dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 971 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 971 ogłoszeń

280 000 zł2 300 m² 121,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni około 23 arów, przeznaczona pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Nieruchomość posiada wydane, aktualne pozwolenie na budowę, co pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 501 m² 13,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę 304/1 położoną w miejscowości Orkowo o pow. 4,55 ha. Jest to piękna zalesiona przestrzeń, idealna dla osób poszukujących kontaktu z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 238 m² 96,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tarnówka działka o pow. 1238 m2 gm. Tarnówka, powiat złotowski Przeznaczona pod zabudową mieszkaniową Działka gruntu rolna o pow. 1238 m2 Działka płaska, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 133 m² 131,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w okolicy Łeby z pozwoleniem na budowę domu! Możliwość zakupu działki na raty notarialne! Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom, w otoczeniu przyrody i w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 936 000 zł8 800 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka przeznaczona w mpzp jako przemysłowo-usługowa o powierzchni 8800 m , położona w miejscowości Szczepanów, gm. Marcinowice (powiat świdnicki),.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 040 m² 254,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona blisko ul. Wandy (100m) w Kłodnicy, spokojnej dzielnicy Kędzierzyna Koźla. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bliskość lasu oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jakubowice Konińskie Kolonia - okolice ul.Kalinowej, duża działka budowlano-rolna. Bardzo ładna i duża działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji. Działka: - 1 linia zabudowy; - przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł9 268 m² 33,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| do sprzedania działka w miejscowości Małecz, gm. Lubochnia, powiat tomaszowski Powierzchnia działki 9268m2. Szerokość od drogi asfaltowej 37m. Na działce słup z prądem, przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 264 położona w atrakcyjnej części Pierwoszyna, zaledwie 1 km od morza. To idealne miejsce na budowę domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe zalety: działka widokowa, ekspozycja południowa, świetne usytuowanie przy drodze. Tylko u mnie. Oferta na wyłączność. Na sprzedaż piękna działka widokowa, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

102 230 zł1 169 m² 87,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 1169 m2, działka budowlana w miejscowości Ulim. Nieruchomość znajduje się na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowanie przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

405 484 zł1 131 m² 358,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Zastań, gmina Wolin. Działka w kompleksie działek, częściowo zabudowanych, droga dojazdowa z kostki brukowej, teren podniesiony zgodnie z planem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlanaw pobliżu jeziora Rydzówka w miejscowości Węgielsztyn w gminie Węgorzewo Działka położona jest w malowniczej Krainie Tysiąca Jezior, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł6 800 m² 19,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro kmt Nieruchomości z Kazimierzy wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży działki w miejscowości Gabułtów, gmina Kazimierza Wielka, świętokrzyskie. Działka Z wz I pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną znajdującą się w malowniczej wsi Wrzesina powiat olsztyński gmina Jonkowo, w odległości 18 km od Olsztyna. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 045 m² 177,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż - duża działka budowlana o pow. 1045 m2. Łubniany, ul.Piękna, ok 13 km. od Opola. Proponujemy Państwu kształtną prostokątną działkę budowlaną o pow. ok. 1045 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 765 305 zł25 183 m² 149,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji Jasienica Strefa Przemysłowa / Niskoemisyjna 2,5181 ha mpzp 11u-P** Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 2000 m2 w miejscowości Falenty Nowe k/raszyna. U/mn zabudowa usługowa i wbudowana funkcja mieszkaniowa jednorodzinna usytuowana w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa , niezabudowana o powierzchni 10 000 m2 - Świdnik (strefa Ekonomiczna). Wymiary działki: 180 m X 90 m Media Energia elektr., woda, gaz, sieć.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest działka położony w malowniczej podhalańskiej miejscowości Morawczyna. Wieś leży pięć kilometrów od Nowego Targu, który pełni rolę centrum regionu oferując dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł600 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieduża działka budowlana o powierzchni 6 arów (ok. 600 m ) położona w Widuchowej, 10 minut drogi od Buska-Zdroju. To idealna propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

174 794 zł3 298 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kompleks działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Pożarki, w gminie Kętrzyn, województwo warmińsko-mazurskie. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

370 500 zł570 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 570m2 w odległości około 400 metrów w linii prostej od Morza Bałtyckiego. Wydane warunki zabudowy na budowę budynków rekreacji indywidualnej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek o łącznej powierzchni 3833 m , położonych w Pobiedziskach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł9 416 m² 318,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atuty: - płaska działka; - możliwość podziału działki; - blisko wjazdu na Trójmiejską Obwodnice; - dojazd drogą asfaltową; - 8 kilometrów do Centrum Gdańska; lokalizacja: działka znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

96 305 zł1 133 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Promocja Dwie działki do końca Lutego po 80 zł za metr! Na sprzedaż atrakcyjne działki w Rojkowie gmina Zapolice Znajdujące się w spokojnej i zielonej okolicy, oferta skierowana dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w miejscowości Jaszkowa Dolna Powiat Kłodzko Gmina Kłodzko. Działki o powierzchni 1554m2 oraz 1912m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 440 000 zł3 700 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z domem i zabudowaniami gospodarczymi. Jako że działka jest przy Poznańskiej jest usługowa zabudowa raczej do rozbiórki lub do wykorzystania na działalność. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek w Dźwierzutach Oferujemy w sprzedaży kompleks działek rolno-budowlanych położonych w mazurskiej wsi Dźwierzuty w sercu regionu znanego jako Zielone Płuca Polski.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna położona w Zalesiu Górnym przy bocznej, kameralnej uliczce asfaltowej z bardzo dobrym dojazdem, kilka minut pieszo od stacji pkp. Atuty tej nieruchomości: przyjemne,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł2 300 m² 202,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną widokową działkę budowlaną w Trzebuni , urokliwej miejscowości w pobliżu Myślenic. Płaska, nasłoneczniona działka położona jest na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 631 m² 52,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne, sporych rozmiarów działki budowlane objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - z pięknymi widokami oraz gwarancją bezproblemowej realizacji inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w kompleksie 8 działek po 1000 m2 każda. Dla terenu, na którym jest zlokalizowana obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie podstawowe to.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł10 400 m² 105,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta dla inwestorów zespół działek budowlanych o pow. 10 400 m w malowniczym Różnowie (gmina Dywity), zaledwie 10 km od centrum Olsztyna. To propozycja łącząca urok natury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana w Skolwinie (1130 m ) Idealna pod Twój Dom z Widokiem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 400 m² 39,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną - 24 ary - Grabno, gm. Wojnicz Na sprzedaż działka rolna (klasa IV) o powierzchni 24 arów, położona w malowniczej miejscowości Grabno (gmina Wojnicz, woj.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Marzysz o własnym kawałku ziemi w urokliwym miejscu, blisko morza, ale z dala od miejskiego zgiełku? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Lokalizacja: stramnica, gmina Kołobrzeg (woj.

Szczegóły ogłoszenia

3 293 290 zł10 010 m² 329 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! Działka inwestycyjna pod budownictwo wielomieszkaniowe idealna oferta dla dewelopera! Przedstawiamy unikalną działkę o powierzchni 10,010 m , położoną w atrakcyjnej.