dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

650 980 zł5 918 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję działkę budowlaną z szybkim dojazdem do Gdańska - ok 30km. Mam do zaoferowania fantastyczną działkę budowlaną o regularnym kształcie pozwalającym na łatwe zagospodarowanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z wz o powierzchni 1105 m2 położona we Władysławowie gm. Łabiszyn Nieruchomość gruntowa położona 8 km od miejscowości Rynarzewo. Najbliższe zabudowania znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena! nieruchomość rolna pośród warmińskich lasów! Oferowana nieruchomość położona jest w sercu Warmii, we wsi Księżno, w gminie Bisztynek, w powiecie bartoszyckim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną przy ulicy Dworcowej w miejscowości Koszęcin, gminie Koszęcin, powiat lubliniecki. Opis działki: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż! Działka rolno-leśna w miejscowości Trzylatków Duży w gminie Błędów, pow. grójecki. Jej powierzchnia to 4400m2. Szeroka na 27,5m, długa na około 160m. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kazuń Polski to miejscowość kompromisowa - z dobrym dojazdem, kompletem mediów, miejscowym planem zagospodarowania, z regularną zabudową, sklepami, ale też blisko Kampinosu i Wisły -.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł68 654 m² 40,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Jastrzębiu-Zdroju w rejonie ul. Szybowej o powierzchni 68654 m w skład których wchodzą działki 1323/111, 1293/111, 1292/111, 1291/111, 1290/111, 1166/111.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana na Sprzedaż Trzemeszno, ul. Źródełko Spokojna okolica, blisko natury idealna pod Twój wymarzony dom! Powierzchnia: 1308 m Duża i ustawna działka świetna dla rodzin, osób.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 352 m² 53,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Duża działka budowlana - rybnik, wielopole Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną powierzchni 3352 m 2 , położoną w Rybniku w spokojnej dzielnicy Wielopole.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

płaskie i równe działki o regularnych kształtach w Pielgrzymowicach przy ul. Zebrzydowickiej 150 zł/ m2 to doskonała okazja dla osób poszukujących miejsca na wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 w gminie Puszcza Mariańska w miejscowości Wycześniak. Działki o przeznaczeniu rekreacyjnym z nikłymi szansami na pojawienie się,.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł9 800 m² 5,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne w Zofiowie (województwo wielkopolskie, powiat czarnkowsko - trzcianecki, gmina Czarnków) o łącznej powierzchni 9.800 m 2 Działki położone w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 100 m² 29,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 4100 m2 zlokalizowana w miejscowości Gniewce, gm. Piekoszów. Na obszar ten wchodzi nowa zabudowa. Działka w kształcie prostokąta, położona w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka budowlana W tychach - jaroszowicach Regularny kształt | Pełne uzbrojenie w drodze | Rodzinna okolica | Szybki dojazd do dk44 To idealna propozycja dla osób szukających balansu.

Szczegóły ogłoszenia

374 250 zł1 497 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Aby obejrzeć okolicę kliknij w ikonę video. Sprzedam działkę budowlaną w Kołacie gmina Pobiedziska o pow. 1497m2( nr działki 58/9) .Działka znajduje się na terenie objętym MPZP,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 188 m² 105,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o spacerach nad jezioro, aby się ochłodzić w gorące dni? A może interesują Cię historyczne miejsca? To świetnie się składa! Mamy dla Ciebie dwie działki (pow. 1188 mkw. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Odłącz się od systemu. 41 arów świętego spokoju na końcu drogi. Kamionka Mała | 4134 m | Twój prywatny azyl daleko od zgiełku świata Masz dość bycia trybikiem? Masz dość sąsiadów,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł247 m² 1 129,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zabudowanej działki, położonej przy ulicy Wiatrakowej w Bydgoszczy. Działka Powierzchnia 247 m2 została rozłożona w obrysie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 500 m² 55,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działka z linią brzegową Gopła w chwili obecnej bez prawa zabudowy. Numer działki przed podziałem 168 - obręb.

Szczegóły ogłoszenia

274 920 zł4 582 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka nr 48/9 Cyganka, gm. Dębe Wielkie Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 48/9 o powierzchni 4582 m , zlokalizowana we wsi Cyganka, w gminie Dębe Wielkie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 216 m² 1 439,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

135g Nowy Sącz, ul. Zakamienica top inwestycja: działka Dewelopersko-Usługowa pow. 12,16 ar. Cena: 1 750 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny położony przy ul. Zakamienica w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł500 m² 640 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Keller Williams! Twój prywatny azyl nad Jeziorem Dzierzgoń - Domek z widokiem, który zapiera dech! Czy marzysz o porankach, gdzie jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł1 268 m² 1 143,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rozglądasz się za działką pod wymarzony dom? Zależy Ci na spokojnej okolicy, najlepiej z szybkim dojazdem do Warszawy? Działka o powierzchni 1268 m2 przy ul. Jarzębinowej w Regułach.

Szczegóły ogłoszenia

265 950 zł985 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz nieruchomości w wyjątkowym miejscu, w zacisznej zielonej okolicy? Pragniesz doskonałej komunikacji do centrum Poznania? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł2 157 m² 184,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, skład której stanowią działki nr 815/3 (o,0246 ha); 816/2 (0,0104 ha) oraz 817/3 (0,1807 ha) o łącznej pow. 0,2157 obr. Toruń 0043 w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

316 905 zł1 713 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa Cena! #przytok Działka budowlana niedaleko pól golfowych - Przytok ul. Fiołkowa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w malowniczym Przytoku koło Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

184 200 zł2 500 m² 73,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa W ładnej koło tarnowa Oferujemy do sprzedaży działkę 0,25 hektara usługową z możliwością zabudowy mieszkaniowej około 20 %, (objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

136 500 zł871 m² 156,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana nad jeziorem święcajty półwysep kal - gm. Węgorzewo Działka o powierzchni 871 m2; kształt działki: trapez; wymiary działki: wzdłuż drogi ok. 28 m; boki: ok. 38.

Szczegóły ogłoszenia

626 000 zł3 118 m² 200,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana - typu siedliskowa, o łącznej powierzchni 3118 m2 na granicy miejscowości Szałe i Wolica (geodezyjnie Wolica, działka narożna, z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł10 200 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano - rolna o powierzchni 1,0200 ha położona w Kozłówce gm. Kamionka. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Wymiary: ok. 27 m x 375.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 11,13a zlokalizowana na pólnocy Głogowa Młp. granicząca bezpośrednio z lasem. Działka znajduje się w sąsiedztwie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Vip homes Nieruchomości prezentują Państwu do sprzedaży bardzo ładnie położone działki budowlane w Starej Kamienicy, zaledwie 10 minut jazdy autem od Jeleniej Góry. Działki o pow. 1500 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 3,15ha położoną nad jeziorem w powiecie krośnieńskim Forma własności: -własność 2,68ha -użytkowanie wieczyste- 0,47ha Media: przy.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł3 600 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Rolna kat VI z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną. Działka położona w Łętowicach, powiecie tarnowskim, województwie Małopolskim. Otoczenie to domy.