dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane - Kąty Czernickie, gmina Strachówka Cena: 79 000 zł Lokalizacja: kąty Czernickie Liczba działek: 5 Opis oferty: oferuję na sprzedaż pięć działek z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 3,13 ha. Działka rolna o powierzchni 3,13 ha w mijscowości Sierakowo Sławieńskie w gminie Sianów w powiecie koszalińskim. Według Miejscowego Planu.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 719 m² 92,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Twoja Enklawa Spokoju w sercu Borów Stobrawskich- działka budowlana z wydanym aktualnym Pozwoleniem na Budowę w miejscowości Kały gm. Murów tylko U nas! Duża działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 364 000 zł3 589 m² 380,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej znajdującej się przy ulicy Ziołowej w Zalesianach. Nieruchomość posiada doskonałe wymiary pozwalające na realizację.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 159 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 3 działek widokowych z wydanymi warunkami zabudowy obok Strzyżowa Działki położone na płaskim terenie w cichej i malowniczej okolicy. Działka 1 - 0,2268 ha - 180 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

332 805 zł2 017 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane z fundamentami pod budynki jednorodzinne dwulokalowe w Lampkowie. Miejscowość znajduje się 7 km od Dziemian, gdzie znajdują się sklepy, szkoła, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

857 000 zł2 867 m² 298,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z warunkami zabudowy dla ośmiu budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej w Sosnowcu przy ulicy Krupińskiego o powierzchni 2867 m2. - teren inwestycyjny z wz.

Szczegóły ogłoszenia

869 400 zł1 242 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka wśród nowej zabudowy, pod dom wolnostojący lub -bliźniaczy- luboń lasek, uzbrojona, mpzp, dach płaski Działka o powierzchni 1242 mkw położona w cichej okolicy nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 858 m² 64,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaży działka budowlana 80 km od Warszawy! Marzysz o miejscu, gdzie odpoczniesz w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku? Mam dla Ciebie idealną propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki W stojkowie Lokalizacja: stojkowo, gmina Dygowo Powierzchnia działki: 2839 m Numer działki: 89/3 Opis nieruchomości działka o imponującej powierzchni 2839 m,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł7 500 m² 39,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka inwestycyjna na Pogórzu Izerskim! 7500 m2 w całości objęte decyzją o warunkach zabudowy na 4 domy jednorodzinne! Teren płaski. Dojazd drogą asfaltową. Możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł3 313 m² 799,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja, która napędza biznes! | zapewnij swojej firmie widoczność na jaką zasługuje! atrakcyjna działka usługowa przy szosie zabłudowskiej - droga krajowa nr 19 Doskonale wyeksponowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł574 m² 1 254,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, słoneczna działka - Wyspa Sobieszewska! lokalizacja Nieruchomość położona jest w urokliwej części Wyspy Sobieszewskiej - Świbnie. Wyspa Sobieszewska to nie tylko bogactwo natury.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł12 000 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż nieruchomość składającą się z 3 działek położoną w miejscowości Kotowice, gmina Żarki, powiat myszkowski, woj. Śląskie. Zabudowa: stodoła murowana.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł979 m² 84,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w spokojnej i cichej okolicy w miejscowości Wilczyn, powiat koniński. Działki usytuowane na nowo-powstającym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 001 m² 499,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, pod zabudowę jednorodzinną działka przy lesie - Gdańsk Kiełpino Górne! lokalizacja: nieruchomość położona jest w dobrze skomunikowanej dzielnicy- gdańsk Kiełpino Górne. Osoby.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w Łubianie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w niezwykle urokliwym miejscu, na granicy Beskidów. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, przestrzeń oraz bliskość natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie położonych działek o pow 21,21a z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowe prowadzącej do Czarnej Góry Resort (ok 3,5km).

Szczegóły ogłoszenia

140 640 zł879 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Brzezinkach. Media: woda, prąd, kanalizacja w drodze przy działce. W ramach usługi pośrednictwa dla naszych klientów oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł1 101 m² 129,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana o powierzchni 1101 m , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Góra, w powiecie śremskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł3 147 m² 413,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najprawdopodobniej najlepsza działka w Ksawerowie. Ponad 3 tys. m2 z wjazdem od ulicy Łódzkiej oraz Handlowej. Bez prowizji! Warunkowa możliwość zakupu jednej z dwóch części działki.

Szczegóły ogłoszenia

12 222 764 zł161 119 m² 75,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana podzielona na 111 miniejszych działek o powierzchni od 700 m2 do 18000m2. Mpzp- zabudowa jednorodzinna z usługami turystycznymi. Okolice Jarnatowa to idealna symbioza natury.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł34 500 m² 11,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna w miejscowości Nowogard w dobrej lokalizacji przy drodze S6. Informacje podstawowe: powierzchnia: 3,45 ha Kształt działki: nieregularny Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna w Skowieszynku o powierzchni 4 212 mkw z budynkiem o pow. 60 m2, przeznaczonym na sklep spożywczy lub działalność agroturystyczną, 3 km od Kazimierza Dolnego,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł812 m² 220,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Trzy działki budowlane na sprzedaż. Działki znajdują się przy ulicy Bolesława Prusa w Miechowie. Numery działek: 1347/34, 915 m (9,15 ara), 1347/35, 975 m (9,75 ara) oraz 1347/36, 811.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: 7 atrakcyjnych działek budowlanych w malowniczej okolicy! Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom lub inwestycję? Oferujemy na sprzedaż 7 działek o różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 328 m² 225,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż urokliwa działka w Lisim Ogonie o powierzchni 1328 m2. Położona przy ul. Łowiskowej tuż przy stawach. Miejsce piękne i spokojne. Zurbanizowane tereny niezabudowane. Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł800 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Sianowie, ul. Dworcowa Na sprzedaż działka budowlana położona w Sianowie przy ulicy Dworcowej, w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do drogi S6 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzy Ci się własny dom w spokojnej i znanej miejscowości na Mazurach? A może dodatkowo własny duży ogród i miejsce do wypoczynku? Cenisz sobie ciszę i spokój, chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 590 m² 125,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Na sprzedaż bardzo atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Janów,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, zlokalizowaną w atrakcyjnej i spokojnej miejscowości Sokolniki w gminie Dąbrowa. Działka o powierzchni około 15 arów, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł6 200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sobolów gmina Łapanów, powiat bocheński , środkowa część województwa małopolskiego. Działka o powierzchni 62 ar w tym 49 ar.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł6 176 m² 275,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 0,61 ha, położony w Płońsku przy ulicy Henry-ego Forda I. Działka znajduje się w rejonie o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł2 000 m² 329,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, duża działka 2000 m kw położona w Sitnie, pomiędzy dwoma jeziorami, jezioro Głębokie 130 m, jezioro Sitno 250 m. Na działce stoi dom w stanie zerowym,.