dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 033 ogłoszenia

95 000 zł1 214 m² 78,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać Działka rolno-budowlana o powierzchni 1214 m w otoczeniu natury. Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju. Ta działka jest jednym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlana położoną w miejscowości Trzebieradz o powierzchni 1173m2. Nieruchomość z szybkim dojazdem do Pobierowa. Dla działki zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł3 960 m² 104,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta miesiąca! Do sprzedaży! Znakomita duża działka o powierzchni ok 3960 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Dziemionna w gminie Nowa Wieś Wielka wśród nowo.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 649 m² 45,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1649 m2 położoną w miejscowości Laski, gmina Przykona, powiat turecki. Działka o numerze geodezyjnym 151/3,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 843 m² 46,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł6 251 m² 103,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Opis nieruchomości: na sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

151 000 zł1 509 m² 100,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka nieopodal Łeby. Na sprzedaż działka 337/30 o powierzchni 1509 m2 położona w malowniczej wsi Szczenurze. Nieruchomość jest płaska, lekko nachylona, o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż 2 atrakcyjne działki budowlane o powierzchni każda po 2800m2 nr 239/1 i 239/2 położone we wsi Windyki w powiecie iławskim (woj.

Szczegóły ogłoszenia

114 892 zł766 m² 149,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 766 m2 w Tykocinie. Działka, położona w zacisznej okolicy, w sąsiedztwie Europejskiej Wsi Bocianiej Dworku.

Szczegóły ogłoszenia

12 761 010 zł47 263 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki inwestycyjne w Legnicy przy Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Województwo dolnośląskie. Bliska odległość od autostrady A4 Ul. Gniewomierska Grunt o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 156 000 zł7 711 m² 149,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Położona w pobliżu zjazdu z Al. Wojska Polskiego droga krajowa (dk-1) i ul. Bugajskiej ( dr.76 ) przy nowoprojektowanym węźle. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Kępa Oborska, gm. Konstancin-Jeziorna Media Prąd, woda i gaz - przy granicy działki Wymiary 21m x 86m.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 854 m² 70,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 18.5 ara , położona w spokojnej miejscowości Nowa Wieś Grodziska w gminie Pielgrzymka. Teren jest równy i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 2,0518 ha położona w Piotrkowie Tryb., w północnej części miasta w okolicach ulicy Łódzkiej i ul. Kasztelańskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł884 m² 169,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą *** Tylko u Nas działka o powierzchni 884 m2 w Dobrczu.*** Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz oddychać świeżym powietrzem,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł10 067 m² 86,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przepiękna! cudownie zagospodarowana, ponad hektarowa działka. Działka posiada wydane warunki zabudowy: dom jednorodzinny, wolnostojący wraz z badaniami geologicznymi. Prąd na działce, woda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dużą działkę budowlano - rolną o powierzchni 4584 mkw. położoną w Częstochowie w dzielnicy Gnaszyn Dolny. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł1 400 m² 222,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Znakomita działka w znakomitym miejscu! Do sprzedaży Bardzo ładna i duża działka w znakomitej lokalizacji w Łochowie o powierzchni ok 1400m2! Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** działka usługowo/inwestycyjna, stawki ul. Andersa, 277 M2, media, rozwojowa, poszukiwana lokalizacja *** Prezentujemy do sprzedaży działkę usługowo/inwestycyjną w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2, znajdująca się w miejscowości Żukowo. Na działkę wydane zostały warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł25 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z zabudowaniami - atrakcyjna lokalizacja i potencjał rozwojowy! Nieruchomość o imponującej powierzchni 2,5 ha , wyróżniająca s ię regularnym kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana prostokątna w miejscowości Wólka Kozodawska (obok Piaseczna). Najbliższe Media prąd i gaz 150m. Działka usytuowana przy drodze gruntowej 300 m od asfaltu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka przemysłowa przy trasie S7 W elblągu lokalizacja Działka położona jest w Elblągu przy trasie S7 w kierunku Gdańsk - Warszawa. Wjazd na nieruchomość odbywa się z ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 411 m² 622,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury? Ta działka to idealna propozycja dla Ciebie! Lokalizacja: działka położona jest w malowniczej okolicy, tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym, co.

Szczegóły ogłoszenia

604 720 zł9 472 m² 63,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duży teren inwestycyjno-budowlany w Kielnie - 9472 m przy ul. Oliwskiej Na sprzedaż atrakcyjny teren o łącznej powierzchni 9472 m , położony w Kielnie, w gminie Szemud,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 500 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Osiedle pod lasem - działka w Chotomowie ul. Konwaliowa ___ lokalizacja Nieruchomość jest położona w północnym Chotomowie na terenach zadrzewionych. W sąsiedztwie bezpośrednim działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ciszy i spokoju? Szukasz działki rekreacyjnej gdzie będziesz mógł spędzać weekendy? Szukasz działki pod uprawę albo chcesz stać się rolnikiem? Nie czekaj zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 143 m² 165,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rzeszotary - Świątniki Górne Szukasz miejsca na wypoczynek z dala od zgiełku miasta zarówno z szybkim dojazdem do Krakowa ? Ta działka może być dla Ciebie! Dojazd 45 minut samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka w Krzakach Czaplinkowskich w gminie Góra Kalwaria. Nieruchomość o powierzchni 1500 mkw i bardzo dobrych parametrach: 40x37.8. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 340 m² 163,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze ostania działka w tej części osiedla- polecamy Trasa legnica/gniewomirowice Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną o pow.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 107 m² 450,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Znajdź swoje wymarzone miejsce na dom! Szukasz idealnej przestrzeni na swój wymarzony dom? Oferujemy wyjątkowe działki w malowniczej okolicy, które stanowią doskonałą bazę do realizacji Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 095 m² 237,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Zielonej Górze, obręb Ochla-Bukowa - w spokojnym, rozwijającym się otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. To propozycja dla osób, które nie chcą.