dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 959 ogłoszeń

317 184 zł2 478 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana, niezabudowana o powierzchni 2478m 2 nr 552/51 położona opodal ul. Syrokomli, 2km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł3 000 m² 256,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży działkę w pierwszej linii zabudowy od drogi asfaltowej, położoną w Zemborzycach Kościelnych, w granicach administracyjnych Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna w otoczeniu lasu. Nieruchomość położona z dala od zabudowań i ruchu ulicznego idealna dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz bliski.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł880 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w miejscowości Wola Pasikońska, gmina Kampinos. Działka o wymiarach 20x44,5m w nieregularnym kształcie o powierzchni 880m 2 Przez działkę przechodzi wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł5 953 m² 117,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w centrum Lipna - Arkadia Nieruchomości Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną położoną przy ulicy Cegielnej 4.

Szczegóły ogłoszenia

929 500 zł1 690 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp pod 4 lokale, cena już z vat Ładna sucha przy Asfalcie. Media Prąd, woda, gaz, światłowód przy działce Położoną w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł1 550 m² 464,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomość położona w najpiękniejszym miejscu gminy Leszno w samym sercu kpn, cicha spokojna okolica- przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą, możliwość zabudowy do 30%.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 233 m² 44,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2233 m2 ,z wydanymi warunkami zabudowy , w niewielkiej miejscowości : Mała Wieś , w gminie Mrozy. Jej numer to 391. Teren suchy , czynnie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Własność. Działka o powierzchni 2000 m kw, położona na Wyspie Chrząszczewskiej w obrębie Buniewice. Nieruchomość położona przy drodze gminnej objęta planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł6 346 m² 78,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** Usługowa działka przy dw416 *** To działka pod nieco większy biznes. Położona przy jednej z głównych dróg wojewódzkich w regionie, gwarantuje dobrą widoczność i łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Niepowtarzalną nieruchomość gruntowa w miejscowości stanowiska , gm. Kluczewsko, powiat włoszczowski. Działka 146/1.

Szczegóły ogłoszenia

195 750 zł783 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 783 m w Życinach - bliżej zalewu Chańcza już się nie da! Szukasz miejsca na odpoczynek z dala od zgiełku? Ta działka to prawdziwa perełka - położona w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 000 zł5 183 m² 296,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Duchnów, gmina Wiązowna ok 40 min od centrum Warszawy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5183 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 060 m² 155,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w pięknej okolicy? Szukasz idealnego miejsca na spokojne życie z dala od zgiełku miasta? Chcesz cieszyć się naturą i czystym powietrzem? Jeśli tak, to mamy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 034 m² 98,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu zaprasza do zakupu działki gruntu idealnej pod inwestycję długo terminową w miejscowości Orzechówek , tuż obok Strykowa, powiat zgierski.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 411 m² 41,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Arkadia nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjatkową działkę w Gminie Fabianki w miejscowości Skórzno link do prezentacji nieruchomości dron Działka.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł939 m² 425,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy do zakupu działkę usługową o powierzchni 9,39 ara, położoną w miejscowości Niemodlin. Działka położona przy ulicy Opolskiej przy markecie Lidl. W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł902 m² 698,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana z obowiązującym planem zagospodarowania. Położona w odległości ok. 200 m od nowego osiedla wielorodzinnego k&l .Działka w kształcie prostokąta.Nr planu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Małobór, położoną 900 m od jeziora Drawsko największego na Pojezierzu Drawskim. Działka posiada powierzchnie 9.27 ha. Na jej terenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Startfragment Biuro nieruchomości Blue Home, ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę Sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni całkowitej 1490m2 + 3000m2 lasu. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł3 000 m² 299,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Genialna lokalizacja! Tylko 400m do piaszczystej plaży! Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na Zatokę Pucką oraz Półwysep Helski. *W odległości 150 m od działki w linii prostej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł899 m² 3 114,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Na sprzedaż znakomicie zlokalizowanadziałka budowlana o pow. 899 m2 pod budownictwo wielorodzinne, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 001 m² 174,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

W home Park Nieruchomości oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, znajdująca się w Woli Łaskiej, przy ulicy Fertnera. Działka ta jest.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł4 025 m² 65,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim w gminie Wicko. Działka o powierzchni 4025m2 w pięknej okolicy lasów, jezior i morza. Ok 4km od działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł13,30 m² 49 548,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Mogile (nowa Huta, kraków). Wymiary I parametry: - powierzchnia około 13,3 ara, - równa powierzchnia, - działka w ustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 109 m² 216,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, szczecin Skolwin ul. Krajobrazowa. Działka o pow. 1109 m2m2 położona na terenie oznaczonym w Planie Zagospodarowania Przestrzennego, będącym w trakcie uzgodnień,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy szczególnie - działkę rolną o powierzchni 3.44 ha Teren nie jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego Możliwość uzyskania warunków zabudowy dla części położonej przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 513 m² 132,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 513 m , położona w Dęblinie (powiat rycki, województwo lubelskie) przy ul. Polnej, w spokojnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zakupu działka budowlana o powierzchni 2514 m2 w miejscowości Opacz-Kolonia. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach 25m x 100m. Prąd, gaz oraz woda w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 350 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Ustanowie - 1350 m - mpzp 1uz/mn (usługi zdrowia/opieka + mieszkaniówka) Oferuję działkę o powierzchni 1350 m położoną w miejscowości Ustanów,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 055 m² 175,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1055 m , położonej w miejscowości Mieściska (powiat szamotulski). Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł9 900 m² 4,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki rolne z możliwością użytkowania rekreacyjnego w miejscowości Posada Jaśliska - wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 094 m² 262,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z własnym lasem | 3 jeziora | blisko Gdańska | Przyjaźń Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Przyjaźń - Mała Przyjaźń, zaledwie ok. 25 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł782 m² 163,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży pięknie położoną, ogrodzoną, działkę budowlaną, we wsi Łysiec gmina Starcza. Na działkę zostały wydane Warunki Zabudowy , na wybudowanie jedno lub dwukondygnacyjnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

472 500 zł3 500 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Pisanie Działka 3500 m Sady Budy, tuż przy Międzyborowie Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 3500 m, położona w urokliwej i spokojnej okolicy Sadych Bud, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 505 m² 398,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną w wyjątkowym miejscu! Położona nad przepięknym i spokojnym Jeziorem Mausz na Kaszubach, do linii brzegowej niecałe.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 079 m² 398,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

U nas Działka budowlana z garażem - Pępowo, gmina Żukowo Cena: 430 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1079 m2, położona w spokojnej i malowniczej okolicy Pępowa,.

Szczegóły ogłoszenia

125 520 zł1 046 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana w miejscowości Konikowo, gm. Świeszyno, położenie: działka położona w kompleksie działek, na osiedlu mieszkaniowym nowo budowanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1000 m - teren mn27 - Dom jednorodzinny, bliźniak Uchwala Nr XXXIX/321/17 z dnia 15 lutego 2017 r. Działka w Środzie Śląskiej - zaledwie 1,5 km od centrum - 6 min autem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w kształcie prostokąta, pow. 1072 m2 położona w cudownym miejscu na granicy Nadolic Wielkich i Chrząstawy Małej, w lesie Stacja pkp do Wrocławia Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w zielonej okolicy Elbląga, usytuowana przy ulicy Lema 1/18. Teren rezydencjalny. Działka idealna pod budowę domu jedno lub wielorodzinnego. Działka w kwadracie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij