dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę budowlaną o powierzchni 1580m2, która położona jest w miejscowości Okrągła Łąka w Gminie Sadlinki. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

422 000 zł1 145 m² 368,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna oferta dla indywidualnego inwestora. Na działkę o powierzchni 2280 m2 składają się dwie działki ewidencyjne każda z nich ok 1100 m2 Szerokość działki od frontu 25.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł40 300 m² 6,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki rolne klasy III i IV o łącznej powierzchni 4,03 ha. w miejscowości Mostkowo gmina Łukta. Cena za całość wynosi 250 000 pln. Dostęp do działek drogą.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 307 m² 95,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu dwie działki atrakcyjnie położone w Brzozowie, powiecie brzozowskim, gmina Brzozów. Sprzedaż obejmuje działki z numerami: 676/1, 679/1 o łącznej powierzchni 13 arów.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł7 326 m² 109,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren przemysłowy W łomnicy! Oferuję Państwu na sprzedaż doskonale położoną działkę produkcyjno-usługową w Łomnicy na Strefie Przemysłowej. Powierzchnia działki 0,7326 ha. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł7 200 m² 527,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w atrakcyjnym miejscu nad Kanałem Żerańskim z opracowaną koncepcją zabudowy osiedla domów jednorodzinnych o powierzchni 0,7ha działka przylega bezpośrednio do kanału.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 260 m² 214,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3260 m2, położona bezpośrednio przy drodze ekspresowej S-7, węzeł kuklin. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na wszelkiego rodzaju usługi związane.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł2 925 m² 17,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Jeżeli szukasz działki w Cieszynie to mamy coś właśnie dla Ciebie. Duży areał za bardzo przystępną kwotę w rejonie ulicy Wiejskiej i Wierzbowej. Jest to działka rekreacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł18 802 m² 7,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Urokliwie położona działka, przy wjeździe do miejscowości Brzeźno, gmina Lubiszyn. Powierzchnia 1,8802 ha. Klasa ziemi: rvi, łiv, lzr-rvi Teren położony blisko głównej drogi asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 4902 m2 oferta na wyłączność Działka inwestycyjna znajduje się w Dzierżoniowie przy ul. Strefowej (wałbrzyska.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 049 m² 133,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale bez konieczności biegania po urzędach i płacenia za kosztowne przyłącza? Ta działka to idealne rozwiązanie! Na sprzedaż kształtna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Atrakcyjna działka budowlana - Żurczyn, ul. Brzozowa - 1257 m , mpzp, media Na sprzedaż oferuję bardzo atrakcyjną działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 481 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,2481 ha w miejscowości Mościsko. - prąd na działce - woda w drodze - wjazd z drogi asfaltowej - mpzp - teren płaski - wokół luźna.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 242 m² 193,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego miejsca na Twój wymarzony dom. Oferujemy na sprzedaż dwie ustawne działki budowlane zlokalizowane w malowniczej miejscowości Wronczynek (gm. Pobiedziska). To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek - Olszewnica Stara, gmina Wieliszew. Proponowana działka o pow 1169 m . Media: - prąd w linii działek - gaz w drodze. Lokalizacja i udogodnienia: - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł4 079 m² 195,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana/ inwestycyjna Kościerska Huta - 3 km od Kościerzyny pod zabudowę usługowo mieszkaniową. Lokalizacja: działka zlokalizowana w Kościerskiej Hucie Położna na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka siedliskowa z panoramicznym widokiem na Jezioro Kaleńskie - idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Położona w urokliwej wsi Żelisławie, w gminie Czaplinek, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

39 500 zł3 053 m² 12,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Pięknie położone działka rolna z możliwością wykorzystywania na cele rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł13 500 m² 244,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 1,3 ha - włosań - pod krakowem - południowa strona - 6mu2 - zabudowa bliźniacza lokalizacja: włosań w gminie Mogilany to niewielka miejscowość położona w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł500 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5 arów , położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Libertów przy ulicy Południowej, zaledwie 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 678 m² 208,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka gruntu o regularnym, kwadratowym kształcie, położona w miejscowości Józefów, gmina Zgierz w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie kilkanaście minut od Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 000 m² 699 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną, charakteryzującą się spokojnym otoczeniem oraz bliskością lokali usługowo-handlowych i świetnym dojazdem do Warszawy (13 km do centrum). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 465 m² 115,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro "szymon Hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej części Jawiszowic przy ul. Spółdzielczej, przeznaczoną pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

169 999 zł3 768 m² 45,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży oferujemy dwie działki rolne o powierzchniach 884m2 oraz 2884m2 ( sprzedaż całości) w miejscowości Lipienice, gmina Jastrząb, województwo mazowieckie. Działki rolne,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w Kłodnicy o powierzchni 1257 m2. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Kłodnica przy ulicy Leśnej ( Żabieniec) działka jest objęta mpzp,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 180 m² 72,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę nr 1412 o powierzchni 1180 m2 w miejscowości Izdebki w powiecie brzozowskim. Na działce znajduje się budynek drewniano-.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 000 zł10 104 m² 104,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: szybki dojazd do trasy S6, cicha i spokojna lokalizacja w otulinie lasu, możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

173 800 zł1 738 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w doskonale skomunikowanym miejscu spokojnej Połomi. Działka położona w spokojnym, ale również świetnie skomunikowanym miejscu. W okolicy zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 856 m² 245,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są 3 działki budowlane o powierzchni 28,56 ar położone w Świniarsku gm. Chełmiec. Płaskie ukształtowanie terenu znacząco ułatwiają proces budowlany.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł4 650 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka komercyjna tuż obok centrum miasta! Powierzchnia 4650m2 - kwadrat o szerokości 57m. Sąsiednie grunty uzyskały warunki zabudowy dla budynków handlowo - usługow ych lub hal.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 551,60 m² 248,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 1551,6 m , położona przy ulicy Krzywej w Kutnie, w sąsiedztwie Parku Wiosny Ludów. Atrakcyjna lokalizacja łączy bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł727 m² 220,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki budowlane z widokiem na góry idealna lokalizacja dla Twojego wymarzonego domu! Lokalizacja: położona w malowniczej, spokojnej okolicy, blisko centrum Kóz, u podnóża.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 839 m2 położoną w Mazańcowicach. Działka o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu. Zgodnie z zapisami planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł1 453 m² 402,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 336/2 położona w Rzeszowie, obręb Matysówka - przy ulicy Kukuczki. Nieruchomość 14,53 ar przestrzeni z wydanymi warunkami zabudowy, to.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 003 m² 178,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1003 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna ( działki nr 8/1,8/2, 9/1,9/3) w Hucie Szklanej. Położona 200 metrów od wejścia na szlak na Święty Krzyż. Miejscowy Plan Przestrzennego Zagospodarowania Gminy Bieliny.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł3 238 m² 509,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna z prawomocnym pozwoleniem na budowę 3 budynków po 8 mieszkań Idealna okazja dla dewelopera! Na sprzedaż działka inwestycyjna o ogromnym potencjale,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł7 726 m² 14,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 77 arów w malowniczej miejscowości Łabunie , w województwie lubelskim. Opis działki: powierzchnia: 77 arów (7726.

Szczegóły ogłoszenia

371 525 zł6 120 m² 60,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy 6210 m | cisza, natura, gotowa pod Twój dom! Wyjątkowa działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy, położona w spokojnej i zielonej okolicy obręb.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł4 014 m² 99,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt