dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 996 ogłoszeń

170 000 zł1 006 m² 168,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjnie położoną działkę w Wierzbnej, dojazd do Świdnicy zajmuje raptem 5 minut! działka - 1006m2. We wsi nie ma gazu. Dojazd do działek drogą szutrową. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 401 m² 228,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Działka w Fastach - Spełnij Swoje Marzenia już dziś! Odkryj potencjał tej wyjątkowej działki o powierzchni 1400 m , o wymiarach około (92m x 15,6m) pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka usługowo-budowlana przy ul. Leonida Teligi róg Rusałki Do działki dorzucam koncepcyjny projekt który został oparty o treść mpzp, który to pomoże zobrazować możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł76 700 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks działek o łącznej powierzchni 7 ha 6700 m idealna propozycja dla inwestora, miłośnika natury lub osoby szukającej spokojnego zakątka z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka 1000 m2 we wsi Kępiaste, gmina Pokrzywnica. Działka o kształcie prostokąta, w otoczeniu innych o podobnym wymiarze działek. Wokół lasy, łąki, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 282 m² 99,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1282 m | nożyno | 128 000 pln Homfi ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 1282 m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł5 781 m² 250,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

********** zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość ********** W malowniczym otoczeniu jezior i lasów znajduje się wyjątkowe miejsce na Twój wymarzony dom! osa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy ciekawą działkę 866 m2 przy ul. Ciołkowskiego 62 na osiedlu Skorupy. Działka nie objęta mpzp - wokół zabudowa jednorodzinna -możliwość uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł8 100 m² 135,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka pośród jezior - idealne miejsce do mieszkania i prowadzenia działalności. Atuty: - miejsce chętnie odwiedzane przez turystów. - duża działka - w otoczeniu jezior - przystań.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 900 m² 104,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Jastrzębie-Zdrój, ul. Kołłątaja Ruptawa - bez szkód górniczych Na sprzedaż oferujemy jeden areał składający się z dwóch działek, które tworzą jedną.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym Morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w spokojnej okolicy miejscowości Zaborze (gm. Chybie). Działka o powierzchni 11,19 ara, jest płaska, prostokątna,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł960 m² 260,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 950 m - Żory | media, mpzp, blisko A1! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 801 m , położona w Żorach - przy głównej drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł869 m² 1 611,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową na Targówku Elsnerów. Przeznaczenie terenu: a) podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, b) uzupełniające -.

Szczegóły ogłoszenia

440 440 zł2 002 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka składająca się z dwóch działek budowlanych. Możliwość kupienia każdej działki osobno. Blisko do centrum Bojszów, jednocześnie z dala od gęstej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł687 m² 138,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***woj. lubuskie Łupowo gm. Bogdaniec *** Do sprzedaży działka o pow. 687 m2. Wokół zabudowa jednorodzinna , media w drodze. Wydana została decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 241 m² 87,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona blisko jeziora Radacz, 10 minut drogi do Szczecinka Oferujemy do sprzedaży działkę nr 65/113 o pow. 1241 m2, położoną w kompleksie działek budowlanych nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 295 m² 67,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spełniamy Twoje marzenia Marzysz o swojej przystani, do której będziesz wracać z wielką radością? Cenisz sobie wygodę, przestrzeń, niezależność? Przytaknąłeś chociaż raz? Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 20 ar ulesie Do sprzedaży działka pod zabudowę domu jednorodzinnego położona w Ulesiu k/ Legnicy. Działka o powierzchni 20 ar (2000 m ) z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 205 m² 78,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serby, działka budowlana, 12,05 ar, sprzedaż, 95 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12,05 arów położona w miejscowości Serby. Dostępne media(woda, kanalizacja, energia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz miejsca pod budowę domu blisko Warszawy albo działki z realnym potencjałem inwestycyjnym? Ta nieruchomość w Nowym Dworze Mazowieckim łączy spokój życia poza miastem z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł9 400 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 9400 m.kw. w Urazie. Działka płaska , w kształcie rombu, otoczona polami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W dniach 11.05 - 16.05 PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATS'UP LUB EMAIL Na sprzedaż działki w spokojnym rejonie, wśród lasów, z wieloma terenami spacerowymi. Wagowo, osiedle Karino gmina.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł744 m² 455,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka widokowa 3707 m | teren rolno-leśny | spokojna lokalizacja | potencjał rekreacyjny miejsce Z widokiem na gorce I doskonałym nasłonecznieniem Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

246 960 zł1 176 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1176 m 2 położona w Lędzinach, dzielnica Goławiec. Media tj. woda, kanalizacja, prąd i gaz w drodze dojazdowej. Są aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł3 007 m² 648,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 3000 m2, wymiary działki 52x58 m2 Teren przy drodze asfaltowej, media prąd, woda i gaz przy samej działce. W okolicy zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł800 m² 198,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z potencjałem w okolicach Mstowa. Oferta sprzedaży działki w miejscowości Kłobukowice gmina Mstów w otoczeniu zieleni , okolica ciesząca się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 012 m² 335,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki położonej w miejscowości Koleczkowo. Działka w rewelacyjnej lokalizacji, druga linia zabudowy od drogi głównej- ul. Chylońskiej otoczenie nowopowstałych domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł1 333 m² 1 155,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka W sercu suchego lasu Na sprzedaż działka o powierzchni 1333 m2 położona przy ul. Krótkiej w Suchym Lesie otoczona zabudową jednorodzinną z bujną roślinnością.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł13 700 m² 34,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka rolna o powierzchni 13.700m2 zlokalizowana w miejscowości Zimna Woda gmina Mszczonów. Kształt prostokąta o wymiarach 36 x 380,6. Na działce znajduje się staw.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł9 800 m² 285,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż dużą, widokową działkę o powierzchni 98 arów (9 800 m ), położoną w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Herbowej, w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 214 m² 44,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wara/powiat brzozowski/gmina nozdrzec/ pogórze dynowskie/karpaty Zachodnie Działka w Warze spokój, las i widok na Pogórze Dynowskie. Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odetchnąć od.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł16 727 m² 448,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie w dzielnicy Pólnoc, między dk1 a Makuszyńskiego o powierzchni 16727 m2. Oferta! 0%.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł5 958 m² 93,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 5958 m2 położona w miejscowości Turów. Działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinna w części stanowiącej 20 arów, reszta działki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł7 382 m² 67,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa nieruchomość*** 2 działki ***jedna ze stawem*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację nietypowej nieruchomości położonej w Krynkach. Na pierwszej działce o powierzchni 3682 m2.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł688 m² 377,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana pod kościanem wokół dużo terenów spacerowych Polecam Państwu działkę budowlaną o powierzchni 688 m , położoną tuż przy granicy Kościana, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 000 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze od razu - dostęp do działki jest całkowicie uregulowany - wyznaczona służebność drogi od ul. Brzezińskiej gwarantuje wygodny i pewny dojazd. Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł800 m² 162,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

1. "Odkryj piękno natury i możliwości, które niesie ze sobą ta działka z widokiem na jezioro i góry. To idealne miejsce do budowy swojego marzenia - apartamentów, domków.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 000 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Wolimierzu. Modnej turystycznej wsi położonej nieopodal kurortu Świeradów Zdrój. Grunt znajduje się na skraju wsi sąsiaduje z polami uprawnymi. Dojazd drogą asfaltową. Piękny.