dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

325 000 zł8 200 m² 39,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Działka siedliskowa z warunkami zabudowy, polegającymi na budowie budynku mieszkalnego z przyłączami, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - 3 działki budowlane w Pątnowie Legnickim Oferujemy na sprzedaż pięć działek budowlanych w Pątnowie Legnickim, w cenie 125 zł/m. Szczegóły nieruchomości: działki.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł3 927 m² 162,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Przedstawiam działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną. Działka z warunkami zabudowy. Teren składa sie z dwóch działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren z uchwalonym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Przeznaczenie terenu: nieuciążliwy przemysł, bazy, składy, handel, usługi, administracja, usługi sportu i rekreacji, inne.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem prezentacji jest atrakcyjnie położony grunt w Izabeli w gminie Wiązowna w powiecie otwockim. Działka o pow. 1500m2 i wymiarach szer 26mb x dł.55mb położona.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł5 462 m² 51,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w Świętochłowicach, oznaczoną geodezyjne jako działki 132/42, 133/42,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł965 m² 362,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z widokiem Krynica-Zdrój, ul. Halna Są miejsca, które kupujesz i są takie, które zaczynają dla Ciebie zarabiać. Ta działka należy do tej drugiej kategorii. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

7 499 000 zł14 166 m² 529,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 14 166 m2, tuż przy nowym odcinku trasy S6. Lokalizacja: działki znajdują się tuż przy Trasie Kaszubskiej czyli nowej nitce drogi.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł3 800 m² 223,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 38 arów w Głogoczowie. Działka jest położona około 150 m od "zakopianki". Wymiary działki to ok. 60 m na 60 m. W obowiązującym mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł912 m² 822,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 912m2 objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo- usługową. 4) Ustala się zachowanie minimum: a) 30 % powierzchni biologicznie czynnej w obrębie jednej.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł972 m² 679,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż bardzo słoneczna działka budowlana o powierzchni 972 m , zlokalizowana w spokojnej i zielonej części Krakowa obszarze Sidzina w dzielnicy VIII Dębniki.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w malowniczym Bieniewcu w sąsiedztwie Zalewu Grzymek. Wokół ścieżki rowerowe, trasy spacerowe, ośrodki wypoczynkowe, domy jednorodzinne. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł90 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 9 ha, o wymiarach 150x600 m, usytuowana w miejscowości Chlebnia, na granicy Grodziska Mazowieckiego. Plan zagospodarowania w trakcie tworzenia, a w Studium.

Szczegóły ogłoszenia

87 900 zł627 m² 140,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Uzbrojone działki budowlane - Kolonia Borek , ceny od 87900! Oferujemy na sprzedaż zróżnicowane grunty pod budowę domów jednorodzinnych w spokojnej, zielonej lokalizacji w Kolonii Borek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntową o powierzchni 1825 m 2 w cenie 200 750 złotych, znajdującą się w Rzęskowie w otoczeniu domków jednorodzinnych. Oznakowanie.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 322 m² 109,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1322 m2 zlokalizowana w Tokarni, gm. Chęciny. Działka niezagospodarowana, nieogrodzona, w trzeciej linii, w kształcie prostokąta o wymiarach (w.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł12 000 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż siedlisko o łącznej powierzchni 1,2 ha z zabudowaniami i mediami, zróznicowane pod względem przeznaczenia terenu: - ok. 4500 m2 - teren przeznaczobny pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł3 609 m² 180,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować niezwykle atrakcyjną działkę o powierzchni 0,3609 ha, położoną w bliskiej lokalizacji terenów zielonych, w dużej części.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowo położona działka o pow. 16 a, usytuowana w cichym, spokojnym miejscu. Opis dodatkowy: działka do przekształcenia na budowlaną. Kształt: prostokąt o wymiarach : ok. 53m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 2 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Do morza to zaledwie 5 minut jazdy. Działka usytuowana w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł25 500 m² 31,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 25 500 m2 z widokiem na góry w miejscowości Jaźwina, gmina Łagiewniki, powiat Dzierżoniów. Działka nr 9. Wymiary: 107 m szerokości, 239.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zabudowana holenderska z tarasem - 40 m , zlokalizowana 2 minuty pieszo do zalewu! Teren zamknięty Monitorowany Gotowy do letniego wypoczynku Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 100.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 468 m² 60,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Wikłowie w Gminie Kruszyna o powierzchni 1468 m2. Działka : o pow. 1468 m2 wymiary : 25,21 m na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Urokliwa działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 045 m² 180,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Chmieleniec, gmina Łęczyca o powierzchni 1059 m2. Działka przeznaczona jest pod budowę mieszkaniową, jednorodzinną wraz z towarzyszącą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,3002 ha położona we wsi Chrapowo, gm. Pełczyce. Znajduje się bezpośrednio przy drodze publicznej, w drodze media: prąd, woda, kanalizacja. Wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z gotowym projektem domu w Olecku ul. Szeremety Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki budowlanej o powierzchni 1822 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zostały już tylko 2 ostatnie działki budowlane! Dostępne metraże: 604m2 i 560m2 atuty: * media w granicy działki: woda, prąd, gaz, kanalizacja sanitarna * bardzo dobra lokalizacja- 2km do.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż piękną, kształtną działkę w okolicach Strzegomia. -powierzchnia 1000m2 -działka budowlana o regularnym kształcie -ogrodzona -prąd przy działce -woda przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 532 m² 149,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Gościcinie, na wzniesieniu z widokiem na las, 4km od Wejherowa! Przeznaczenie działki to 09.MN - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Miejsce idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł1 407 m² 330,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana #tczewa#knybawa#nadwiślana z mpzp Uzbrojona Lokalizacja: knybawa koło Tczewa Nadwiślańska- działka 288 Powierzchnia: 1407 m Cena: 465 000 pln Opis nieruchomości: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

233 640 zł1 298 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia działkę budowlaną, położoną w miejscowości Karczów, w gm. Dąbrowa. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena - powierzchnia działki to: -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł167 466 m² 5,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam 16,74 ha lasu w jednym rozłogu, działka w kształcie prostokąta. Dobry dojazd, położenie na skraju wsi Bińcze w gminie Czarne, powiat Człuchowski. Las młody, w 16 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł14 452 m² 17,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej pow. 14452 m2 , zlokalizowana w miejscowości Bęczków, gmina Górno woj. świętokrzyskie. Malowniczy widok, cisza, szlaki turystyczne. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł1 124 m² 557,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka według ( mpzp mn-U mieszkaniowo-usługowa ), położone w Mikoszewie w gminie Stegna. Nieruchomość w kształcie przypominającym prostokąt, nieogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

146 970 zł3 195 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka, blisko jeziora ruda woda Z wydanymi warunkami zabudowy cena: 146 970 zł powierzchnia: 3195 m2 udział W drodze 4 000 zł Jest możliwość nabycia części działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działki od 801 m2 do 835 m2 z dostępem do mediów w miejscowości Ołużna, niedaleko Kołobrzegu oraz bliskiej odległości do Gościna oraz Charzyna. O nieruchomości - Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł877 m² 125,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje nieruchomości gruntowych położonych w miejscowości Knyszyn. Wydane są warunki zabudowy na budownictwo jednorodzinne. Służebność w drodze wewnętrznej. Media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym miejscu, gdzie stworzysz swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Lokalizacja: stasiówka. "W sercu malowniczej okolicy, w pobliżu Kodnia " Powierzchnia:.