dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej w miejscowości Zofiówka, gmina Tuszyn Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną nr 275 o powierzchni 1364 m , usytuowaną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 027 m² 125,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Garbów, ul. Pogodna 1027 mkw - prostokąt dojazd droga asfaltową i wewnętrzną _____________________________________ Do sprzedania działka zagrodowa w miejscowości Garbów ul. Pogodna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - powierzchnia 1100 mkw pod budynek cztero-lokalowy lub jednorodzinny wolnostojący. ___ informacje ogólne Działka położona w Izabelinie gmina Nieporęt - stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł1 991 m² 230,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1991 m , położona w miejscowości Klepacze w spokojnej i rozwijającej się okolicy, idealnej pod zabudowę jednorodzinną. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

337 500 zł7 500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Jenin, w atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko miasta Gorzowa Wlkp., cisza, spokój, las. W pobliżu wybudowane domy jednorodzinne, w sąsiedztwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł9 300 m² 10,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu na sprzedaż trzy działki rolne łącznie, o całkowitej powierzchni 0,93 ha. Dwie działki z możliwością zabudowy, natomiast trzecia działka jest częściowo zalesiona.

Szczegóły ogłoszenia

172 480 zł1 078 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w gminie Szemud, w Kamieniu przy ul. Herkulesa : dz 40/15 powierzchni 1078m2 lub działka 40/16 o powierzchni 1015m2 Od strony północnej w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

1 472 000 zł18 400 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działkę gruntu w Gruszkowie z możliwością zabudowy Działka o powierzchni 1,84 ha posiada skłon zachodnio - północny. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

1 257 500 zł12 575 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową. Działka gruntu numer 179/59 położonej w Kozłowie ( Sośnicowice). Nieruchomość to powierzchnia 1,2575 ha. W planie teren pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaz działka budowlana położona w Dobrzyniewie Kościelnym gm. Dobrzyniewo Duże k. Białegostoku. Działka o powierzchni 3981 m2, zabudowana budynkiem gospodarczym o powierzchni 139.

Szczegóły ogłoszenia

347 700 zł1 159 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***1159 m2***choroszcz*** Zapraszam na bezpłatną prezentację kształtnej działki budowlanej o powierzchni 1159 m2 i wymiarach ok. 35mx32m. Nieruchomość znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł11 934 m² 11,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy na sprzedaż działkę rolną, z możliwością zabudowy zagrodowej. Działka położona jest w malowniczej miejscowości Cichawka, gmina Łapanów, powiat bocheński. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 383 m² 25,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje niezabudowane działki gruntu nr 3552/106, 3552/109, 3552/111, 3559/12, 3571/5 o łącznej powierzchni 1383 m2 zapisane w księdze wieczystej nr kr1e/00011842/8. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 7974 m Lakiele 2 działki rzeczka tylko 10 zł/m Na sprzedaż dwie przylegające działki (nr 82 i 83) o łącznej powierzchni 7974 m , położone w miejscowości Lakiele,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł954 m² 911,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka budowlana - Gdynia Oksywie! lokalizacja: nieruchomość znajduję się w centrum dzielnicy historycznej - Gdynia Oksywie. Jest to teren, który gwarantuje cisze i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 500 m² 59,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Piękna działka rolno - budowlana z Warunkami Zabudowy Lokalizacja: szklary, gmina Hyżne, powiat rzeszowski, woj. podkarpackie Działka o numerze 1675/5, 1675/8 Powierzchnia łączna.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł34 900 m² 5,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie agencji pokrywa Sprzedający. Na sprzedaż działka rolno-siedliskowa o powierzchni 34,900 m , położona otoczeniu pól i lasów w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł3 000 m² 616,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dużą nieruchomość składającą się z dwóch działek ewidencyjnych, położonych przy ulicy Wielickiej w Krakowie. Dojazd do nieruchomości odbywa się od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 6500 m położona w miejscowości Żegoty, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Blanki, na lekkim wzniesieniu z widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 500 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Zbydniów w gminie Łapanów. Piękna, duża działka widokowa. Leżąca na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł5 250 m² 62,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5250 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł1 118 m² 444,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka, która ma wszystko Jeśli szukasz miejsca nad morzem, które nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję, ta działka w Dziwnowie jest propozycją, obok której trudno.

