dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

204 100 zł3 193 m² 63,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 3193 m , położona w miejscowości Pasynki, zaledwie 15 km od Białegostoku. To idealne miejsce dla osób, które chcą cieszyć się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł5 368 m² 5,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna o powierzchni 5368m2,województwo warmińsko- mazurskie, w pobliżu jeziora, w sąsiedztwie stawów rybnych .Działka leśna- nie ma możliwości zabudowy. Las liściasty,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 577 m² 88,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działki budowlane położone w Olszyńcu - podlesie. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 231 m² 244 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę o powierzchni 1231 m2, niezabudowana położona w Połomii gmina Tworóg. Udział w drodze dojazdowej do działki. Księga wieczysta. Wymiary 25x44m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Dąbrówce Nowej. Działka o kształcie prostokąta, posiada projekt warunków zabudowy: budynek mieszkalny jednorodzinny do dwóch kondygnacji naziemnych. Prąd na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 484 m² 80,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1484 m położona w miejscowości Otowice, w gminie Dąbrowa Chełmińska idealne miejsce dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł1 196 m² 39,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy obwodnicy - dąbrowa tarnowska, ul.AKACJOWA - OBRĘB RUDA-ZAZAMCZE. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 0,1196ha, zlokalizowaną w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam na sprzedaż urokliwą działkę w miejscowości Bieczyno, w świetnej lokalizacji - blisko Morza Bałtyckiego, jeziora Resko Przymorskie i znanych nadmorskich kurortów takich jak.

Szczegóły ogłoszenia

130 350 zł869 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchniach 907m2 i 869m2 położone w Koninie, obręb Starówka, przy ul. Solnej. Przeznaczenie działek: działki przeznaczone w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

33 600 000 zł280 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny 16 km od Kalisza, 28,13 ha Cena: 250 zł brutto mkw Mamy przyjemność przedstawić Państwu teren inwestycyjny. Teren o łącznej wielkości 28,13 ha. Odległość od centrum Kalisza.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł20 900 m² 19,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 649 m² 60,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Wikłowie w Gminie Kruszyna o powierzchni 1649 m2. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! działka : o pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 1301 m2 znajdującą się w Gorzelni, w Gminie Blachownia, w powiecie częstochowskim. Lokalizacja: blachownia,.

Szczegóły ogłoszenia

201 000 zł1 127 m² 178,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu ofertę kupna pięknych, widokowych działek w pobliżu jeziora Dadaj, 350 metrów od plaży. Studium uwarunkowań przewiduje ten teren jako zabudowę letniskową i rekreację.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 033 m² 270,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż jedną z niewielu już działek w tej okolicy. Działka położona na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Łochowie, blisko lasu, o powierzchni 1033 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

396 480 zł2 478 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana, niezabudowana o powierzchni 2478 m 2 położona opodal ul. Syrokomli, 2km od centrum Lęborka.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł8 231 m² 1 214,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż teren inwestycyjny w Kobyłce, położony w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Glinianki! Rejon stawów Glinianki w Kobyłce to obecnie jeden z najbardziej dynamicznych.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 499 m² 160,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną numer 8/1 obręb 13 o powierzchni 1499 m zlokalizowaną w Cieszynie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 078 m² 463,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trzebnica Widokowa działka blisko centrum! Ul. Ogrodowa Nieruchomości Apartament Piotr Świętek tel.   Na sprzedaż oferuje Państwu działkę budowlaną w miejscowości Trzebnica przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 089 m² 87,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Wręczyca Wielka, o powierzchni 1093 m . Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położna w Świeradowie Zdroju u podnóża Sępiej Góry. Dojazd drogą asfaltową. Teren pochyły - południowy stok. W planie zagospodarowania przestrzennego symbol mn - budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł402 m² 1 241,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Nowym Targu rejon ul. Podtatrzańskiej oraz osiedla Witosa z dojazdem zarówno od strony ul.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł1 004 m² 189,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka położona blisko lasu i z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł765 m² 130,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta przy trasie Rabka - Chyżne, w sąsiedztwie lasu i domów. Z uwagi na położenie jest dobrym miejscem na inwestycje. Uwaga: należy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 300 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie położona działka o pow. 1300 m2, z przepięknym widokiem na góry. Działka w kształcie prostokąta, lekko nachylona, usytuowana w spokojnym miejscu, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

842 400 zł3 120 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 31 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 50 położona w obrębie nh-22 , obejmującym rejon Ruszczy.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 954 m² 66,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 19 ar i 54 m2. Nieruchomość położona w miejscowości tymbark , gmina Tymbark, powiat limanowski. Działka kształtna o średnich wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

103 240 zł1 160 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

***woj. lubuskie, bogdaniec, gm. Bogdaniec, powiat gorzowski *** Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane zlokalizowane w Bogdańcu, gm. Bogdaniec, 12 km od Gorzowa Wlkp. Dostępne jest sześć.

Szczegóły ogłoszenia

696 340 zł1 882 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję działkę budowlaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - ul. Świerkowa w Kartuzach Burhardztwie. Mam do zaoferowania fantastyczną działkę budowlaną o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł1 245 m² 83,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż bardzo dobrze położona działka 1245m2-rolna z prawem zabudowy mieszkaniowo-usługowej w Siennie za jedyne 104000 do neg. Co ważne jest pzp zgodnie, z którym są to tereny pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jastrzębia Góra ul. Św. Wojciecha (odległość ok. 900 m w linii prostej do morza, ok. 8 km do Władysławowa, ok. 7 km od Karwi, ok. 250 m od ul. Uzdrowiskowej) idealne miejsce na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

108 900 zł1 100 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 11 arów położoną nieopodal drogi krajowej nr 9. Idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 5945 m Dąbrowa Białostocka | Teren ptb 12 Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 5945 m , położona w miejscowości Dąbrowa Białostocka.

Szczegóły ogłoszenia

249 986 zł17 506 m² 14,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Duża działka 1,75 ha - łąki i tereny zielone - Konikowo, gmina Świeszyno Na sprzedaż oferujemy przestronną działkę 1,75 ha w spokojnej i zielonej części Konikowa. Idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 661 m² 143,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy położoną w malowniczych Angowicach, idealną dla osób ceniących spokój, przestrzeń i wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł4 700 m² 59,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 47 arów, położona w miejscowości Pustków w spokojnej, malowniczej okolicy. Teren płaski i kształtny, z dogodnym dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu ofertę działek nad rzeką Panną w Żabnie. Działki położone w dogodnej lokalizacji, obok ulicy Poznańskiej, co gwarantuje szybki i łatwy dostęp do Mogilna.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł3 300 m² 257,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lisewiec (gm. Kolbudy) - Działka budowlana o powierzchni około 3300 m2, która powstanie z podziału działki nr 145/10 o pow. 5000m2, położona w miejscowości Lisewiec gm. Kolbudy.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 655 m² 84,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej części Sułkowic Na sprzedaż działka budowlana o regularnym kształcie, położona w cichej i zielonej okolicy gminy Sułkowice. Teren idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 978 m² 201,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż pięknie położoną działkę budowlaną z domkiem holenderskim - lokalizacja Czarna Białostocka - pow. działki 1978m2 - wymiary : szer. 25m ; dł 80 m - ogrodzona : brama.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij