dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 031 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 031 ogłoszeń

39 900 zł933 m² 42,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa działka w pięknej okolicy lasów i pól, w miejscowości Rusinowo, gm. Tuczno, powiat Wałecki. Działka budowlana umiejscowiona jest na obrzeżach miejscowości, skąd blisko jest do.

Szczegóły ogłoszenia

702 240 zł7 392 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka rolno-budowlana 7 392 m atrakcyjna lokalizacja z potencjałem Oferujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 7 392 m , z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, gdzie przestrzeń Cię nie ogranicza, a sąsiedzi nie zaglądają w okna? Ta wyjątkowa nieruchomość w Dzianiszu to rzadkie połączenie dużej części budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 156 m² 69,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 3156 m , położona w miejscowości Kotla, w malowniczej i cichej okolicy w pobliżu lasu. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

193 100 zł1 931 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Komorniki, gmina Polkowice, działki pod zabudowę jednorodzinną, 1931 m2, sprzedam, cena 193 100 zł. Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura! Oferuję na sprzedaż dwie duże, osobne działki pod.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 556 m² 48,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek położonych w Krzyszkowie gm. Rokietnica! Na sprzedaż przeznaczone są 3 działki o powierzchniach 1000m2, 1000m2 i 1500m2,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł28 200 m² 10,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 2,82 ha, położony w miejscowości Kunkowa. Zgodnie z mpzp gminy, działka leży w terenach o symbolach: r/k - tereny rolne o szczególnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Domowo Invest prezentuje działkę budowlaną w Zasolu Bielańskim Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze Domowo Invest. Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Okazja! Trzy Działki rolne z możliwością zabudowy po 3000 m w Malowniczym Częstoniewie, gmina Grójec za 150000zł każda. Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł4 400 m² 56,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 4400 m2 Z warunkami zabudowy! tylko W metrohouse! nie szukaj dalej.! Mamy do zaoferowanie atrakcyjną działkę o powierzchni 4400 m2. Cena to 249 tys. zł, czyli niespełna 57 zł za.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 002 m² 79,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 3002m2, o bardzo funkcjonalnym prostokątnym kształcie (wymiary: 33,5m szerokości i 89,5 m długości), który idealnie sprawdzi się pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Kupujący nie płaci podatku pcc 2% jeśli szukacie państwo działek Z warunkami zabudowy W miejscowości takiej jak Stajenczynki w gminie Obrowo - zapraszamy! do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

79 700 zł897 m² 88,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wyrzykach, gmina Piątnica o powierzchni 897m2. Działka w kształcie prostokąta o płaskim ukształtowaniu. Dojazd do działki stanowi droga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną z o łącznej powierzchni 3915mkw zlokalizowaną w centrum miejscowości Strumienna (56-200). Oferta jest bardzo ciekawą propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invest Home prezentuje atrakcyjną ofertę działki o powierzchni 1500m2 ul Dobrzyńska Szpetal Górny, gmina Fabianki. Działka posiada dogodny dojazd, droga asfaltowa, wjazd z drogi. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m , położona w miejscowości Woźnawieś , gmina Rajgród. Lokalizacja: położenie w malowniczej, spokojnej okolicy , w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 360 m² 127,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w bliskiej okolicy Walerian, w gminie Puszcza Mariańska, w powiecie żyrardowskim. Ładna, słoneczna działka o powierzchni 2360 m2 (szerokość ok. 50 m ).

Szczegóły ogłoszenia

794 820 zł6 114 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa Okazja! Duża Działka Budowlana w Miastku - Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 210 m² 111,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: warunki zabudowy - możliwość szybkiego rozpoczęcia budowy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 682 m² 124,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana nr ewid. 43/2 o powierzchni 1682 m2, położona w miejscowości Podstolice, gmina Nekla. Działka jest położona w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł828 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w lesie ul. Spokojna | Ciekocino | 828 m pod dom lub domek letni od zakupu! Spokojna, zielona okolica w otoczeniu lasu, zaledwie kilka minut od Sasina i od morza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

M&b Fechner oferuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położona w Jeleniej Górze - Cieplicach Zdrój. Działka znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 514 m² 158,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1514 m znajdująca się przy ul. Słowackiego w miejscowości Ogrodzieniec. Działka jest w kształcie prostokąta, a jej wymiar to ok. 62m.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł25 522 m² 313,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z bezpośrednim zjazdem z ul. Produkcyjnej- 2,55ha pod Twój biznes. Zapraszam do zapoznania się ofertą nieruchomości gruntowej, działki o nr geodezyjnym 305/4, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 436 m² 97,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kruklankach k/giżycka Wyjątkowe położenie, świeże powietrze oraz dużo zieleni wokół daje gwarancję spokoju i odpoczynku. Jest to świetne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł4 049 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W okolicy bytowa lokalizacja Działki położone są w kaszubskiej wsi Grzmiąca, w powiecie bytowskim, w otulinie parku krajobrazowego Dolina Słupi. Wokół roztaczają się.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 575 m² 73,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1575 m , położona w miejscowości Waplewo-Osiedle. Teren płaski, idealny pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

205 200 zł1 026 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość usytuowana na osiedlu domków jednorodzinnych. Jest to teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł904 m² 94,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wiechlice, działka budowlana z linią brzegową rzeki Szprotawy, 904 m2, cena 85 000 zł, sprzedam. Wyjątkowa lokalizacja! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 904 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł774 m² 129,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w Rajczy , w okolicy dworca pkp ( 5119/3, 5123/2,5126/1,5126/2,5126/3,5126/4 ) , działki te tworzących sensowną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka rolno - budowlane o powierzchniach 5523 m2, położona w zacisznej mazurskiej wsi Barany, gmina Świętajno, powiat olecki. Działka sąsiadują z działkami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę położoną w Koszalinie, w obrębie Dzierżęcino, przy ulicy Dzierżęcińskiej. Nieruchomość o powierzchni 1393 m2 jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 278 m² 117,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Mykanów miejscowości Kuźnica Lechowa przy ul. Leśnej o powierzchni 1278 m2 oferta! 0% kup bez prowizji 0%!.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 140 m² 139,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż pięknie położone działki w miejscowości Steklno. Działki o pow. 1140 i 1159 m2. Miejscowość Steklno oddalona jest 15 km od Gryfina, od Szczecina 40 km. We wsi.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 495 m² 197,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1465 m2, położona w Kończewicach. Nieruchomość z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 243 m² 119,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Działka budowlana nieuzbrojona o numerze ewidencyjnym 44/10 (przeznaczenie według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! julianowo Zapraszam do obejrzenia działki budowlanej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prawa do dzierżawy dwóch sąsiadujących działek rekreacyjnych rod - Gdańsk, ul. Łanowa 30. (Cena dotyczy mniejszej działki) opis Na sprzedaż prawa do dzierżawy dwóch przylegających do.