dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Wskazówka dojazdu: 54.463541, 18.147504.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 920 m² 520,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o łącznej powierzchni 1920m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną / bliźniaczą położona blisko lasu z możliwością wybudowania 4 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 412 700 zł104 900 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 10,49 ha (104900 m2) w miejscowości Likiec (tuż przy granicy z miejscowością Wólka) otoczona lasem w cichej i przepięknej okolicy w sąsiedztwie jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

152 175 zł1 031 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Strudze obok Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Struga, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 9 km od Wałbrzycha. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dąbrowa Górnicza, działka z przeznaczeniem pod usługi usytuowana blisko trasy S1 w okolicy Ujejsca, w sąsiedztwie stacji paliw i Mc Donaldsa. Powierzchnia działki 1495m2, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł14 171 m² 25,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka nr ewidencyjny 18 położona w miejscowości Kopana, gmina Tarczyn, powiat piaseczyński. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji komunikacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 671 000 zł4 178 m² 399,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 4178m2 przy głównej asfaltowej drodze. Wydane są warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku magazynowo-handlowego i budynku mieszkalnego. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna! Polecamy Państwu działkę siedliskową położona w niedalekiej odległości od Trzebiatowa na trasie Trzebiatów - Kołobrzeg w spokojnej wsi. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 600 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukacie Państwo odpowiedniej działki dla swojego domu, zapraszam do Łagówka, który graniczy z Łagowem. Łagów Lubuski to bez wątpienia jedno z najbardziej uroczych miejsc w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł150 400 m² 13,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż trzy działki o ogólnej powierzchni 15.04ha zlokalizowane nad Jeziorem Drawsko przy Zatoce Kluczewskiej 300 m od plaży gminnej na obrzeżach miejscowości Kluczewo gm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 15 arów, położona w Żołyni zaledwie 14 km od Łańcuta i 30 km od Rzeszowa. Działka znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

82 610 zł751 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działki budowlane w cichej i przyjemnej okolicy! Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Gorzuchowo. Około 3,5 km od Kłecka - gdzie dostępne wszystkie potrzebne.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł5 200 m² 259,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości quality prezentuje Państwu piękna zieloną działkę budowalną o powierzchni 5200 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Szamotułach przy ulicy Szczuczyńskiej. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 120 m² 120,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana Działka budowlana 1120 m z pozwoleniem na budowę - Bolesławowo tuż koło Skarszew Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1120 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

8 895 000 zł25 409 m² 350,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! wielorodzinna działka inwestycyjna O powierzchni łącznej 25409 M2, media W drodze przy granicy działki, mieszkaniowo - usługowa! możliwość zakupu terenu O łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

553 278 zł2 222 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 2222 m w zacisznej okolicy - 7 min samochodem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

282 906 zł837 m² 338 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 837 m2 położoną w Mazańcowicach. Działka o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu. Zgodnie z zapisami planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Firma Kompas Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Wilkszynie (gmina Miękinia) - miejscowości, która bezpośrednio graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

242 440 zł6 061 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę budowlaną w Załęczu Wielkim w gm. Pątnów w powiecie Wieluńskim. Idealne miejsce pod budowę ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

647 841 zł1 145 m² 565,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej położoną w Rzeszowie przy ulicy Malowniczej. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 1145.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działki budowlane w miejscowości Dół gm. Iława, woj. warmińsko-mazurskie. Grunty przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową, wolnostojącą, jednorodzinną - symbol M-2. W ofercie posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł8 500 m² 199,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod usługi z powierzchnią biologicznie czynną 30%. Wysokość zabudowy 15 m. Ekstra oferty na stronie liderhaus Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 031 m² 203,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1031 m2 położona na lekko pochyłym terenie z widokiem na osiedle nowych domów jednorodzinnych. Uzbrojona w ks, prąd, wodę. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł915 m² 277,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana W gowinie lokalizacja: działka położona jest w Gowinie - spokojnej, nieustannie rozwijająca się wsi w powiecie wejherowskim- na zachodnich obrzeżach Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 369 m² 256 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Góra Siewierska, działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową i częściowo pod rolę. Również pod lokalizację usług.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 012 m² 186,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1012 m2, położona w malowniczej miejscowości Leśniewo przy ul. Mikołaja Reja. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację Krzysztof Nowicki tel.   Nowa niższa cena! Sprzedam działki budowlane o pow.1000 mkw. w miejscowości Parlin gm. Dąbrowa. Działki uzbrojone, posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 383 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę o nr geodezyjnym 347/6 o pow. 3383 m2, zlokalizowaną w miejscowości Głęboczek, położonej w odległości 12 km od Czaplinka oraz 13 km od Złocieńca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana zarówno pod inwestycję deweloperską jak i pod zabudowę jednorodzinną czy usługową. Ogrodzona działka o powierzchni 550 m2 jest zlokalizowana w Białymstoku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rod myślęcinek , domek całoroczny, kanalizacja , woda Działka ,rod, w bydgoskim Myślęcinku 400 m2 całość ogrodzona z miejscem wjazdowym na działce dla samochodów. Domek murowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 000 m² 98,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona we wsi Dobrzyniec w gminie Kołbiel, w spokojnej okolicy zachęcającej do wypoczynku i rekreacji. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł1 040 m² 720,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Informacje pod nr   . MB Nieruchomości oferuje działkę budowlaną Z aktualnymi warunkami zabudowy Z 2024 R o powierzchni 1040 m2 pod bliżniak lub dom jednorodzinny położona na.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł1 406 m² 1 276,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w dzielnicy Ursus - Czechowice. Działka o powierzchni całkowitej 1406 m stanowi atrakcyjną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

198 600 zł1 324 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana wśród natury Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana 1324m2, położona wśród natury oraz domów jednorodzinnych. Miejsce idealne dla osób chcących zamieszkać z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 004 m² 89,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Mościska, w gminie Brzuze. Działka idealnie nadaje się pod budowę wymarzonego domu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

332 500 zł1 075 m² 309,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka 10,75 ar - budowlana w mpzp jako mn, położona w bardzo dobrej lokalizacji - Łysokanie gm. Kłaj. Wszystkie media na działce lub w drodze gminnej asfaltowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 139 m² 36,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Polecam ofertę sprzedaży pięknie położonej działki o powierzchni 3139 m2 w Łomnicy (gmina Trzcianka) zlokalizowana bezpośrednio przy ścianie lasu oraz drodze asfaltowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 050 m² 271,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1050 m przy lesie Ojrzanów, projekt domu w cenie Działka budowlana o powierzchni 1050 m , położona w Ojrzanowie, z prywatnym lasem. Odlesione.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł15 600 m² 5,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Redociny, gmina Dłutów, powiat pabianicki, województwo łódzkie. Szczegóły nieruchomości: numer działki: 166/3 Powierzchnia: 1,56 ha. Wymiary: ok 34.