dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Staniszów, urokliwa okolica blisko Jeleniej Góry Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1505 m położona na nowo powstającym osiedlu w malowniczym Staniszowie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł917 m² 261,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju! Powierzchnia: 917 m2.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 220 m² 229,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1220 m | spokojna okolica | mpzp | Opalenica, ul. Półwiejska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1220 m , położona w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

47 350 zł729 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone są w północnej części miasta Bytom, w dzielnicy Stroszek, mają kształt nieregularnego wieloboku o wymiarach ograniczających racjonalne zagospodarowanie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 593 m² 103,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona działka na relaks Łęcino, 1593 m (1,5 km od Narwi) Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę rekreacyjną położoną w malowniczej miejscowości Łęcino (gmina Zatory). To.

Szczegóły ogłoszenia

150 700 zł3 014 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w gminie Cewice we wsi Bukowina. Do nabycia działka siedliskowa o powierzchni 3014m2. Teren objęty mpzp zabudowa zagrodowa.Działka nie uzbrojona ,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 731 m² 106,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w miejscowości Adelin, gmina Zabrodzie, tuż przy stacji pkp. Powierzchnia 3731 m2 z czego około 1420 m2 objęte jest mpzp oznaczone jako mn - teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w centrum Ciechocinka Na sprzedaż działka budowlana w Ciechocinku świetna lokalizacja Na sprzedaż działka o powierzchni 774 m2 , położona.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł8 941 m² 111,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Częstochowa - Grabówka Do sprzedaży działka o powierzchni 8941 m 2. Szerokość frontu około 30 m. Wydane wzt na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną obejmującą: budowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun Oferty Magdalena Kowalczuk Tel.   Serdecznie polecam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o pow. 1 190 mkw. w miejscowości Żurawiniec, graniczącą.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł2 200 m² 106,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

- lokalizacja: moszczenica Niżna (gmina Stary Sącz) - Powierzchnia: 12 ar (1200 m ) - Powierzchnia: 10 ar (1000 m ) - Media: wodociąg gminny w granicy, gaz w granicy, prąd, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł13 975 m² 300,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Działki budowlane w Swarzewie - 13975 m2 - z linią brzegową Zatoki! Lokalizacja: swarzewo, gmina Puck, obręb ewidencyjny 0023, woj. pomorskie Działki ewidencyjne: 221107_2.0023.24 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

308 340 zł1 142 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Działka o powierzchni 1142 m , położona malowniczo na górnym Skolwinie, przy głównej drodze asfaltowej, ul. Nefrytowa w odległości około 200 m z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

114 240 zł952 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż kompleksu działkek budowlanych W byszkach gm. Ujście. Malowniczo położone działki budowlane z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową. Media w drodze: prąd, światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł4 672 m² 706,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Na sprzedaż atrakcyjny grunt usługowy o powierzchni 4 672 mkw., usytuowany w doskonałej lokalizacji przy ul. Energetycznej w Warszawie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł3 500 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy duże działki rolne do wykorzystania na cele rekreacyjne w miejscowości Dziubiele na Mazurach z dostępem do plaży gminnej i pomostu nad jeziorem Śniardwy. Nietuzinkowa.

Szczegóły ogłoszenia

10 780 000 zł38 500 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowa nadająca się na każdą działalność pow 38500 m2 Położona bezpośrednio przy tasie Wrocław - Warszawa. Zjazd bezpośrednio Z ulicy, media - prąd w pobliżu -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Teren w odległości 2,5 km od morza, pod domki letniskowe. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, uchwalonym w 2008 roku, przeznaczenie terenu to zabudowa rekreacji indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 856 m² 25,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Taka oferta - tylko w Platinum House! Oferuję do sprzedaży bardzo oryginalną działkę położoną w Lesznie Górnym. Działka o powierzchni 3856 m2 położona jest w Lesznie Górnym.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bardzo ładnie położona działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Na działce znajduje się skrzynka elektryczna, w drodze przy działce znajduje się gazociąg, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana tuż przy lesie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 800 m2 przy ul. Wesołej w Kaletach - bezpośrednio przy lesie, w spokojnej, zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł873 m² 400,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w Niwach gm Osielsko Pod dom wolnostojący- do asfaltu około 300m W sąsiedztwie wolnostojące domy jednorodzinne Uzbrojenie - w drodze Szybki dojazd do Bydgoszczy Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 840 m² 119,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chróstnik 18,4 ara - działka budowlana Położona w spokojnej części miejscowości, w pobliżu osiedla nowych domów. Media przy działce ( woda i kanalizacja oraz prąd i gaz ). Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż łącznie 7 działek położonych w bardzo dobrej lokalizacji, z szybkim i wygodnym dojazdem do centrum. Dostępne powierzchnie: 5 działek o powierzchni 832 m 1 działka.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł9 103 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Do sprzedania duża i wyjątkowa 91 arowa działka budowlana w Lichwinie gm. Pleśna przy lesie. To doskonała oferta dla inwestorów, deweloperów oraz osób planujących budowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3 atrakcyjne działki położone w miejscowości Suchacz, w sąsiedztwie Zalewu Wiślanego. Lokalizacja: nieruchomości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

161 400 zł807 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki położone w niezwykle atrakcyjnym miejscu, na zagospodarowanym osiedlu Natura. W ofercie działki: 18/26- pow. 838 m2, 18/27- pow. 856 m2, 18/28-807 m2, 18/35-859.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, winna Góra ul. Idzikowskiego. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 18,27 ara, położona w prestiżowej, zielonej dzielnicy Winna Góra, bezpośrednio przy ul. Idzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 034 m² 198,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5034 m budowlano-komercyjna Mierżączka, gm. Górzno, powiat garwoliński, woj mazowieckie Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł1 000 m² 1 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1000 m , położona przy ul. Juliusza Słowackiego w Radomiu. To nieruchomość narożna, ogrodzona, z dostępem zarówno od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ruszelczyce, gm. Krzywcza, powiat przemyski, woj. Podkarpackie na sprzedaż działka budowlana o pow. 19 ar. Działka znajduje się na niewielkim wzniesieniu dzięki czemu jest jasna i rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro kmt nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży działki rolnej, w miejscowości Bejsce, województwo świętokrzyskie. Numer działki w Centralnej Ewidencji 283.

Szczegóły ogłoszenia