dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 960 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 960 ogłoszeń

300 000 zł1 007 m² 297,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks uzbrojonych działek na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych! lokalizacja: działki znajdują się w Kaczkach - na pograniczu miejscowości Trąbki Wielkie i Trąbki Małe.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł4 905 m² 223,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 4 905 m Wólka Mlądzka, ul. Wspaniała Na sprzedaż działka o powierzchni 4 905 m , położona przy asfaltowej ulicy Wspaniałej w Wólce Mlądzkiej (gm. Otwock).

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję działkę położoną nad jeziorem Laskowickim, gmina Jeżewo. Ukształtowanie terenu płaskie, bezpośredni dostęp do jeziora z linia brzegową liczącą 54,07m. Wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja! nowa niższa cena! Na sprzedaż działka niezbudowana o pow. 1192 m2 położona w miejscowości Kępa Świeszyńska k. Świeszyna. Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł6 687,57 m² 258,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Lokalizacja: szukasz idealnej lokalizacji pod budowę hali, biura czy obiektów usługowych? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy grunt inwestycyjny położony na obwodnicy Płocka, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł4 200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 0,42 ha położoną w miejscowości Izbiska gmina Wadowice Górne. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla budowy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł6 230 m² 84,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy w sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 0,63 ha położoną przy ul. Pątnowskiej k/legnicy. Działka w kształcie regularnym z dostępem do drogi głównej (asfaltowej).

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł800 m² 362,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana O pow. 800 m2 W rejonie zjazdu Z autostrady A4 W rząsce. Działka nr 25/2 (przed podziałem) w Rząsce ujęta jest w terenach zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł23 178 m² 3,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Nieruchomości Rolno-Leśnej - Kotowina, gm. Bakałarzewo Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o charakterze rolno-leśnym, położona w miejscowości Kotowina,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 918 m² 78,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Gogołowice. Powierzchnia działki 1819 m2, działka prostokątna, położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 36 Lubin - Wrocław Dostęp do mediów.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 200 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Wola Wodyńska Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Wola Wodyńska.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 321 m² 370,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kordian ochocki Agent prowadzący   Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej i cenionej miejscowości Jaworze, tuż obok Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

3 330 000 zł18 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,85 ha w miejscowości Jabłonka (gm. Jabłonka) leżąca pomiędzy miejscowościami Piekielnik i Jabłonka. Działka oznaczona w studium.

Szczegóły ogłoszenia

2 380 000 zł2 800 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Kształtna działka na planie kwadratu z dostępem do drogi asfaltowej. Michałowice, opacz-Mała. Nieruchomość w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł3 637 m² 50,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę położoną w spokojnej okolicy Nowy Witoszyn -powiat Włocławski Link do prezentacji nieruchomości dron Szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 042 m² 100,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! działka budowlana piła- ługi ujskie Sypialnia miasta Piły, oddalona ok. 6km od granicy miasta w kierunku Poznania. Powierzchnia działki ok.1065 m2 Działka płaska, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 500 m² 373,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

15 arowa działka z udziałem w drodze dojazdowej. Dwie drogi dojazdowe z głównej drogi. W sąsiedztwie wodne królestwo Przylasku Rusieckiego. Działka na terenie Nowej Huty.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł468 m² 959,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca, które ma potencjał, a nie tylko ładne zdjęcia? inlok przedstawia nieruchomość przy ul. Wesołej 33 w Toruniu - ofertę dla tych, którzy zamiast gotowych (i często ciasnych).

