poznań-Szczecin, berlin droga S11 - 17 km Poznań A2 - 30 km specyfikacja: numer ewidencyjny: 204/10.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- - - - - - - english description below - - - - - - - Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą trzech działek budowlanych w spokojnej, zielonej enklawie Barcic Drwalewskich. Atuty Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 527 m² 58,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działki położone w 72-310 Makowiska / Płoty o powierzchni 1527m 2 oraz 1523 m 2! Działki są prostokątne oraz płaskie co znacznie ułatwia ich.

Szczegóły ogłoszenia

4 690 000 zł9 774 m² 479,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam unikalną ofertę inwestycyjną zlokalizowaną w świetnym punkcie komunikacyjnym przy ulicy Ostrowskiej w Zambrowie. Przedmiotem sprzedaży jest rozległa działka przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

333 571 zł1 853,17 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w miejscowości Grabowo, gmina Stargard, obręb Grabowo. Działki położone przy ulicy, dostępne do zakupu osobno lub razem. Nieruchomość znajduje się w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł5 500 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna działka budowlana w okolicach Starych Bogaczowic i Chwaliszowa. Cała nieruchomość to około 8000 m2 w tym 1700 m2 działka budowlana reszta to las. Istnieje również.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/8 o powierzchni 449m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy (wz), co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1500 m z pozwoleniem na budowę domu 120 m Tryszczyn Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1500 m , położona w spokojnej części Tryszczyna przy ul. Rekreacyjnej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka zabudowana - Będziechów, gmina Kawęczyn, powiat turecki Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 746 m , położona w miejscowości Będziechów, gmina Kawęczyn,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł827 m² 163,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną numer 25/7 obręb 13 o powierzchni 827 m2 zlokalizowaną w Cieszynie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł603 m² 180,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działki budowlane przy Zalewie Mietkowskim idealne miejsce na Twój dom blisko natury! Szukasz spokojnego miejsca, gdzie każdego dnia możesz zaczynać poranek z widokiem na zieleń, a popołudnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Powierzchnia 3 000 m daje niemal elastyczne możliwości -.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł2 284 m² 347,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w Częstochowie przy ul. Henryki 8. Cechy nieruchomości: powierzchnia działki ~.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu pięknie położonej działki na Mazurach z warunkami zabudowy, koło Ruciane Nida - między miejscowością Wygryny i Uktą. Droga dojazdowa asfaltowa, działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł24 326 m² 49,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 24 326 m2, zlokalizowaną w miejscowości Zuzałka, województwo kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł3 026 m² 207,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: czapielsk to wieś kaszubska położona w powiecie gdańskim, w gminie Kolbudy, w obrębie "przywidzkiego Obszaru Chronionego Krajobrazu", na turystycznym szlaku Wzgórz.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł1 378 m² 616,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jedyna bardzo atrakcyjnie zlokalizowana działka o charakterze usługowym w ścisłym centrum Jaworzna. Działka o powierzchni1378 m2, położona jest w rejonie ul. Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 900 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej, położonej w urokliwej miejscowości Drogoszewo, w gminie Wyszków, w malowniczym powiecie wyszkowskim w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł1 372 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Zawadzie (gm. Turawa) - gotowa pod zabudowę! Lokalizacja: atrakcyjna działka w spokojnej miejscowości Zawada (gmina Turawa), z doskonałym dojazdem do Opola. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł275 890 m² 13,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Chcielibyśmy zaproponować ciekawą nieruchomość inwestycyjną składającą się z czterech działek o ogólnej powierzchni 27,589 ha. Położonych na pojezierzu bytowskim w miejscowości.