dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

470 000 zł955 m² 492,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Wdzydzach - 955 m z projektem domku letniskowego Zapraszam do zakupu atrakcyjnej działki o powierzchni 955 m , położonej zaledwie 200 metrów od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

657 750 zł13 155 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomość rolna o powierzchni 13.155m2 położona w miejscowości Jeziora gm.Pniewy. Cena 657.750zł Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego. Planujesz skredytować to.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 287 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W warzenku przy jeziorze tuchomskim, wydane warunki zabudowy lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Warzenko, przy ul. Działkowa 22 numer działki 95/13.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1100 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Wejherowie, na wzniesieniu z widokiem na las w atrakcyjnej cenie! Przeznaczenie działki to : mn - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł840 m² 228,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

To trzecia działka od ulicy Szkolnej. Powierzchnia 840 metrów pozwala na budowę domu i aranżację ogródka. Działka w granicy ma nieco zieleni, poza tym jest skoszona, płaska i równa.

Szczegóły ogłoszenia

138 780 zł27 756 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam grunty rolne 3,28 ha - Dziśnity, gm. Małdyty (bezpośrednio przy S7) Na sprzedaż kompleks rolniczy o łącznej powierzchni 3,2856 ha , położony w miejscowości Dziśnity , gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane pod lasem, topola Osiedle, okolice Ostrów Wielkopolski, pow 0,25 ha do 0,26 ha, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,25 ha. Pozostały jeszcze 2 ostanie działki. Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł14 964 m² 70,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna obejmująca dwie działki ewidencyjne nr 965/3 oraz 965/4 o łącznej powierzchni 1 ha 49 arów 64 m. To propozycja dla inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 780m2w kompleksie działek, położona w cichej i spokojnej miejscowości Krasnołęka. Do sprzedaży jest 6 działek o powierzchniach od 775 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł1 200 m² 388 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 12 arów działki w Pisarach w terenie zabudowy jednorodzinnej oraz usługowej. Oferta na wyłączność Biuro Nieruchomości Arkadia prezentuje kształtną 12 arową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow.5000 M2. Media. Dojazd asfaltem. Do rzeki Drwęcy około 120 m. Piękna i spokojna okolica. Ziemia klasy VI

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł948 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka Z projektem budowlanym - gorzyce ***oferta na wyłączność*** Marzysz o budowie swojego domu, ale przerażają Cię formalności, projekty i miesiące oczekiwań?.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł23 200 m² 21,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz nieskrępowanej przestrzeni, na której zrealizujesz swoje najśmielsze plany? Zależy Ci na bliskości natury, a może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału na przyszłość? Ta wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł3 535 m² 203,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Panorama przedstawia Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 3535 m2 położoną w malowniczej Przesiece. Działka na nieregularny kształt oraz teren pochyły, co stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł15 000 m² 52,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla inwestora. Na sprzedaż kompleks działek o łącznej powierzchni 1,5ha zlokalizowany przy Jeziorze haleckim\ołówka przy miejscowości Straduny, gm. Ełk. Komleks 12 działek - w tym.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł7 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja sprzedaży działki gruntu o pow. 7500m2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowe unieszewo to nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych położone we wsi unieszewo gm. Gietrzwałd w bardzo Atrakcyjnym miejscu. Na sprzedaż Działka budowlana o nr 259/75.

Szczegóły ogłoszenia

236 396 zł2 092 m² 113 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane w Lubomyślu Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Lubomyśl, zaledwie 5 minut od Żar. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 094 m² 731,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1094 m , zlokalizowana w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Białegostoku osiedle Skorupy. Działka posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka nieopodal roztocza Do sprzedaży piękna działka rolna (z możliwością zabudowy domem) znajdująca się wśród domów jednorodzinnych w atrakcyjnej lokalizacji nieopodal roztocza -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 362 m² 74,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3362 m , położona w miejscowości Kiszkowo, zaledwie 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł1 737 m² 526,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana - 1737 m , Józefów Nadwiśle, na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1737 m , położona w gminie Józefów, zaledwie 150.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 810 m² 85,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod warsztat lub myjnię samochodową - na sprzedaż. Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w Ratnie Dolnym, gmina Radków, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł3 951 m² 179,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2208m2 na nowym, kameralnym osiedlu w szybko rozwijającej się miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł2 300 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękne widoki, cisza i spokój działka 23 ary w Ołpinach Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki położonej w malowniczej miejscowości Ołpiny (gmina Szerzyny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlano-usługowej Radzyń Chełmiński - woj. kujawsko-pomorskie - powiat grudziądzki Numer ewidencyjny działki: 336/10 Powierzchnia: 2 434 m Przeznaczenie w mpzp: 23.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka inwestycyjna 54/2 (część)- mirosławice, gm. Sobótka Lokalizacja: mirosławice, gmina Sobótka, powiat wrocławski Powierzchnia: 9 000 m mpzp: teren oznaczony symbolem u/p1 -.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 851 m² 42,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Smólniku! Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 2851m 2 , na którą została wydana decyzja o warunkach zabudowy, na budowę budynku jednorodzinnego parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł8 645 m² 36,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niektóre nieruchomości od razu pokazują swój potencjał. Ta działka daje go praktycznie nieograniczenie. Na sprzedaż duża działka o powierzchni aż 8645 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł7 720 m² 9,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w miejscowości Kleśniska (woj. śląskie). Działki o łącznej powierzchni ~7.702 m2 (0,7702 HA).

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł6 545 m² 213,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży działkę Komercyjno - Usługową o powierzchni 6545 m2 w miejscowości Bodzanów koło Wieliczki. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł4 332 m² 738,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę produkcyjną i usługową Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej położonej w Białymstoku przy ul. Elewatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

361 800 zł4 020 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana o powierzchni 4020 m2 w miejscowości Olszanka k. Puszczy Mariańskiej, porośnięta starodrzewem (ponad 100 letnim) głównie sosnowym. W miejscowości dominuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta tylko w Poter Nieruchomości. Polecam na sprzedaż działkę budowlaną z pomieszczeniami gospodarczymi o powierzchni 0,1320 ha położona przy ul. Głównej w Bogdaszowicach.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł739 m² 810,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z rozpoczętą budową. tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki - zlokalizowanej przy centrum miasta, jednocześnie blisko parku i z.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł10 500 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pięknie położona atrakcyjna działka rolno-budowlana w otulinie lasów o powierzchni 1,05 ha , znajdująca się około 10 km od Grójca w gminie Pniewy. Dojazd do działki drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

7 532 000 zł26 900 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka radonice koło węzła A2 Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 2,7 ha, położony w odległości 3 km od węzła autostrady A-2 Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

116 500 zł840 m² 138,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 840 m , położona w spokojnej miejscowości Jarnuty, zaledwie kilka minut od Łomży. To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć.