dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana 55a koło lasu, do podziału pod zabudowę mieszkaniową. Oferujemy Państwu okazałą działkę pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 55a w miejscowości Przewrotne,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł800 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowej działki rekreacyjnej (na sprzedaż udziały w działce 16/25) o pow. 880m2, położonej na terenie miejscowości Strzekęcino k. Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł1 016 m² 360,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1016 m , położona w miejscowości Borzęcin Mały, gmina Stare Babice. Działka znajduje się w terenie po scaleniowym, idealna na lokatę kapitału,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł6 375 m² 15,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

**** malownicza działka blisko rzeki narew I lasu *****samułki małe******* Dobry Dom Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę działki położonej w Samułki Małe gminie Wyszki.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł9 001 m² 15,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pięknej okolicy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 9001 m2 położonej w malowniczej miejscowości Taurów, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki zabudowanej budynkiem mieszkalnym do remontu, położonej w centrum Sanoka przy ul. Grunwaldzkiej 7. To.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 501 m² 152,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy blisko jeziora Szeląg Wielki | Kątno | cisza, las, 900 m do plaży Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem. Ale są też takie, które od pierwszej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł9 500 m² 17,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno budowlana, o powierzchni 9500 m2- 0,95 ha. Lokalizacja: - marzenin ul. Wrzesińska - obok Zduńskiej Woli - do wjazdu na S8 4 minuty - do Łodzi 35-40 minut Parametry: - numer.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł10 900 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu grunt inwestycyjny o pow. 1,09 ha położony w miejscowości Księżyki przy drodze krajowej nr 50 z możliwością powiększenia o 2,32 ha. Wg.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł979 m² 250,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych - gm. Supraśl, ciasne Na sprzedaż oferujemy kompleks atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 979 m do 1315 m , położonych w jednym,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 072 m² 447,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana nr ewid. 198/18 o powierzchni 1072 m w Kajetanach, gmina Nadarzyn, położona w drugiej linii zabudowy od ul. Czarny Las, z bezpośrednim dostępem do niej.

Szczegóły ogłoszenia

14 900 000 zł67 675 m² 220,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka numer 73/4 na Morasku licząca 6,77 ha. Pierwsza jej część - obejmująca koncepcję zagospodarowania terenu pod osiedle liczy 3,28 ha, druga część - przeznaczona pod ogródki/.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 982 m , położona bezpośrednio przy lesie, w malowniczej miejscowości Przełazy, nad Jeziorem Niesłysz - jednym z najczystszych jezior.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 2 000 m2, położona w miejscowości Przybędza (gmina Radziechowy-Wieprz, powiat żywiecki), numer ewidencyjny 50/19 (obręb 10). Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 544 m² 77,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży 4 działki budowlane położone w miejscowości Lichwin gmina Pleśna ok. 14 km na południe od Tarnowa. Działki nr 94/2 o powierzchni 1277 mkw. 94/3.

Szczegóły ogłoszenia

893 550 zł2 553 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu teren inwestycyjny. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, w skład której wchodzą dwie działki: i 1270m2 II 1283m2 o łącznej powierzchni 2553.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą działki z wydanymi warunkami zabudowy, położonej w miejscowości Żdżary, oddalonej około 4 km od Goleniowa. Prezentowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł5 904 m² 296,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę zlokalizowaną w Strefie Ekonomicznej w Mnikowie. Działka w mpzp oznaczona jako 4mnu2 - Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana przy lesie Kobylarnia | 1585 m | cisza, prywatność i natura. Szukasz miejsca na dom z dala od ludzi, ale blisko miasta? Ta działka to gotowy przepis na spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 428 m² 77,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną Malec k. Kęt Na sprzedaż działka nr 43/4 o powierzchni 1428 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł15 003 m² 34,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Niniejszym przedstawiam Państwu działkę położoną w miejscowości Kały (gmina Murów). Działka o powierzchni 1,5003 ha, ma kształt kwadratu o długości boku 123 m. Teren działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 538 m² 54,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! Zwykła działka? Nie sądzę! Oto miejsce, którego tajemnica rozbudza wyobraźnię! Niegdyś siedlisko, po którym zostały dobrze zachowane ziemianki, dziś niezagospodarowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka z potencjałem budowlanym o powierzchni 10,36 ara [1036 m ] , zlokalizowana przy ul. Kochanowskiego w Łańcucie. To lokalizacja, która gwarantuje sprawny.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł50 653 m² 47,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Inwestycja w Teren pod Osiedle Domków Letniskowych w Dziwiszowie **na sprzedaż** Oferujemy wyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni **50,653 ha** zlokalizowany w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 763 m² 90,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana o pow. 1763 m2, w miejscowości Kłodawa, niedaleko jeziora Polnego. Dojazd do działek zapewnia dobrej jakości droga asfaltowa, na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Woli Radziszowskiej. Działka o powierzchni 29 arów, z czego około 14 arów znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Pozostała.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 999 zł9 722 m² 720,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż! Wyjątkowa Działka 1 ha w Okrzeszynie! Idealna pod Inwestycję lub Rezydencję! Szukasz idealnego miejsca na kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej lub marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1910m2 nr ew. 1258/151 położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Wyzwolenia obręb Moszczenica. Działka nieogrodzona, lekko pochyła, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 522 m² 78,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Pomiechowie położna w najbliższym sąsiedztwie rzeki Wkry w pobliżu jej ujścia do Narwi na malowniczej łące nadrzecznej! Możliwość wbudowania domu mieszkalnego na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 879 m - Klotyldzin, gm. Margonin To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, natury i przestrzeni, a jednocześnie doskonałej lokalizacji do budowy domu:.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł1 645 m² 165,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zakupu działki budowlanej, blisko Opola, zlokalizowanej w miejscowości Karczów w gminie Dąbrowa. Nieruchomość jest położona na nowo powstałym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Konstantynów Łódzki. Srebrna Do sprzedaży działka o powierzchni: 1540 m2 w otoczeniu podobnych - postępująca nowa zabudowa jednorodzinna Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

138 500 zł1 115 m² 124,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży Działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Szczutki o powierzchni ok 1110 m2 położona wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Dogodny dojazd do Bydgoszczy Media.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 521 m² 210,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,1521 ha, położona w spokojnej miejscowości Dryżyna, w gminie Szlichtyngowa. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa o powierzchni 1687m2 przy ul. Jagodowej, w pobliżu drogi wojewódzkiej 359 - dawna dk5) w Ligocie Pięknej, blisko zjazdu/wjazdu na węzeł Kryniczno - trasa S5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów w Ropczycach położona przy drodze asfaltowej - gminnej. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować idealną działkę na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

290 360 zł10 800 m² 26,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oaza spokoju nad Jeziorskiem - Twoja własna przystań! Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i o życiu w harmonii z naturą? Ta unikalna oferta spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł1 982 m² 325,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka z domem, nad morzem, przy lesie, blisko jeziora, możliwe też usługi turystyczne i budowa dodatkowych 3 domów. Lokalizacja: działka położona jest w Odargowie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

575 700 zł5 757 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o pow. 0,5757ha zlokalizowana w Kierzkowie, w centrum wsi. Dojazd drogą nieutwardzoną, odległość od asfaltu około 240m. W bezpośrednim sąsiedztwie budynki.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł5 903 m² 150,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad jeziorem w Pasterzewie - wyjątkowe miejsce na dom lub inwestycję! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 5903 m2, położona w niezwykle urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł12 301 m² 56,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jeżeli szukasz nieruchomości przy lesie w bliskiej odległości od jeziora to oferta jest skierowana do Ciebie.