Szczegóły ogłoszenia

322 400 zł1 040 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu w miejscowości letniskowej niesulice położonej nad jeziorem o pierwszej klasie czystości - Niesłysz. Kompleks podobnych działek z dala od ruchliwych dróg.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł2 500 m² 219,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w całości budowlana w mpzp oznaczona jako tereny mn. Działka w kształcie czworokąta o przybliżonych wymiarach 31 x 96 x 25 x 90. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Jodłówce spokojna okolica, świetna lokalizacja! Podstawowe informacje: - numer działki 1111 - powierzchnia ok. 25 arów / 0,25 ha - wymiary: ok. 19 m x 132.

Szczegóły ogłoszenia

201 780 zł1 062 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* oferta na wyłączność* Biuro 4 Kąty Nieruchomości prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne działki położone w pięknej i spokojnej okolicy na terenie miasta Inowrocławia ( zaledwie 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z rozpoczętą budową domu - projekt Przejrzysty wariant X - Pędzewo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 911 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł3 789 m² 76,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka budowlana w Męcinie z widokiem na góry. Szukasz idealnego miejsca do wybudowania domu marzeń? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy piękną działkę o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

131 520 zł1 644 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki Na sprzedaż działka niezabudowana położona w spokojnej i zielonej okolicy na terenie gminy Bielice, powiat pyrzycki .

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 400 m² 220,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 34 ar położona w miejscowości Schodnia, w gminie Ozimek, powiat opolski. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko terenów zielonych. Na sprzedaż działka w miejscowości Prądki, położona zaledwie kilka kilometrów od Bydgoszczy, w malowniczej okolicy otoczonej terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł272 m² 1 360,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 272m z projektem domu w atrakcyjnej lokalizacji Rumi przy ulicy Saperów. Działka: narożna, płaska i ogrodzona o powierzchni 272 m .

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Umowa na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż działkę pod budowę domu w spokojnej, zielonej miejscowości Rybnica Leśna w Mieroszowie. Działka nr 360/2.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł17 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana usytuowana w miejscowości Mała Wieś Przy Drodze gm. Leoncin pow. Nowodworski, w kształcie prostokąta o wymiarach 82 x 213 m . Klasa ziemi IV - V. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Poszukujesz działki z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu przyrody ? Zapoznaj się z ofertą wyjątkowej działki w Szczepanowie - Gmina Lubawka. Oferuję na sprzedaż pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 050 m² 104,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Truskolasy ul Dębieczna, gmina Wręczyca Wielka, powiat kłobucki, województwo śląskie Powierzchnia: około 1050 m2 (wydzielona z większej, w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

5 741 030 zł5 267 m² 1 090 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Jeśli poszukujesz działki inwestycyjnej w Jankach, z możliwością natychmiastowego rozpoczęcia budowy, ta oferta jest idealna dla Ciebie! Nieruchomość położona w Jankach, gm. Raszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

240 350 zł4 807 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości mały Domek przedstawia ofertę sprzedaży różnych działek w sąsiedztwie pałacu w Muchowie. Położona wśród Krainy Wygasłych Wulkanów wieś Muchów emanuje urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

309 320 zł1 406 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks 6 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Staniszów, w otoczeniu natury i w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł917 m² 256,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| polecam do sprzedania ciekawą działkę polożoną w dobrej lokalizacji w miejscowości Przyszowice gmina Gierałtowice. Działka o regularnym kształcie prostokąta ale bardziej zbliżoną.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij