dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 999 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 999 ogłoszeń

228 000 zł1 228 m² 185,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1228m2 położona w miejscowości Kałuszyn, zaledwie 20 minut od Mińska Mazowieckiego (16km). Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 079 m² 249,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż 2 działki budowlane w Gniechowicach. - 1079 mkw - 1003 mkw Lokalizacja: świetnie usytuowana działka o wielkości 1079 m2 w miejscowości Gniechowice -11 km od Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana Czarny Dunajec 0.1631 ha nr 5856/3 cena 220 000 zl

Szczegóły ogłoszenia

129 900 zł1 883 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o domu całorocznym, letniskowym lub inwestycji w spokojnej warmińskiej miejscowości ta oferta może być dla Ciebie idealna. Prezentujemy atrakcyjny zespół 10 działek.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 586 m² 116,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka Leszno - Plewniak z wydanymi Warunkami Zabudowy, 30 min od Warszawy Piękna duża działka o powierzchni 5586 m2 znajdująca się w gminie Leszno, miejscowości Plewniak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość - działkę budowlaną o powierzchni 2626 m , położoną w urokliwej wsi Marianówka. Ta lokalizacja oferuje niepowtarzalną szansę na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 410 m² 489,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną na atrakcyjnym osiedlu Złotno w Łodzi przy ul. Podchorążych. Działka o powierzchni 1410m2 położona w sąsiedztwie nowych domów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 076 m² 381,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1076 m2 położona w Swoszowicach, gm. miejska Kraków. Nr ew. działki 85. Do działki ustanowiona jest służebność przejazdu o szer. 4 m z.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł10 203 m² 323,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości imperium ma przyjemność zaprezentować działkę przemysłową położoną w Starym Sączu na ul. Stary Wygon o powierzchni 102 ar. Lokalizacja działki Stary Sącz - strefa.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 700 m² 66,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlaną o pow. 37 ar , zlokalizowaną w miejscowości Kały, ok. 22 11 km od Opola. Działka o regularnym kształcie składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 887 m² 35,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlano-rekreacyjną o powierzchni 3887 m2 położoną w gminie Lyski, obręb Bogunice. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Izabela Narloch Telefon :   Mam przyjemność zaprezentować państwu działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Kamień Krajeński, woj. kujawsko-pomorskie Okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Badowo-Dańki, w gminie Mszczonów, w powiecie żyrardowskim. Kształt działki zbliżony do prostokąta- wymiary ok. szer. 38 m x dł. 80 m.

Szczegóły ogłoszenia

3 060 000 zł21 192 m² 144,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wspaniała lokalizacja! Świetny produkt inwestycyjny Możliwy zakup pojedynczych działek duże możliwości zagospodarowania! Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł19 118 m² 13,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 19 118 m stanowiąca wyjątkową okazję inwestycyjną i pod przyszłe zagospodarowanie. Działka nie jest objęta obowiązującym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł6 613 m² 302,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe widoki na tatry oraz jezioro czorsztyńskie. Oferowana nieruchomość znajduje się nad jeziorem Czorsztyn tereny wokół jeziora pozwalają na oddech pełna piersią. Idealne miejsce na wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1110 m2 w Słotwinie- bardzo słoneczna z przepięknymi widokami na Skrzyczne, palenicę, groń i Skalite. Proszę O kontakt telefoniczny,sms-y mogą nie dochodzić!.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł790 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż ładne działki budowlane w Kluczach. Działki malowniczo położone wśród lasu, nieopodal stawu w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej - urocze.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o pow. ok. 20 a usytuowaną w spokojnej okolicy, wśród luźnej zabudowy mieszkaniowej. Opis dodatkowy: działka o pow. ok. 20 a Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna osiedle Architektów, ulica Przemysłowa Działka położona w rozwijającej się części miasta, w otoczeniu terenów usługowych i zabudowy mieszkaniowej. Jednostka.