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 999 m² 275,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w dzielnicy przemysłowej Oleśnicy o powierzchni 3999mkw. Teren objęty jest aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego (nr. 6 p/u) Jako przeznaczenie uzupełniające.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł67 662 m² 177,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość zlokalizowana w Katowicach w rejonie ul. Szopienickiej i łącznej powierzchni 67662 m w skład której wchodzą działki 1043/86, 931/86, 928/86, 975/55, 976/55, 930/86 ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł13 254 m² 113,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni około 1,3254 ha w Świdnicy. Tylko U nas! Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 224 m² 179,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana - Żory, rogoźna | 2224 m | 399 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2224 m , położona przy ul. Łęgowej w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 000 zł2 914 m² 399,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! zaproponuj swoją cenę! Grunt budowlany o pow. 2914m/2 pod zabudowę wielorodzinną Jelenia Góra-Miasto oferta skierowana do deweloperów Oferuję Państwu grunt inwestycyjny w Jeleniej Górze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo! Zapraszamy do zakupu terenu o powierzchni 2.2 ha z przeznaczeniem usługowo-przemysłowym o następujących parametrach planistycznych: 1) przeznaczenie podstawowe: usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 780 m² 73,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka w miejscowości Starzno, gm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękne widokowe działki blisko krosna! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą wyjątkowych działek położonych w malowniczej i spokojnej miejscowości Świerzowa.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł2 488 m² 275,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Kącku k. Otwocka gmina Wiązowna. Działka o powierzchni 2488 m2. Działka położna wśród zabudowań jednorodzinnych. Dojazd drogą utwardzoną w 1 lini zabudowy. Do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

634 000 zł2 500 m² 253,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej działki zlokalizowanej Santocku. Powierzchnia: 2500 m2 Ogrodzenie: tak Zabudowa: tak (fundamenty na granicy działek) Dom wg projektu: archon Dom.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 000 m² 59,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Czy szukasz kameralnego miejsca pod budowę domu dla Swojej Rodziny w okolicy Bydgoszczy ? Działka z wydanymi aktualnymi Warunkami Zabudowy! Zielonczyn , gmina Sicienko- 12km do Bydgoszczy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł1 440 m² 219,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1440,00 m , położona w urokliwej okolicy Żabiej Woli, powiat grodziski. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł1 802 m² 129,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym miejscu, z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta działka w miejscowości Gąba to doskonała propozycja! Położona w cichej okolicy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 087 m² 109,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1087 m , położoną w wyjątkowej, zielonej lokalizacji w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Traugutta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 700m2, zlokalizowana w samym centrum Jaktorowa 5 min pieszo do pkp, szkoły. Wydane warunki zabudowy i pozwolenie na budowę parterowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 070 m² 59,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka rolna bardzo pożądanej lokalizacji, jaką jest Konopnica. Wskazana nieruchomość ma dwa dojazdy, od strony domów jednorodzinnych oraz drugi wjazd od strony drogi serwisowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł1 507 m² 411,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwa uwadze niezwykle atrakcyjną działkę budowlana w podkaliskiej miejscowości Szałe. Działka o powierzchni użytkowej 1507 m2 mieści się bezpośrednio przy asfaltowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł195 821 m² 12,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ema Nieruchomości prezentuje wyjątkowe Gospodarstwo Rolne na Sprzedaż -ok. 20 Ha Potencjału w Sercu Łódzkiego! Cena: 2 490 000 zł. Lokalizacja: włynice, pow. radomszczański, gm. Gidle (woj.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 362 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Chmielniku - Twoje miejsce na wymarzony dom! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Chmielnik (powiat rzeszowski) idealna dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 535 m w Plewiskach - stwórz swój dom tuż przy Poznaniu! Wyobraź sobie poranek z kawą we własnym ogrodzie, w ciszy i zieleni a jednocześnie tylko kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 547 m² 284,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1547 m , położona w niezwykle malowniczej części Lubinia, zaledwie 70 metrów od linii brzegowej Zalewu Szczecińskiego. Okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 537 m² 97,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest działka rekreacyjna w Chynowie nad jeziorem Koprowo. Pięknie położona działka ma powierzchnię 1537 m2 z udziałami w drodze wewnętrznej. Doprowadzony prąd do.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana położona w miejscowości Brzeście gmina Pińczów bezpośrednio przy drodze asfaltowej prowadzącej do Skowronna Górnego. Działka budowlana, infrastruktura techniczna.