dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 954 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 954 ogłoszenia

897 000 zł9 945 m² 90,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie sprzedaży atrakcyjnej działki z garażem dwustanowiskowym, stawami i lasami w Głownie przy ulicy Bielawskiej 108a. Na terenie działki znajduje się nowo wybudowany garaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura Nieruchomości Apartament Krzysztof Nowicki Tel.   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dużej działki na ogródkach Działkowych , Jedność " w Nakle nad Notecią. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł26 300 m² 91,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki mieszkaniowo- usługowej i tereny rolnicze z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej o łącznej pow. 2,6300 ha z dostępem do drogi publicznej z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł1 250 m² 206 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Poszukujesz ładnej działki w niedużej miejscowości, z dobrym dojazdem do większych miast oraz do tras szybkiego ruchu? Jeżeli tak, odezwij.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 581 m² 67,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka w Gminie Janowiec w miejscowości Wojszyn. Działka 453/6 znajduje się bezpośrednio przy asfaltowej drodze między Wojszynem, a Oblasami. Wymiary : około 65m długości od.

Szczegóły ogłoszenia

21 500 000 zł12 751 m² 1 686,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość położna w strefie pośredniej miasta Poznań w rejonie ul. Kolejowej. W bezpośrednim sąsiedztwie od wschodu rozciąga się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

151 606 zł1 547 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Własność. Działka budowlana położona w Miejscowości Ninikowo, 3 km od Rewala. Nieruchomość o powierzchni 1547 m kw. położona na skraju miejscowości, przy nowopodzielonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Smogorzewo, gmina Łabiszyn Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Smogorzewo (woj. kujawsko-pomorskie, powiat żniński,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł14 250 m² 20,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Malownicze miejsce w otulinie lasu Zapraszamy Państwa do zapoznania się z działką zlokalizowaną w miejscowości Folwarki Małe , gm. Zabłudów. Kameralna okolica wśród terenów.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 942 m² 67,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Działka pod usługi, zaplecze magazynowe, bazę transportową Dobrze skomunikowane miejsce dla prowadzenia usług. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie jedynym dźwiękiem o poranku jest szum sosen i śpiew ptaków? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

361 940 zł36 194 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka położona w miejscowości Czeszów, w gminie Zawonia, powiat trzebnicki, województwo dolnośląskie. Znajduje się w spokojnej, wiejskiej okolicy z dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł2 000 m² 122,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serafin Nieruchomości prezentuje działkę na sprzedaż w Wojcieszycach o powierzchni 2000 m , z panoramicznym widokiem na pasmo Karkonoszy. To jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert.

Szczegóły ogłoszenia

57 000 zł1 057 m² 53,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz działek pod budowę domu w pobliżu lasu i natury? Marzysz o zamieszkaniu w ciszy i spokoju? To oferta to idealne miejsce dla Ciebie - niczym bajka. Otoczenie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 11 działek w miejscowości Kolonia Myśliborzyce o pow. od 3191 m2 do 3792 m2, nieruchomość przeznaczona pod budowę domów jednorodzinnych. Działki posiadają wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż! .PRZYŁĘKI gm. Białe błota, pow.bydgoski, WYDANE WARUNKI ZABUDOWY ZEZWALAJĄCE NA ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄ! .JEST WODA W ULICY. Prąd W sąsiedztwie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 514 140 zł836 700 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polchowa Dubiecko 83,97ha woj. podkarpackie Oferta na wyłączność Miejscowość Polchowa gmina Dubiecko powiat przemyski woj. podkarpackie Posiadamy w sprzedaży grunty rolne w Bandrowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym domu w miłej i zielonej okolicy? w niedalekiej odległości od Warszawy? Cenisz sobie ciszę i spokój? Pozostały już tylko 2 działki! Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działkę inwestycyjną w Św. Katarzynie sprzedam na sprzedaż działka inwestycyjna w sercu Św. Katarzyny: gratka dla dewelopera. Polecamy do sprzedaży działkę inwestycyjną w Świętej.

