dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 960 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 960 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną zaledwie 5 minut spokojnej jazdy do Międzywodzia. Działka o powierzchni 4040 m2, media-prąd, woda Niezwykle urokliwa działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

14 897 748 zł27 219 m² 547,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o charakterze inwestycyjnym położona w warszawskiej dzielnicy Ursynów. Charakterystyka nieruchomości -nieruchomość składa się z siedmiu działek.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł18 800 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż niezwykle malownicza działka rolna o powierzchni 1,88 ha, położona w miejscowości Zasady, niedaleko Supraśl, w unikalnej lokalizacji u zbiegu dwóch rzek Rzeka Supraśl.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana w Grodzisku Mazowieckim , o powierzchni 7350 m2, wymiary 90 x 75 x 75 x 118 m, bezpośrednio usytuowana przy drodze asfaltowej. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł10 600 m² 6,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową która stanowi działkę oznaczoną w ewidencji nr 99/2 o łącznej pow. 1,06 ha (ok szer. 30m i dł. ok 340m ), obręb 0002 Baciki Bliższe gm,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji lewobrzeżnej części Szczecina - Wołczkowo .

Szczegóły ogłoszenia

37 500 zł499 m² 75,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oaza spokoju nad morzem - działka rekreacyjna około 500 m w Odargowie za jedyne 80 zł za m2 Marzysz o miejscu, gdzie możesz uciec od zgiełku miasta, złapać oddech i wypocząć.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł943 m² 228 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona na terenie osiedla domów jednorodzinnych w miejscowości Połczyno, w dzielnicy Połczyno Bis. Nieruchomość usytuowana w niezwykle atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł1 478 m² 525,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Wiązowna Kościelna, 1478 m Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł7 310 m² 54,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w sercu Puszczy Boreckiej nad Jeziorem Łaźno, w miejscowości Borki, gmina Świętajno, powiat olecki. Działki o powierzchniach 8026.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł960 m² 223,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko i wyłącznie w Biurze "olchowik nieruchomości" Zapraszamy! Przedstawiamy działkę położoną w malowniczej lokalizacji, a jednak bardzo blisko miasta.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł35 171 m² 99,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Okazja dla inwestora! grunt W sąsiedztwie drogi krajowej S3! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w miejscowości Wawrów, w gminie Santok, zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł4 911 m² 105,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność Państwu zaprezentować działkę budowlano-rolną w podkrakowskich Nielepicach w Gminie Zabierzów. W obecnym mpzp przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - orzesze, ul. Truskawkowa Wyjątkowe miejsce dla osób, które chcą żyć w otoczeniu lasu i natury Prezentuję na sprzedaż działki budowlane położone w Orzeszu -.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł1 251 m² 290,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1251 m2 , zlokalizowana w miejscowości Bilcza w gminie Morawica. Dobra lokalizacja w cichym spokojnym miejscu z wygodnym dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka płaska ,szeroka z pozwoleniem na budowę w okolicy Zabierzowa. Działka o powierzchni 15 arów w miejscowości Rząska przy asfaltowej gminnej ulicy. Media pełne : woda , prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 221 000 zł4 884 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 4884 m2, położonej w miejscowości Gortatowo, w malowniczej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży piękną, pod małym laskiem działkę w miejscowości Dąbrowa Górnicza, dzielnica Gołonóg, o pow. 8 a. Przeznaczenie mieszkaniowo-usługowe. Dojazd: publiczna.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł821 m² 889,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

vPrestiżowa lokalizacja działki, stare Babice. vPowierzchnia działki 821m. vIdealna działka pod zabudowę jednorodzinną. vDziałka w zielonej okolicy, blisko lasu. -parametry:- Powierzchnia: 821m.

