dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

254 000 zł697,57 m² 364,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta bezpośrednia: oferujemy na sprzedaż ubzrojone woda i kanalizacja sanitarna! Działki położone w super lokalizacji tuż przy wjeździe do Bartąga, z szybkim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Promocyjna cena nieosiągalna dla działek w tej okolicy 129tys ,zł /szt brutto! Kupujący nie płaci pcc. Oferta bezpośrednia. Kompleks kilkudziesięciu działek budowlanych w urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 625 000 zł10 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja inwestycyjna nad samym brzegiem wody w Szczecinie - Skolwin, marina i Przystań! Ta niepowtarzalna nieruchomość to doskonały wybór dla inwestorów oraz pasjonatów życia.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 530 m² 45,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchni 765 m2 każda z nich (razem 1530 m2), z przeznaczeniem pod zabudowę bliźniaczą, zlokalizowanych w Deszcznie. Na mapach.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 850 m² 185,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia piękna działka z dostępem do rzeki Mrownej. Działka składa się z 2 działek ewidencyjnych, z których jedna jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł3 065 m² 22,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś z rodziną lub przyjaciółmi spędzić czas letnią porą? A może jesteś miłośnikiem łowienia ryb? To miejsce jest dla Ciebie. Oto oferta.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 706 m² 110,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| 0% bez prowizji - sprzedaż przepięknie położonej, słonecznej działki z własnym stawem, w samym sercu Dzierżąznej, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego Parku Dworskiego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł967 m² 279,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 967 m , położonej w miejscowości Banino (gmina Żukowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł998 m² 99,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwie położona działka w miejscowości Brzeski. Działka o wymiarach: 20 m szerokości i 50 m głębokości, powierzchnia 998 m2, przeznaczenie budowlana. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł12 100 m² 13,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna w Nasiegniewie! Oferujemy do sprzedaży malowniczo położoną działkę o powierzchni 1,21 ha ( 12 100 m 2 ), klasoużytek lsv, usytuowaną w województwie kujawsko -.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł1 300 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w częstochowskiej dzielnicy Stradom, przu ulicy Zamiejskiej o powierzchni ok 1300 m . Oferta! 0% kup bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł993 m² 180,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży przepiękna działka położona w pobliżu lasu, z dala od zgiełku i spalin! Wokół kilka domów jednorodzinnych. Małe osiedle. Dojazd drogą leśną! Teren działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w centrum Dopiewca - tuż przy nowym przystanku kolejowym! = Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni od 879 m do 1338 m w Dopiewcu (gmina Dopiewo) -.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł6 921 m² 184,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdańskiej dzielnicy - Rudniki, we wschodniej części miasta nad Martwą Wisłą. Ma charakter przemysłowo- usługowy. Na północy poprzez Martwą Wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł29 600 m² 134,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka produkcyjna zlokalizowana w obrębie Lipce-Ulesie, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 94. Teren o dużym potencjale inwestycyjnym. Teren P Tereny obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki o powierzchni 3565 m , położonej w zielonej części Wrocławia przy ul. Jarnołtowskiej. Działka leży na płaskim terenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urocza działka obrzeża bolesławca Mam przyjemność przedstawić działkę budowlaną graniczącą z Bolesławcem o łącznej powierzchni 3334 m we wsi Bolesławice. Dokoła nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 224 m² 61,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania Państwu działki położone w Czyczkowach Wybudowanie. Działka: powierzchnia: 3224m2 oraz 3179m2 Działki znajdują się na płaskim terenie, z dojazdem do drogi gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 114 m² 70,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam niewielką działkę o przeznaczeniu przemysłowym (2pu) , z możliwością prowadzenia działalności produkcyjnej, magazynowej, składowej lub logistycznej. Powierzchnia: 1 114.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 900 m² 24,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 49 arów Hyżne | Nowa cena: 120 000 zł Przedstawiamy Państwu działkę o powierzchni 49 arów, położoną w cichej i zielonej części miejscowości Hyżne. To dobre.

Szczegóły ogłoszenia

97 600 zł1 085 m² 89,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1085 m2, zlokalizowana w Jankowicach. Działka znajduje się w okolicy z luźną zabudową domów jednorodzinnych, wokół liczne zielone tereny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy na sprzedaż urokliwą działkę położoną w miejscowości Lucim. Działka ma kształt zbliżony do trójkąta prostokątnego (z lekko ściętym narożnikiem przy drodze). Jej łączna.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 675 m² 190,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni: 2675 m2. - działka o pow. 1051 m2 - zadrzewiona - Działka o pow: 1624 m2 - zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 600 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki we wsi Malinówka, zaledwie 10 minut od Brzozowa. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni ok. 16 arów, wymiarach 65m x 27m. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana przy jeziorze Strzelce Krajeńskie lokalizacja: wyjątkowa okazja działka położona w Strzelcach Krajeńskich przy ul. Lipowej, bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Dolnego. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z mpzp, pod produkcję, magazyny, środa wielkopolska, kijewo Teren zgodnie z mpzp ( p/u) przeznaczony pod produkcję, usługi, składy, magazyny. ( bez uciążliwych ) Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 065 041 zł15 194 m² 267,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy atrakcyjnie zlokalizowane działki o łącznej powierzchni 1,5 ha w miejscowości Podłęcze, gmina Góra Kalwaria. Działki są idealne do realizacji projektów typu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z potencjałem - idealna pod dom jednorodzinny z usługami! Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Lędzinach przy ul. Zawiszy Czarnego , w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 007 500 zł9 125 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 9125 m2 położona na bydgoskich Piaskach. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod zabudowę jednorodzinną. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domek całoroczny, działka 300m2, woda całoroczna, bydgoszcz Cudna działka na 300 m2, tutaj można odpocząć , zrelaksować się , każda roślina uzupełnia drugą, każde drzewo pełni przemyślana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w nadmorskiej miejscowości Tupodły, poniżej Jastrzębiej Góry, gmina Władysławowo w odległości 1 km od morza. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Nowy Dwór Gdański, przy ul. Akacjowej w spokojnej, rozwijającej się okolicy domów jednorodzinnych. Działka nr 1/72.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zakupu kształtnej, płaskiej, działki budowlanej (zabudowa jednorodzinna i bliźniacza) w pięknej i spokojnej okolicy w pobliżu Puszczy Niepołomickiej.

Szczegóły ogłoszenia

480 500 zł3 080 m² 156,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Domachowo gm. Trąbki Wielkie o powierzchni 3100 m2. Przeznaczenie działki według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - teren.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł1 039 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Mrozy gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardów Działka o powierzchni 1039m2 numer ewidencyjny działki 28/16 media w drodze asfaltowej 50m od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 3100 m , położoną w sercu malowniczej wsi Ostrowite, w gminie Dąbrówno, powiat Ostróda. Lokalizacja: - działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł1 314 m² 398,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam atrakcyjną działkę położoną w Białymstoku w okolicach ul. Halickiej. W pobliżu pełne media. Wielkość działki pozwala na bezproblemowa budowę domu parterowego, lub.

Szczegóły ogłoszenia

247 940 zł1 771 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

0% prowizji/1771 m /działka bud./media: prąd, woda Ogłoszenie dotyczy działki nr 244/20. Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną, dużą działkę budowlaną o powierzchni 1771.

Szczegóły ogłoszenia

4 128 852 zł10 348 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Kontakt   Otrębusy rejon ulicy Stokrotki gmina Brwinów Na sprzedaż 3 działki nr.64/4/5 i 64/14 o łącznej powierzchni 10 348m2 Cena 4 128 852,00 pln 399pln za m2 Teren.

Szczegóły ogłoszenia

238 500 zł961 m² 248 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Zawadzie Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania oznaczona symbolem mn- budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 200 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 546/2, położona w Ocicach, oddalonych zaledwie 12 km od Bolesławca. Szczegóły oferty: - powierzchnia: 1200 m , - Przeznaczenie.