dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

350 000 zł1 025 m² 341,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1025 m - Przedmoście, gm. Środa Śląska Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1025 m , położona w miejscowości Przedmoście koło Środy Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane w Grzędzicach: - 310/15 o powierzchni 1377 m2, - 310/17 o powierzchni 1907 m2, - 310/29 o powierzchni 1391 m2, grzędzice to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

5 339 100 zł17 797 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne - o łącznej powierzchni 17 797 m2 1) dz. 12/5 o powierzchni 0,8394 ha 2) dz. 11/3 o powierzchni 0,9403 ha zlokalizowane w przemysłowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę z linią brzegową położoną w Kamieniu Pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 6953 m2, w kształcie prostokąta. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł9 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna oferta działki rolnej położonej w miejscowości Dolsko, pośród malowniczych lasów i jezior.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż zlokalizowanej w Poznaniu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja Na sprzedaż działka rolno-budowlana 67 600 m , Stare Rochowice, gmina Bolków, dolny Śląsk Na sprzedaż atrakcyjny grunt o powierzchni 67 600 m położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

415 750 zł1 663 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Biskupicach na ul. Rzepakowej: - działka nr 57/2 - 1663 m2 - mpzp - przeznaczenie działki 3mn/u (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub zabudowy usługowej).

Szczegóły ogłoszenia

169 680 zł808 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjne działki budowlane w Ruszowicach tylko 210 zł/m! Lokalizacja: ruszowice, gm. Głogów, woj. dolnośląskie Szukasz miejsca na budowę domu w cichej, zielonej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 417 m² 91,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka pod zabudowę rekreacyjną w pięknym, spokojnym, zielonym miejscu na uboczu Ostrowa Lubelskiego. Najważniejsze informacje: - powierzchnia działki 1417 m2 - wymiary działki 21m.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 045 m² 947,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka w parkowej części Milanówka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - Strefa II z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową. Działka ze starodrzewem -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 150 m² 217,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1150m2, położona w miejscowości Sucha, zaledwie 12 km od centrum Zielonej Góry i tylko 7 km od centrum rekreacyjno- sportowego.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł3 125 m² 249,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Gliwicach Bojkowie w rejonie ul. Jeziornej o powierzchni 3125m2 w spokojnej okolicy. Media w zasięgu - woda prąd, gaz i kanalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest duża i bardzo atrakcyjna działka rolna położona w Kliniskach Wielkich, gmina Goleniów. Kliniska Wielkie miejscowość oddalona o 10 min. od centrum Goleniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w zielonym Milanówku! Stwórz swój własny azyl pod Warszawą. Szukasz idealnego miejsca na dom, gdzie rano wita Cię śpiew ptaków, a dojazd do stolicy zajmuje chwilę? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł16 800 m² 148,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w Koszalinie - Łabusz Na sprzedaż unikalna nieruchomość o łącznej powierzchni 1,68 ha, zlokalizowana w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

419 040 zł13 968 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość rolna w Taszewku - Twoje miejsce w sercu natury Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gospodarstwa rolnego o powierzchnia 13 968 mkw. , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 231 m² 109,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki położonej w świetnej lokalizacji, na obrzeżach miasta przy ulicy Miedzanka w Węgrowie. Odległość od ścisłego centrum wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

17 467 200 zł121 300 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w miejscowości Jasieniec, w gminie Trzciel, województwie lubuskim. Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję Państwu nieruchomość gruntową składająca się z dwóch działek o powierzchni 600m2 i 3300 m2 z zabudowaniami. Opis nieruchomości: dwie działki o powierzchni 1.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 063 m² 395,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną, położoną w Krakowie na oś.Ruszcza. Działka usytuowana jest na niewielkim wniesieniu, w otoczeniu zieleni i zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana w miejscowości Łazy Dąbrowa w super cenie Jeśli szukasz działki budowlanej w pięknej okolicy to ta działka będzie idealnym wyborem. Działka o pow. 1104 m2.

