dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

75 000 zł1 240 m² 60,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Trzy działki budowlane z warunkami zabudowy w miejscowości Skorocice, gm. Wiślica, pow. buski! Działki: - 93/4 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł6 749 m² 168,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z mpzp 6749 m2 w Grębocinie pod usługi komercyjne nieuciążliwe! Działka o powierzchni 6749 m2 położona w Grębocinie, objęta mpzp 064 u10/mn. Przeznaczenie podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 217 m² 114,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 217 m położona w miejscowości Nowa Piasecznica. Nieruchomość idealna pod budowę domu jednorodzinnego - wydane aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana w miejscowości Koszewnica w gminie Kotuń. Polecam, na sprzedaż działkę rolno-budowlaną w drugiej linii zabudowy z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 154 m² 285,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce na dom jednorodzinny. Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w malowniczej okolicy, otoczonej zielenią i pięknymi krajobrazami. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł1 540 m² 62,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania dwie działki na obrzeżach Bełchatowa ( Zawady). Działki o powierzchni 1540m2 oraz 1517m2 (wymiary ok.65 szerokości i 23 głębokości)m) w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na skraju drawieńskiego parku narodowego! Do sprzedaży malowniczo położona, działka budowlana o pow. 2.010 m2. Działka znajduje się w miejscowości Barnimie (w okolicy Drawna), nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dom wraz z kompleksem działek w miejscowości Świecie Kołobrzeskie, gmina Siemyśl, powiat kołobrzeski. Świecie Kołobrzeskie to spokojna sielankowa miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł3 012 m² 730,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3012 m , położona w spokojnej i zielonej części Chwaszczyna przy ul. Cichej - zaledwie 150 metrów od jeziora. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł8 863 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł939 m² 307,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W sercu malowniczej Podkowy Leśnej, w Nadolicach Wielkich, u zbiegu ulic Orlej i Żurawiej rozpościera się działka budowlana, która zaprasza do odkrycia swojej niepowtarzalnej urody.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedyna taka działka na sprzedaż! Okazja dla inwestorów! Krępice/ Mrozów Na sprzedaż świetnie położona działka o powierzchni 5429 m2 wraz z udziałem w drodze. Działkę można.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 600 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 26 arowej nieruchomości gruntowej usytuowanej w miejscowości Masów. Droga asfaltowa i szutrowa. Okolica zielona, pod.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł30 000 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Giecznie. Działka o powierzchni 3ha. Nie ogrodzona. Rolno-budowlana Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 901 m² 119,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania piękna działka budowlana połozona na jurze W miejscowości rodaki Działka ma 1901 m2 powierzchni i ma ok 21 m szerokości i ok. 88,5 m długości. Kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł782 m² 172,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Morgowniki (gmina Nowogród), usytuowana na działce o powierzchni 0,0782 ha. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł6 400 m² 26,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna 64 ary Cieklin (józefów) Oferuję na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 64 arów, położoną w miejscowości Cieklin Józefów. Teren składa się.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł3 050 m² 67,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w województwie Mazowieckim, powiecie Mińskim, gminie Mińsk Mazowiecki, miejscowości Budy Barcząckie. Jest to ostatnia dostępna działka o numerze ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł968 m² 134,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Niekładź przyległa do granicy administracyjnej miasta Gryfice. Do sprzedaży 4 działki obok siebie o pow. 968m2 każda (działki.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 923 m² 47,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 39.23 a z czego ok. 16 a stanowi teren budowlany oznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

94 999 zł1 725 m² 55,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową działkę o powierzchni 1725 m w Gliszczu! Co wyróżnia tę lokalizację? Dobra okolica w sąsiedztwie powstają nowe domy, teren jest spokojny i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1800 m2, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Perlino, gmina Gniewino. To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł9 516 m² 157,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W ofercie: działka pod zabudowę jednorodzinną w najbardziej pożądanej wśród miłośników natury miejscowości z graniczącym z działką lasem z bliską odległością do Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł11 900 m² 420,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana o powierzchni działki ok.1,19 ha położona w Pniewach, przy ul. Konińskiej. Działka przeznaczona jest pod teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Własność. Działka o pow. 3499 m kw. położona Parlinie gmina Stara Dąbrowa. Świetna lokalizacja ,dojazd droga utwardzona, gminna- 50 m od drogi głównej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł2 100,29 m² 189,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaz widokową działkę o pow 21,29 ara w cichej i spokojnej okolicy w Borku Starym, która znajduje się 8 km od granicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł594 m² 1 498,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 594m2 z wz w Białymstoku, ul.Wiejska, osiedle Nowe Miasto. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren ten przeznaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 651 m² 75,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest pięknie położona działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod dom jednorodzinny tylko 17 km od Pobierowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

267 520 zł3 344 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3344m2 w miejscowości Lisna w gminie Kowiesy. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

1 415 000 zł1 058 m² 1 337,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka numer 21/32 o powierzchni 1058m2 położona przy ul. Złotych Dębów na Warszawskiej Białołęce. Okolica willowa i cicha, niedaleko są sklepy, restauracje oraz gospodarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 241 m² 76,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1241 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 500 m² 169,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kapitalna działka 6500 m | osielsko/czarnówczyn Wyjątkowa (i wiem, że pośredniki ciągle tak piszą, ale ta jest!) nieruchomość gruntowa o powierzchni 6500 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

99 360 zł6 837 m² 14,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoja wymarzona działka w Zygrach - 6837 m powierzchni. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż - przestronna nieruchomość gruntowa niezabudowana położona.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 490 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż proponujemy ładną działkę rolną w kształcie prostokąta. Zlokalizowana na Podolu nieopodal Ciechocinka. Powierzchnia: 1490m2 Prąd , woda w drodze. Wjazd na działkę polna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka (dz. nr 33/40) o powierzchni 763 m 2 położona w miejscowości Siadło Dolne. Woda i prąd przy działce, gaz kanalizacja sanitarna i deszczowa w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę pod budowę domu jednorodzinnego położoną w Tarnobrzegu, w spokojnej i zielonej dzielnicy Wielowieś. Okolica oferuje ciszę, przestrzeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 140 m² 47,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Kłobuck przy ul. Akacjowej. Nr działki: 237, 238 , obręb: 0003, niwa.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł939 m² 186,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ekodom prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 939 m2, zlokalizowanej w miejscowości Koszęcin, pow. lubliniecki, woj. śląskie. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno - budowlana rm/rp - Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica Nieruchomość o powierzchni 11400m2, o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach ok 55m x190m Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bogaczewo: gotowiec Inwestycyjny nad Jeziorem Narie! 3138 m mpzp działka pod zabudowę letniskową i rekreacyjną możliwość postawienia domków wolnostojących Bogaczewo - miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł8 200 m² 121,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka, która pozwala przejść do budowy bez zbędnych formalności i kosztownych prac przygotowawczych. Jeśli planujesz budowę domu, ale nie chcesz zaczynać od zera ta nieruchomość.