Szczegóły ogłoszenia

1 162 000 zł4 845 m² 239,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 4845 m Budy Grzybek, gm. Jaktorów Możliwość podziału na działki po 1500m2 Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Nieruchomość położona jest w miejscowości Sieniawa Żarska oddalonej o 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł14 522 m² 144,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę działek na sprzedaż w prężnie rozwijającej się miejscowości Myrcha, znajdującej się w gminie Wiśniew, zaledwie 8 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 860 m² 85,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży trzech działek budowlanych położonych w miejscowości Huzele, gmina Lesko, powiat leski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł10 106 m² 5,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę leśną nr 14/2 o powierzchni 10 106 m2 , położoną w miejscowości Kozdroje , w gminie Regimin, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 004 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod budowę domu, ale chcesz uniknąć wielomiesięcznego oczekiwania na urzędnicze decyzje? Ta nieruchomość (dz. nr 166/16) w miejscowości Zagłoba eliminuje największą przeszkodę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Perła nad perłami Pogodna. Działka o powierzchni 995m2 w sercu Starego Pogodna przy ul. Somosierry Działka do zabudowy o wymiarach 27,5m na 27m oraz udział w drodze dojazdowej 263m2.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 045 m² 170,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana nad morzem ( 4000 m od morza), duninowo, ul. Na Wzgórzu, 178.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana nad morzem ( odległość 4000 m od morza) o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

3 654 000 zł8 700 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona nieopodal ul. Puławskiej i wjazdu na S2. Przeznaczenie usługowo-techniczne. Bardzo dobry kształt i znakomity dojazd. W okolicy budynki biurowo-usługowo-magazynowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

556 360 zł3 974 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Kołczewie w gminie Wolin tuż przy Parku Wolińskim trzy kilometry od morza. W sąsiedztwie dom jednorodzinny, pole golfowe , jezioro i las.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładnie położona działka o powierzchni 2600m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 39x67. Dojazd do działki utwardzoną drogą gminną od strony Sobolewa jak i również od strony.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł2 081 m² 177,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta licencjonowanego pośrednika Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2081 m2, położona w Przybrodzie (gmina Rokietnica). Zgodnie z panującym mpzp (uchwała nr XVI/136/2019 Rady.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł4 350 m² 437 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedawana działka znajduje się w miejscowości Chyliczki k. Piaseczna przy ul. Wschodniej w powiecie Piaseczyńskim. Przeznaczenie: budowlana ( mn - pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną /.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 25 arów, położona w Jasienicy Rosielnej. Działka będzie wydzielona z większej nieruchomości o powierzchni 53 arów. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane nad Brdą Nadolna Karczma Bory Tucholskie Bory Tucholskie Nadolna Karczma. Działki budowlane na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż dwie ,położone obok siebie działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Dobra Szczecińska o pow.929 m2 z wydanymi WZ. Procent zabudowy 21 % Na działce Prąd i Gaz Woda i kanalizacja w drodze oddalone od działki na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł3 068 m² 977,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 3068 m2 pod Usługi lub Klinikę Warszawa Anin Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 3068 m zlokalizowany w Aninie (warszawa), bezpośrednio przy trasie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

105 600 zł2 200 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2292 m , położoną w malowniczej miejscowości Naprawa ( gm. Jordanów). To propozycja dla osób myślących perspektywicznie zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż: 7 atrakcyjnych działek budowlanych - Koszalin, ul. Strefowa/ Polnych Traw Na sprzedaż kompleks niezabudowanych działek budowlanych o numerach: 223/5, 223/7, 223/8, 223/9,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 192 m² 922,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwe działki budowlane | centrum zabrza | 1192 m Ulica Stefana Batorego - Śródmieście Działki ewid. nr 6038/49 z obrębu 0012 Zabrze o powierzchni 715 m2 oraz działkę ewid. nr 6089/50.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 496 m² 147,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy urokliwe działki położone w spokojnej i zielonej części Mierzeszyna: nr533 -1500 m nr536 -1400 m nr537 -1293 m Działki objęte miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Działki

Włącz powiadomienia