Szczegóły ogłoszenia

366 750 zł1 467 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż narożna działka w Łochowie spełnij swoje marzenie o idealnym miejscu do życia! Jeśli szukasz miejsca, które łączy uroki życia blisko natury z nowoczesnymi udogodnieniami,.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł11 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 11300m2 w Żelechowie. Nieruchomość objęta mpzp- częściowo rolna, częściowo mieszkaniowo-usługowa. Działka w trakcie odralniania. W drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 300 m² 93,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest malowniczo położona działka w Krzyszkowicach o łącznej powierzchni ok. 23 arów, obejmująca: -część budowlaną ok. 9 arów, idealną pod dom jednorodzinny lub.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Malowniczo położona działka o powierzchni 26 arów na lekko pochylonym terenie. Na działkę dostaniemy się drogą utwardzoną, ale trzeba wykonać przepust, po którym pokonamy przepływający tędy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka rolna o powierzchni 858 m2 położona w cichej części Kamienia Pomorskiego tuż przy zalewie. Media - prąd, woda w drodze nieopodal działki do.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł904 m² 298,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Nałęczowie przy ulicy Kamieniak, której lokalizacja sprawie, że Park Zdrojowy mamy już w zasięgu kilkunastominutowego spaceru. Najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł4 123 m² 327,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka komercyjna, jezierzany, ul. Nadmorska, gm. Postomino, 1.349.000,- PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka komercyjna wydzielona z działki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 872 m² 266,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1 872 m Z widokiem na góry | małe ciche przestrzeń, spokój I panoramiczne widoki Na sprzedaż działka o powierzchni 1 872 m , położona w malowniczej wsi Małe Ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 097 m² 90,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1097 m2 w malowniczej okolicy Jeruzala w gminie Mrozy. Na nieruchomość składają się dwie działki o łącznych wymiarach 29 metrów szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

497 930 zł3 434 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 3434 m2 Powałki 6 km od Chojnic Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 3434 m2 położona w miejscowości Powałki oddalonej ok 6 km od Chojnic.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W gm Długołęka pięknie położony grunt jeszcze rolny z możliwością odrolnienia. W perspektywie nowe osiedle domów jednorodzinnych, oferta dobra dla dewelopera. Don dolnośląski obrót.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 30,58 ar - kłokoczyn, gm.CZERNICHÓW Do sprzedaży nieruchomość składająca się z 3 sąsiadujących bezpośrednio ze sobą działek, o łącznej pow. 3058 m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie działki w tak niskiej cenie, zaledwie 20 min od Warszawy, doskonałe na inwestycję! Na sprzedaż działki o powierzchni 1000 m w kształcie prostokąta (ok 21 m x 46,6 m),.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł3 500 m² 197,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania piękna widokowa działka rolna w Brzyczynie. Działka o powierzchni ok. 35 a, w całości oznaczona jako tereny rolne. Dojazd do nieruchomości drogą polną. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł3 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w trakcie wydzielania w Chylicach. Powierzchnia 3300 m. kw. Dojazd drogą gminną ul. Przejazd lub od strony Jastrzębia. Media około 500 m od działki. Opisy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kudowa-Zdrój działka rezydencjalna z projektem i pozwoleniem na budowę Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 3956 m , położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 275 m² 140,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kategoria : Działka budowlana Lokalizacja : Osiecznica Powierzchnia działki: 1275 m2 największe zalety! Atrakcyjne położenie Działka uzbrojona Nowopowstałe osiedla domków jednorodzinnych opis Na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 900 m² 50,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej działki zlokalizowanej w Jeninie w gminie Bogdaniec, kilka kilometrów od centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Przedmiotem sprzedaży jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł600 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na wrocławskim Ołtaszynie przy ul. Agrestowej. Oferta obejmuje kilka działek o pow. od 600kmw do 900mkw Media w ul. Agrestowej: wodociąg, kanalizacja sanitarna, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, tarnowskie Góry, stare Tarnowice, okolice Aqua Parku Parametry nieruchomości > powierzchnia ok 3100 m2 (projektowana powierzchnia po podziale), > kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł6 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w atrakcyjnej lokalizacji-bezpośrednio przy trasie S8 Grunt objęty mpzp przeznaczony pod szeroko pojmowane usługi Możliwość wybudowania budynku parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł16 100 m² 2,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 16.100 m , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Wólka-Bosowska, w województwie świętokrzyskim. Działka ma regularny, prostokątny.