Szczegóły ogłoszenia

92 500 zł1 106 m² 83,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o zamieszkaniu w cichej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku ? Na sprzedaż oferujemy dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Windyki , 6km od Mławy.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 818 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bresdom nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1818 m 2 , położoną w miejscowości Stare Jabłonki (gm. Ostróda). Dla danej działki obowiązuje plan.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w atrakcyjnej lokalizacji w Woli Krakowiańskiej. Powierzchnia: 1500m. Prąd w drodze asfaltowej w odległości 70 m. Plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla dewelopera - wszystko gotowe tylko budować. Proponujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną z aktualnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego dwoulokalowego położoną.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 364 m² 168,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Miejscowość Chlewiska ma prawo brzmieć egzotycznie, ale Pałac Odrowążów już nie. To właśnie tu położony jest zespół parkowy wraz z tym popularnym pałacem. Tu także, w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

13 714 520 zł43 336 m² 316,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż - działka inwestycyjna pod halę magazynową / produkcyjną Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 43 336 m , idealna pod budowę hali magazynowej, obiektu produkcyjnego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 340 m² 85,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brodnica działka w super lokalizacji. Machdom invest nieruchomości   Prezentujemy na sprzedaż działkę o pow.2340m2 położoną w spokojnej i cichej miejscowości Gorczenica.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł86 396 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedajemy Nieruchomość gruntową niezabudowaną składająca się z trzech działek gruntu, położoną w miejscowości Myszęcin, województwo lubuskie, powiat świebodziński, gmina Szczaniec.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł1 817 m² 2 861,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 75 ar położona przy drodze gminnej w Zgórsku obręb Giełda. Wymiary: 39m szer. x 194m. Wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta Wiosenna - Wyjątkowa Działka Budowlana - Karsibór Na Sprzedaż przepięknie położona, atrakcyjna działka budowlana w Karsiborze. Na działce znajdują się pozostałości starego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

210 825 zł4 685 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Sprzedam 8 działek budowlanych koło Stargardu w miejscowości Grabowo. Działki mają kształt prostokąta. Dojazd do działek drogą gminną oraz prywatną drogą dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 100 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 52.037111, 20.923000 Baszkówka, ul. Sadowa Numery Ewidencyjne 6/3 lub 6/4 Media Prąd - w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 800 m² 63,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

* tylko W naszym biurze * oferta na wyłączność! apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne przedstawia ofertę sprzedaży działki budowlanej oznaczonej w Miejscowym Planie symbolem 1mn - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł2 700 m² 13,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedaż działki ornej w malowniczej wsi i Ostrów, niedaleko Łowicza. Powierzchnia działki to 2700 m2. Cena zakupu nieruchomości to 37 000 pln, co przy jej wielkości przekłada się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jerzmanowa, działka rekreacyjna, 48 a, sprzedam, 180 000 zł. Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 0,48 ha położona przy ulicy Spółdzielczej w miejscowości Jerzmanowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 929 m² 222,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie cenisz szybki dostęp do miasta i pewność inwestycji? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

853 700 zł5 336 m² 159,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dynamicznie rozwijająca się miejscowość Stawiguda w powiecie Olsztyński, województwo warmińsko-mazurskie Działka numer 484/9 o powierzchni 0.5336 ha idealne pod inwestycję Media takie jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł4 442 m² 499,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

płaska; media/instalacje: prąd; otoczenie: łąka, hala magazynowo-produkcyjna; dojazd: droga asfaltowa, droga szutrowa; wymiary: 25x170; oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 478 m² 30,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka leży na skraju sporej wsi (sklep,kościół, punkt medyczny), niedaleko lasu, nowej zabudowy i rzeczki Wołcza, w odległości 13 km od miasta (kamień Pomorski), od Świerzna 8 km, od.