Szczegóły ogłoszenia

281 000 zł1 536 m² 182,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki położonej w miejscowości Wierzbna, w gminie Żarów. To teren budowlany objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł601 m² 81,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaoferować działkę położoną we wsi Soce gmina Narew w malowniczej Krainie Otwartych Okiennic Działka nr 369/1 Powierzchnie działki 601 m2 *warunkami zabudowy w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 276 m² 188,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka budowlana Z potencjałem! Twoje miejsce na wymarzony dom. Lipce, gmina Miłkowice, pow. legnicki Zbuduj swoje szczęście w spokojnej okolicy. Marzysz o budowie własnego.

Szczegóły ogłoszenia

232 750 zł33 259 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w otoczeniu lasów - Bobrowniki / Horczaki ( działka obok również do sprzedaży, oferta w innym ogłoszeniu) Na sprzedaż przestronna działka położona w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł18 350 m² 11,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 18350 m2 opis I zalety działki: -Dojaz do nieruchomości drogą gruntową -na działce wiata o pow. 530m2 -na działce budynek hydrofomi o pow.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 418 m² 133,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 774 150 zł1 918 m² 925 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowalna z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, zlokalizowana w Mierzynie. Zabudowa jednorodzinna, bliźniacza i czterorodzinna. Wysokość zabudowy do 9m.,.

Szczegóły ogłoszenia

941 760 zł20 928 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna. Teren położony bezpośrednio przy węźle A2 Wiskitki i nowej obwodnicy miasta Żyrardów w ciągu drogi krajowej E-50. Możliwość wystąpienia o warunki zabudowy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł1 600 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działki budowlane w centrum sobina (miejscowość obok Polkowic) przy ul. Myśliwskiej. Działki z projektem oraz pozwoleniem na budowę. Dla każdej działki wydane są już warunki.

Szczegóły ogłoszenia

5 124 000 zł24 400 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę przemysłową położną w Ratowicach. Działka w studium przeznaczona pod przemysł Znajduje się przy głównej drodze asfaltowej na drodze Wrocław-Jelcz Laskowice.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 5025m2. Teren mieszkalnictwa jednorodzinnego. Wszystkie media w działce. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Rabie.

Szczegóły ogłoszenia

118 300 zł910 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Koninie, w pobliżu ul. Solnej. Położenie i powierzchnia działki: działka o numerze ewidencyjnym 1073 obręb Starówka o pow. 910.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł17 200 m² 3,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka rolno - leśna - lokalizacja Dobrzyniówka , gm. Zabłudów / podlaskie - pow. działki 1,72 ha - Oznaczenie Pow. Lsiv 0,28 łiv1,23 łv 0,15 W-łiv 0,06 wymiary działki ok. 43.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł1 580 m² 59,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,1580 ha, położona w Gorlicach. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, nieruchomość zlokalizowana jest w terenach.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 059 m² 103,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1059 m2, położona w miejscowości Szarłata gm. Przodkowo (powiat kartuski). Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 153 m² 69,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę trzech działek budowlanych, zlokalizowanych w miejscowości Borzęcin miejscu, które łączy urok spokojnego życia z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3000 m2 położona jest przy ul. Leśnej w miejscowości Stefanowo w gminie Lesznowola w powiecie piaseczyńskim - 28 km od centrum Warszawy. Dojazd asfaltem + 400m.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł6 447 m² 27,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Wyrębach sprzedam Na sprzedaż działka budowlana w urokliwej miejscowości Wyręby! Działka znajduje się w spokojnej okolicy, z wygodnym dojazdem bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 156 000 zł5 757 m² 200,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bytyń -atrakcyjne działki budowlane Marzysz o spokojnym miejscu do życia w malowniczej okolicy?te atrakcyjne działki w Bytyniu to idealna propozycja dla Ciebie! Położone wsercu zielonych.