dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

1 219 000 zł20 600 m² 59,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntu, położoną w Ładzy, znajdującej się w gminie Pokój. Teren o powierzchni 2 ha i 6 arów oraz o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Charzyno na sprzedaż działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego wolno stojącego z garażem oraz niezbędną infrastrukturą techniczną. Link do filmu:.

Szczegóły ogłoszenia

99 720 zł1 108 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych w Szczytnikach Duchownych k/gniezna. Działki nie są uzbrojone. Prąd w odległości ok 150 metrów. Sieć wodociągowa ma zostać doprowadzona do działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż działki budowlane w malowniczych Janowicach Wielkich. Działki mają kształt prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa Działka Inwestycyjna w południowej części Częstochowy. Biuro Nieruchomości kabe ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę działki inwestycyjnej położonej w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł7 277 m² 27,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działki 74/1 i 74/6 m2 położone obok siebie w miejscowości Rychnowska Wola gmina Grunwald. Działki są niezabudowane. Zgodnie z zapisami w ewidencji gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

117 250 zł938 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz o pow. 938 m2, 5,5 km od Koszalina Działka z wz o pow. 938 m2, witolubie, gmina Biesiekierz Działka położona na delikatnym wzniesieniu z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

127 500 zł2 550 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki z dobrym dojazdem do Olsztyna, warszawy bądź Gdańska a może szukasz pomysłu jak bardzo dobrze zainwestować pieniądze? Przedstawiam nieruchomość znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 507 m² 285,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1507 m , położona w miejscowości Powązki w gminie Leszno, na obrzeżach Kampinosu. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania niestandardowa działka budowlana w miejscowości Oleśnica, dzielnica Lucień przy ulicy Wiejskiej. Idealna pod budowę domku jednorodzinnego lub jako inwestycja Działka.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 659 m² 150,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Świetna lokalizacja cena podlega negocjacji tylko U nas Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Sławkowie przy ul. Jana Matejki. Działka o powierzchni 1659 m2, szerokość 28 m.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 979 m² 504,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo - mieszkaniowa w pierwszej linii zabudowy od ulicy Żeromskiego. Bardzo dobre miejsce na siedzibę firmy. Wydane Warunki Zabudowy polegające na budowie budynku usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki budowlanej pod budowę Swojego domu? Sprawdź tą ofertę, bo może jest ona właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 18 arów, położona.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 701 m² 134,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję działkę budowlaną z szybkim dojazdem do Wejherowa - 15minut. Mam do zaoferowania fantastyczą działkę budowlaną o regularnym kształcie pozwalającym na łatwe zagospodrowanie.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł1 904 m² 100,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Adamowice, gmina Mszczonów Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1904 m , położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Adamowice.

Szczegóły ogłoszenia

238 500 zł970 m² 245,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie naszego biura mamy działkę budowlaną, położoną w miejscowości Zawada, w gm. Turawa. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena - powierzchnia działki to: - 9,7 ara - media do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w miejscowości Poręba Laskowska, gmina Skała, powiat krakowski, województwo małopolskie. Cena 169 000zł Lokalizacja: poręba Laskowska to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana w podbiałostockiej miejscowości Markowszczyzna gmina Turośń Kościelna. Nieruchomość w kształcie regularnego wieloboku o wymiarach zaznaczonych na mapce.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł3 000 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek położonych w malowniczej miejscowości Garbicz, w województwie lubuskim. To doskonałe miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks działek w Wołczkowie, ul. Różana. Działka o powierzchni 481 m2, pełne uzbrojenie/ gaz, woda, prąd, kanaliza. Wydane warunki - zabudowa wolnostojąca i bliźniacza. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł5 652 m² 21,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

urokliwa miejscowość Babiniec, gmina Korsze województwo warmińsko-mazurskie kompleks działek pomiędzy którymi przepływa Rzeka Korszynianka powierzchnia działek wynosi 5652 m2 na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest w miejscowości Krępsko w cichej i spokojnej okolicy i w sąsiedztwie lasu. Dzięki bliskości Goleniowa mamy miasto na wyciągniecie ręki, a latem możemy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł2 150 m² 976,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka ponad 2000 m2 | Konstancin, ciche, spokojne sąsiedztwo. : dla kogo? Dla osób, które cenią sobie prywatność, ciszę oraz bliskość natury z komfortowym dystansem do stolicy. : atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 32 ary położona w miejscowości Osobnica gmina Jasło powiat Jasielski. Media: prąd, dojazd gminną asfaltową. Zapraszamy do prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

239 500 zł1 502 m² 159,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu oraz zapoznania się ze szczegółami oferty. Zapraszam na prezentację nieruchomości. Duża, atrakcyjna, prostokątna działka w ładnej i zielonej okolicy. To może być.

Szczegóły ogłoszenia

102 300 zł1 023 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1023 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości około 40metrów.

Szczegóły ogłoszenia

2 895 500 zł11 582 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Kielnarowej.Działka pochyła, o powierzchni 1,1 ha jest położona w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki o powierzchni 17,70 ara, położonej w malowniczej miejscowości Wola Zgłobieńska, w sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł3 060 m² 977,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rewelacyjna na : - hotel - centrum medyczne - biuro/siedzibę firmy - dla dealera samochodowego - warsztat samochodowy - stacja benzynowa - 40 % zabudowy - mpzp w 2024 szczegóły :   .

Szczegóły ogłoszenia

10 980 000 zł36 600 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa okazja - działka inwestycyjna przy Via Baltica (s61), węzeł Ełk Wschód Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3,66 ha , zlokalizowana bezpośrednio przy zjeździe z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowe unieszewo to nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych położone we wsi Unieszewo w bardzo Atrakcyjnym miejscu. Na sprzedaż działka budowlana o nr 259/68 o pow. 2481 m2.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 600 m² 38,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni ok. 26 arów. Działka o oznaczeniu mr, zabudowa zagrodowa Prąd, światłowód obok działki, pierwsza linia zabudowy Działka czysta i płaska na działce może.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł924 m² 1 405,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka blisko Centrum Miasta pod zabudowę szeregową! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Białymstoku przy ul. Ukośnej na osiedlu Antoniuk. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

191 476 zł580,23 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę w malowniczej miejscowości Kręsk. Powierzchnia działki: 580,23 mkw Kształt działki nieregularny. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 430 m² 1 048,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży ponad 14a działkę , położoną w Krakowie przy ul. Mydlnickiej , zaledwie 300m od ul. Piastowskiej i Błoń Krakowskich. Działka na tą chwile w mpzp figuruje jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 818 m² 990,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1818 m , położona przy ul. Liścienia (róg ulic Liścienia i Koprowej) w Radości, w warszawskiej dzielnicy Wawer. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł13 453 m² 743,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana jest na terenie dawnych koszar wojskowych przy ul. Jagiellońskiej i Trasy Szewczenki w Olsztynie, na terenie dzielnicy Zatorze, w północnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł697 m² 1 606,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w Gdyni - obręb Leszczynki, pod lasem. Działka ma kształt trapezu krótszym bokiem przylegającego do ulicy. Przybliżone wymiary działki: od ulicy ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 903 m 2 Nieruchomość położona na terenie powiatu limanowskiego, gminy Słopnice w obrębie Słopnice Królewskie. Działka kształtna.