dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka siedliskowa na sprzedaż Godziszowa k. Jawora Szukasz miejsca, gdzie cisza, przestrzeń i natura tworzą idealne warunki do życia lub wypoczynku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł4 800 m² 364,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki przemysłowej z wydanymi warunkami zabudowy - budowa budynku hali produkcyjnej z częścią magazynową, bezodpływowego zbiornika na nieczystości ciekłe o pojemności do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 800 m² 332,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Władków k. Grodziska Mazowieckiego Powierzchnia: 1800 m Wdane warunki zabudowy. 3mn Media: wszystkie przyłącza dostępne na działce Możliwości zabudowy: dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż, działka budowlana o powierzchni 1104 m , położona w miejscowości Stare Babice (powiat warszawski zachodni) Kluczowe informacje: przeznaczenie: mn1 zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł1 091 m² 398,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1091 m , położona w zielonej, spokojnej części Świnoujścia na wyspie Karsibór. Teren idealny pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł900 m² 143,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie działki budowlane w Ligocie - 1303/11 i 1303/12 Przedmiotem oferty są dwie działki budowlane położone w miejscowości Ligota , oznaczone numerami ewidencyjnymi: 1303/11.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę o pow 0,3 ha w kształcie prostokąta. Mpzp - rola, plan ogólny - zabudowa mieszkaniowa Uzbrojenie: woda, gaz, energia w ulicy Kontakt Maria Rojkowska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bereżnica Wyżna, gmina Solina Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o pow. 30,14 ar na którą wydana został decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł9 600 m² 286 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka o powierzchni 96arów z pozwoleniem na budowę. Wyjątkowy projekt w wyjątkowym miejscu. Pozwolenie dotyczy obiektu o powierzchni całkowitej 1238,96 m2. Przewiduje 38 łóżek.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł2 580 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana O pow.OK 25,80 a GÓRKI WIELKIE GMINA BRENNA. Bardzo ładna działka budowlana o pow.ok 25,80 a , położona w miejscowości Górki Wielkie gmina Brenna. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Bielsku-Białej Stare Bielsko, o powierzchni 1022 m , położona przy ul. Szklanej, w spokojnej i zielonej części miasta. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dobry Dom oferuje działki pod inwestycję mieszkaniową przy lesie i jeziorach z wydanymi warunkami zabudowy! Szukasz miejsca na inwestycję w spokojnej, malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 258 720 zł217 248 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 21,7 ha w sercu natury Brzoza, gmina Nowa Wieś Wielka, zaledwie 15km od Bydgoszczy! Szybki dojazd w różne regiony Polski zapewni nowo budowana droga S10. Szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki siedliskowe o powierzchni po 3000 m każda, położone w malowniczej wsi Laseczno Małe, zaledwie 8 km od Iławy. Każda działka dostępna jest.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka Budowlana Pod Zabudowę Usługową - zobacz film Zobacz Film Przedstawiam Państwu działkę budowlaną pod zabudowę usługową o powierzchni 1 500 m2 usytuowaną tuż przy granicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 119 m² 98,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! 117.000zł -> 110.000zł Zapraszam do zapoznania się z działką zlokalizowaną w kompleksie 6 działek położonych w miejscowości Zwierki , gm. Zabłudów, ok. 5km od.

Szczegóły ogłoszenia

9 529 000 zł36 650 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowa z mpzp, o powierzchni 36 650 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się części Kobierzyc, ul. Inwestycyjna. Możliwość podziału na mniejsze działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł4 000 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt z przeznaczeniem na produkcję/składy/magazyny (w mpzp oznaczona symbolem Ag), o powierzchni około 4000m2 -lublin Zadębie, media: - prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie miejskie - na.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 121 m² 133,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka - 1121 m 2 - rezerwacja Działka budowlana z Warunkami zabudowy! Przedstawiamy Państwu ofertę działki budowlanej w Szydłowie 10 minut drogi do centrum Piły. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 781 m² 593,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-Na Sprzedaż- działka nad jeziorem- lubiewo- działka znajdująca się przy Plaży w Lubiewie, w powiecie strzelecko- drezdeneckim, gmina Drezdenko, woj. Lubuskie, jezioro Łubowo Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł153 738 m² 38,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka Z jeziorem Malinka | Działka z ogromnym potencjałem | Woj. Warmińsko-Mazurskie | Spokojna, zielona okolica ***** informacje O nieruchomości: nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlano-rolna o pow. 46 arów położona w Barwałdzie Górnym. Istnie możliwość podziału działki na połowę. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media: woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł4 887 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą sprzedaży działki położonej w Opolu w dzielnicy Wróblin. Działka ma powierzchnię 48,87 arów Długość 128m Szerokość 38m Przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł2 200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tropie, gm. Strzyżów - działka o powierzchni ok. 22 ary z warunkami zabudowy; wjazd z drogi asfaltowej; nachylenie stoku południowo-zachodnie. Cena: 3000 zł za 1 ar. Polecamy! Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł3 291 m² 340,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania działka o powierzchni 32,91 ar, położona w Rzeszowie przy ulicy Rodzinnej dzielnica Biała, wraz z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

