dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 973 ogłoszenia

5 872 875 zł46 983 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna duża działka pod działalność gospodarczą w Smardzowie k. Oleśnicy! Na sprzedaż ponad 4,6 ha terenu idealnego pod rozwój biznesu! Doskonała lokalizacja Smardzów,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł10 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Swarzewo przy ul. Rybackiej! Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na Zatokę Pucką oraz Półwysep Helski. Swarzewo to spokojna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko u nas idealna działka pod budowę Twojego wymarzonego domu! 1170 m | ochla | mpzp | Piękna działka z uregulowanym statusem Grądzka Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 789 m2, położona na Osiedlu Północnym w Słubicach, na wyjeździe na Kostrzyn. W sąsiedztwie domy jednorodzinne oraz domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

154 980 zł1 050 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Strudze obok Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Struga, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 9 km od Wałbrzycha. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł37 595 m² 14,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Grunt w dużej części przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną oraz częściowo pod uprawy polowe. Lokalizacja: atrakcyjne miejsce pod inwestycję. Dojazd bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

146 190 zł1 329 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W wierzbnej na lekkim wzniesieniu położone są działki pod zabudowę jednorodzinną. W sprzedaży dwie działki : - działka o powierzchni 1.329m2 za cenę 146.190,- - działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł600 m² 1 665 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gratka dla inwestorów! Nieruchomość w centrum miasta. Doskonale usytuowana w ciągu komunikacyjnym głównej ulicy miasta Zduńska Wola. Na części działki znajdują się pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

61 000 zł3 157 m² 19,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| w przypadku zakupu tej nieruchomości jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz sprzedającego Pięknie położona działka na przedmieściach Nasielska Broninek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Arkadia nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Chocenia. Link do prezentacji nieruchomości dron W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł19 360 m² 10,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dwie działki rolne na sprzedaż działka nr 379/3 i 380 położone w malowniczej okolicy w pobliżu Lasu. Kim jest rolnik Zgodnie z polskim prawem, rolnik indywidualny to osoba fizyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 076 m² 68,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana na Mazurach w wyjątkowej miejscowości Rydzewo gm. Miłki. Działka znajduje się w wytyczonym kompleksie 6 działek budowlanych, na ulicy Mazurskiej, przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 504 m² 71,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3504 m2 położoną w Sulejowie przy ul. Przydziałki. Teren położony w bardzo ciekawym miejscu. Bardzo blisko rzeki Pilicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 964 980 zł116 083 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjny grunt rolny o powierzchni 11,6083 ha, położony w miejscowości Jerzykowo, w gminie Pobiedziska. Działka ma regularny kształt i płaskie ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 478 m² 39,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Rogi k. Krosna. woj. podkarpackie. Działki o powierzchni od 8,47 ar do 14,78 ar. Wyjątkowa lokalizacja, położona na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł13 874 m² 230,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna pod usługi logistyczne, magazyny, produkcję o powierzchni 1,4 ha w jednym z najlepszych węzłów komunikacyjnych w centrum Polski przy trasie S8 tzw.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Koszalin, budynek usługowo-mieszkalny, sprzedaż, 1 300 000 zł. Teren, na którym zlokalizowana jest nieruchomość, objęty jest aktualnie obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł7 292 m² 672 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren pod zabudowę wielorodzinną lub jednorodzinną (wolnostojącą, bliźniaczą lub szeregową) Całość składa się z 3 działek ewidencyjnych: 50/3, 30/3 i 30/1 obręb 4-16-08 - łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 336 m² 246,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren z wydanymi warunkami zabudowy na budynek typu bliźniak. Teren o powierzchni 1336 m2, z przyłączem wodociągowym. Dobra widoczność z ulicy Spacerowej, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł5 513 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana położona w malowniczej części Rzeszowa dzielnicy Matysówka. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju, zieleni i pięknych widoków,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż rolną działkę o powierzchni 2,5284 ha zlokalizowaną w miejscowości Czajki Stare. Nieruchomość składa się z trzech działek: 1) Działka nr 9/7 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

33 383 500 zł93 300 m² 357,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt idealny pod inwestycję usługową, z możliwością szerokiego wykorzystania, w tym pod budowę obiektów handlowych, biurowych czy magazynowych. Atrakcyjna lokalizacja z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

416 520 zł1 068 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - 550 m do szkoły podstawowej i placu zabaw - płaska działka w cichym i słonecznym otoczeniu - media: woda, prąd, kanalizacja, gaz, światłowód - teren sprzyjający rowerowym.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł3 662 m² 105,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy | 3662 m | Binowo, gm. Stare Czarnowo Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3662 m , położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 292 m² 220,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

To tutaj zaczyna się historia Twojego idealnego domu! Budzisz się wśród zieleni, oddychasz świeżym powietrzem i słyszysz tylko naturę - czujesz spokój, którego od dawna Ci brakowało. Ciasne.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł56 000 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie na sprzedaż jest wydzielona na zdjęciach część działki nr 141 w Nowych Siołkowicach (gm. Popielów, woj. opolskie). Pięknie położona, duża bo ponad 50 arowa działka, która mniej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 400 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Inwestuj i zarabiaj! Biuro nieruchomości Tara przedstawia ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 6400m2 położonej w Żninie. Teren gruntu objęty mpzp, który zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 079 m² 175,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w samym sercu Kaszub! Lokalizacja: szymbark - wieś w Polsce, położona.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł521 m² 420,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Chciałabym zaprezentować do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Siestrzeń przy jednej z głównych ulic. Przedmiotem sprzedaży jest działka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 615 m² 148,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę (nr 155/19) o powierzchni 1.615 m , położoną w miejscowości Bojadła (woj. lubuskie, pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 209 000 zł1 359 m² 889,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę budowlaną dla konesera o pow, 1359m2 szer 312m dł 45m ,z planem zagospodarowania,( dom II kondygnacyjny + garaż wolnostojący), nieogrodzona, media -prąd, wodą gaz, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł1 312 m² 564,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana pod dom wolnostojący lub 2 połówki bliźniaka, 1312m2 z dobrym dojazdem, wszystkie media. Cena 740 000 zł. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 886 m² 275,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry, oferujemy Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1 886 m2, usytuowaną przy ul. Polnej w malowniczym Krzyszkowie. To doskonała okazja do realizacji swoich planów.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 012 m² 197,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz miejsca, gdzie w ciszy i w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka, położona 4 kilometry od plaży w Dziwnówku. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. Zabudowa max do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1700m2 | mpzp| Kownaty-Borowe, gm. Ojrzeń Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1700 m w miejscowości Kownaty- borowe, gmina Ojrzeń. Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 655 000 zł24 632 m² 188,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki w Skowarczu (obok Pszczółek). Prawie 2,5 hektara terenu przylegającego do strefy zabudowy jednorodzinnej (działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 118 m² 196,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Apartament Piotr Świętek tel.   Na sprzedaż oferuje Państwu działkę budowlaną w miejscowości Kobylice przy ulicy Sosnowej. I. Powierzchnia działki 1118 m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

69 900 zł722 m² 96,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena - 69 900 zł! działka budowlana położona nad pięknym jeziorem dołgie. Działka budowlana o pow. 722 m2, położona w miejscowości Dołgie, ok. 18 km od Szczecinka, nad.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł1 799 m² 143,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie działki budowlane w Ligocie - 1303/11 i 1303/12 Przedmiotem oferty są dwie działki budowlane położone w miejscowości Ligota , oznaczone numerami ewidencyjnymi: 1303/11.

Szczegóły ogłoszenia

2 870 000 zł41 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy Państwu do zaoferowania działkę inwestycyjną z przeznaczeniem w mpzp pod budownictwo jednorodzinne, bliźniacze z dopuszczeniem nieuciążliwych usług o powierzchni 41000 m2.