dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

94 000 zł2 000 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 arów, położona w miejscowości Borzęcin, województwo małopolskie, powiat brzeski. Działka posiada aktualne warunki zabudowy, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1517 m2 zlokalizowana w miejscowości Jarszewo - 3 km od Kamienia Pomorskiego, natomiast do nadmorskiej miejscowość Dziwnówek odległość.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 450 m² 58,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 14.5 ar, położonej w miejscowości Gogołów, gm. Frysztak. Szczegóły oferty: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

8 984 640 zł18 336 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży udziału w atrakcyjnie zlokalizowanym gruncie inwestycyjnym we Wrocławiu, przy ulicy Awicenny, w specjalnej strefie aktywności gospodarczej. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

1 038 950 zł1 889 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 18,89 ara (1889 m ) teren z dużym potencjałem inwestycyjnym pod zabudowę wielorodzinną. W trakcie uzyskiwania warunków zabudowy (wz).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych, położony przy granicy administracyjnej z miastem powiatowym Siemiatycze. Unikatowa lokalizacja - działki otoczone z czterech stron pachnącym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 125 m² 141 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1125 m położona w miejscowości Chyżne, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy spektakularnie położoną działkę budowlaną z aktualnym pozwoleniem na budowę. Położenie z wystawą południe wschód z widokiem na pasmo Karkonoszy i pięknie położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność Działka inwestycyjna o pow. 678 m2 położona Mielno-Unieście z pozwoleniem na budowę, oraz projektem budowlanym budynku wielorodzinnego składającego się z 8.

Szczegóły ogłoszenia

189 360 zł926 m² 204,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę rolno-letniskową zlokalizowaną w sercu natury, idealną na rekreację i wypoczynek na świeżym powietrzu. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki o numerze 189/10, w miejscowości Wólka Mlęcka, w gminie Dobre, o powierzchni 933 m2. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie działka o powierzchni 1223 m , położona w miejscowości Miłowo, w gminie Stepnica. Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy, usytuowana w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł5 637 m² 372,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Przypkach gmina Tarczyn z prawomocnym pozwoleniem na budowę 15 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej. Powierzchnia działki: 5637m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł13 135 m² 152,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu gruntów położonych w Opolu przy ul. Kazimierza Kasperka tj. działki nr 102.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł8 200 m² 26,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość o powierzchni 8.200m2 w miejscowości Białogarda, w gminie Wicko, powiecie Lęborskim w województwie pomorskim. Działka oddalona o 12km od nadmorskiego kurortu Łeba.

Szczegóły ogłoszenia

5 775 000 zł3 850 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni ok. 3 850 m2 , zlokalizowana w Kielcach, przy ul. Łódzkiej - drodze krajowej nr 74. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka położona w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł2 450 m² 29,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży piękną, atrakcyjnie zlokalizowaną działkę budowlaną o powierzchni 2450 m2 położoną w Lipnicy Wielkiej, województwo małopolskie. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł10 700 m² 128,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Magdaleny obejmuje 2 działki gruntu 483/52, 506/44 o łącznej powierzchni 10700 m , zapisane w księdze wieczystej ka1y/00064903/9.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł5 607 m² 165,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę inwestycyjną, budowlaną położoną w centralnej części Nekli. Warunki zabudowy i lokalizacja pozwala pomyśleć o tej ciekawej inwestycji. Kilkaset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko miasta, a jednocześnie cenią prywatność i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta- 6 Działek Budowlanych w pobliżu jeż. Jeziorak w miejscowości Huta Wielka Twoja oaza spokoju w sercu Pojezierza Iławskiego Z przyjemnością prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł26 743 m² 411,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży kompleks budynków w Oświęcimiu położonych na działce o łącznej powierzchni 26 743m2. Na działce znajdują się 2 budynki biurowe po 600m2 każdy, budynki magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlano-rolna w Dziekanowicach gm. Dobczyce. Działka o pow. około 17 arów /w tym około 7 arów budowlane mnu,pozostałem około 10 arów rolne R/ ,do tego.

Szczegóły ogłoszenia

281 000 zł11,71 m² 23 996,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyłącznie w Central Office ostatnia działka Z kompleksu Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić piękną działkę na sprzedaż w miejscowości Trzebownisko. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 553 m² 179,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna zawada, gm. Szydłowo Na sprzedaż dwie działki gruntu (własność) o powierzchni łącznej 1553 m 2 zlokalizowana przy ścianie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł14 400 m² 10,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

- działka Rolna o powierzchni 1,4400ha w tym ok 7000m2 lasu - Położoną w miejscowości Sokolniki, gm. Kąty Wrocławskie, powiat wrocławski. - do działki przynależy kawałek lasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł5,15 m² 464 077,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni 51 501 m (5,15 ha), położone w miejscowości Milęcin, w spokojnej, zielonej okolicy, z dogodnym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł3 500 m² 97,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren położony na górce w miejscowości Jedwabno , częściowo po bokach porośnięty sosną, świerkiem i brzozą. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny wolnostojący. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł2 231 m² 109,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną ok. 550m od jeziora Selmęt Wielki. Nieruchomość położona na skraju wsi Koziki, 9km od Ełku, gwarantując ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 532 m² 43,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 4532 m w Kruszynianach - Podlaski klimat, przestrzeń i potencjał! Na sprzedaż pięknie położona działka, o powierzchni 4532 m , zlokalizowana w malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 519 m² 55,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stara Kopernia, działka budowlana 1519 m2, cena 84 000 zł, sprzedam. Oferuję do sprzedaży dwie atrakcyjne działki budowlane 1519 m2 każda. Działki znajdują się w miejscowości Stara Kopernia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży klimatycznie położonych działek w miejscowości Szczepankowo, gmina Śniadowo, powiat łomżyński, województwo podlaskie. Nieruchomości w okolicy lasu, terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Nowy Jarosław, gmina Darłowo, powiat sławieński, województwo zachodniopomorskie. Działka o powierzchni 3005.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę rod na Wójtowej Roli. Szukasz miejsca do wypoczynku w otoczeniu zieleni, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Ta działka to doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 400 m² 64,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Pustkowie o powierzchni 34 ar za cenę 220 000 złotych. Oferta dostępna wyłącznie u Nas! Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę budowlaną,.

Szczegóły ogłoszenia

999 990 zł2 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Konstancin-Jeziorna | działka | 2000 m2 | sprzedaż | 999 900 zł Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną ( również dwulokalową ). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu klimatycznej nieruchomości siedliskowej położonej w miejscowości Wólka Czernięcińska 44 (gmina Radecznica). To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

175 950 zł1 121 m² 156,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukacie Państwo odpowiedniej działki dla swojego domu, zapraszam do Łagówka, który graniczy z Łagowem. Łagów Lubuski to bez wątpienia jedno z najbardziej uroczych miejsc w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy Państwu DZIAŁKĘ NR 1/17 o pow. 1472 m2, położoną w miejscowości Długołęka, obręb Długołęka, gm. Nowogard, pow. goleniowski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł880 m² 295,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego położona w miejscowości Brzezinka gm. Zabierzów o pow. 8,8 ara. Działka w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.