731 850 zł2 091 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 2091 m , położona przy ul. Bławatkowej w Kobylnicy (gmina Swarzędz). Najważniejsze informacje o działce: powierzchnia 2091.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Grodzisku Maz. (okolice Stawów Walczewskiego). Działka w kształcie kwadratu o wymiarach ok 38,5 x 39 m. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

495 924 zł858 m² 578 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Okazja! 2 Piękne duże działki budowlane w Katowicach Podlesiu I podatku pcc! Oferujemy 2 atrakcyjne działki budowlane na południu Katowic na granicy Podlesia i Zarzecza przy ul. Kaskady.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł4 491 m² 222,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gotowiec inwestycyjny - koncepcja zabudowy dla 6 domów jednorodzinnych dwu lokalowych tj. 12 mieszkań. Nieruchomość składa się z dwóch działek o pow. 2248 m2 i 2243 m2 położonych obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł14 993 m² 79,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka z dużym potencjałem, zlokalizowana w miejscowości Dębówiec (gmina Gniezno). Posiadłość położona jest w zacisznej okolicy, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 198 m² 417,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, płaska działka budowlana - Warzenko! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Warzenko. Położenie miejscowości na obrzeżach Trójmiasta to najlepszy wybór dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 498 100 zł8 327 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Morestate oferuje Państwu do sprzedaży działkę rolną o pow. 8230 m2 w Radomiu przy ul. Bolesława Zwolińskiego. Podstawowe informacje; miejscowy Plan Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

152 610 zł15 261 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o własnej oazie spokoju? Wyjątkowe działki.

Szczegóły ogłoszenia

195 030 zł1 773 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Grodźcu, gmina Niemodlin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej położonej w malowniczym Grodźcu, w gminie Niemodlin.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Bardzo ładnie położone na lekkim wzniesieniu działki pod zabudowę o pow. 761m2 i 824m2 przy ul. Szopena w Gnieźnie z horyzontalnym widokiem na otaczającą okolicę os. Ustronie,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 750 m² 58,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ważne: ostatnie zdjęcie w galerii to wizualizacja pokazująca potencjał tego domu po wykończeniu. Pozostałe zdjęcia przedstawiają stan faktyczny. Potrzebujesz 500 m powierzchni pod dachem?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Położona jest przy ul. Polnej w Bielsku Podlaskim. Nowe osiedle, spokojna okolica! Media: wodociąg oraz.

Szczegóły ogłoszenia

756 600 zł2 910 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Pępowo z utwardzoną drogą dojazdową!   m2- 756 600 zł lokalizacja: działka położona w pięknej, kaszubskiej wsi Pępowo w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 996,50 m² 124,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy cudną zieloną działkę z domkiem letniskowym, idealną pod budowę domu całorocznego, położoną w miejscowości Sobień, 10 minut od Aleksandrowa Łódzkiego (10 km), 30 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł802 m² 418,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

4 działki na sprzedaż 1320 m2, 802 m2, 850 m2 oraz 1000 m2 pod dom lub usługi, przy ul. Terespolskiej w starym koniku (gm. Halinów) Blisko pkp Halinów. Dobry dojazd do Warszawy. Zapraszam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 674 m² 142,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, słoneczna działka budowlana o powierzchni 2677 m, otoczona wysokimi drzewami od strony zachodniej , położona wśród luźnej zabudowy domów jednorodzinnych mieszcząca się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij