dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

488 000 zł783 m² 623,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Karniowice, ul. Słoneczna. Działka budowlana o pow. 778 m 2 , z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 299 m² 273,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Neo Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną w dzielnicy Kiedrzyn - ul. Krzemińskich! Działka o powierzchni 1300 m i wymiarach 26x50 m to idealne miejsce na Twój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Kamionki Małe o powierzchni 2925 m2. Działka w kształcie prostokąta, z dojazdem drogą asfaltową. Do działki doprowadzony prąd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 088 m² 114,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,88 ara, położona w Targanicach. Nieruchomość ma nieregularny kształt i znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

13 działek budowlanych na sprzedaż -> gm. Pobiedziska -> złotniczki - działki już po podziale geodezyjnym Oferujemy 13 atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych przy ulicy Goślińskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł25 081 m² 2,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu nieruchomość gruntową leśną, położoną w Wisznicach Kolonii, oddaloną od granic miasta Wisznice ok 6 km, zaledwie ok 36 km Białej Podlaskiej. Wymiary działki to ok. 110m.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł80 300 m² 16,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jezioro na sprzedaż, choszczno okolica. Przedmiotem sprzedaży jest prywatne jezioro o pow. 6,5 ha ( głębokość 4 m ). Łączna powierzchnia jeziora i terenu okalającego to ponad 8 ha. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 200 m² 64,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 7 działek o pow. 1200 m2 w miejscowości Marwice. Grunt o płaskim ukształtowaniu terenu i prostokątnym kształcie. Dojazd do nieruchomości z drogi gminnej oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 564 m² 50,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezmiechowa Dolna, na sprzedaż działka rolno- budowlana o powierzchni 1564m2, położona na uboczu wsi, przylegająca do potoku Derbak. Na działkę wydana została decyzja o warunkach zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 2055 m2 zlokalizowana w cichej okolicy w Żelechowie. Działka o wymiarach 40 m x 50 m, usytuowana w wewnętrznej drodze. Media miejskie bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż! Działka w Dobrzycy! Działka budowlana usytuowana w miejscowości Dobrzyca, gm. Szydłowo. Świetna lokalizacja- ulica Południowa. Powierzchnia działki to 946 m 2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 819 m² 209,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w centrum Baczyny przy drodze głównej ul. Gorzowskiej. Nieruchomość posiada także dojazd od ul. Ogrodowej. Dojazdy drogami asfaltowymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł55 m² 1 072,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu zakup nieruchomości gruntowej o powierzchni 55m2 położonej w Chojnowie, przy samym centrum miasta jak również przy jednej z głównych ulic - Legnickiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł971 m² 101,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na góry - Zacisze, gm. Leśna | 971 m2 | 99 000 zł Nowa niższa cena. 10 000 zł Mniej! Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł15 900 m² 54,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż! Działka Suwałki, ul. Północna Powierzchnia: 1,5916 ha Cena: 869 000 zł Jeśli marzysz o własnym siedlisku w Suwałkach, w miejscu pełnym przestrzeni, zieleni i swobody.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 800m 2 z lokalizowana na pograniczu Ciechocinka i Siarzewa. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach 28 x 28 m, dojazd drogą gruntową. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 012 m² 198,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piła - Górne działka inwestycyjna na obrzeżach miasta Przedmiotem oferty jest niezabudowana działka gruntu o pow. 2012m2 (własność) Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz na dom jednorodzinny | Józefów | Bez pcc Na sprzedaż działka budowlana w Józefowie, położona w 3. linii zabudowy od al. Nadwiślańskiej, z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł34 100 m² 43,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz przestrzeni, która zapewni Ci absolutną prywatność i bezpośredni kontakt z naturą?.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł2 700 m² 5,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości zaborów gmina szczurowa powiat brzeski o powierzchni 27 ar. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł26 060 m² 34,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża piękna, zadrzewiona działka budowlana o powierzchni 2.60ha z przedwojennym pałacem, nieopodal miasta Piszczac. Posiadłość zabytkowa, z przepięknym ogrodem dworskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 12 ar w Michałowicach (pod Krakowem). Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 21m/57.

Szczegóły ogłoszenia

202 770 zł1 502 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ożarowice, na sprzedaż 3 działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położone w miejscu spokojnym, przy mało ruchliwej drodze. działki o powierzchni - 1502m2, wymiary 30x52 - 2016m2,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł7 182 m² 97,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 7172 m2 znajdująca się w miejscowości Byczyna, w powiecie Kluczborskim. Nieruchomość jest objęta mpzp o przeznaczeniu podstawowym:.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 904 m² 113,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, która dotyczy działki w m. Kośminy ( gmina Siennica, powiat miński). To propozycja dla każdego, kto szuka spokojnego miejsca do życia , w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

6 510 000 zł21 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa o pow. ok 2,1 ha, położona w Strefie Ekonomicznej Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach ok 95/220 m, wszystkie media, w planie.

Szczegóły ogłoszenia

436 150 zł67 100 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolne w Pilchowicach Przedmiotem sprzedaży są cztery działki rolne w miejscowości Pilchowice na Dolnym Śląsku. Piękne miejsce na ziemi, cisza i spokój, dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł26 018 m² 13,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2,6018 ha Rębiszów, gmina Mirsk Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł28 000 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 28 000 m2, położona w miejscowości Marylin k/miałów, gmina Drawsko, powiat czarnkowsko-trzcianecki, województwo wielkopolskie (nr ewidencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł5 000 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym miejscu blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do infrastruktury? Ta oferta to idealne połączenie ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! jachcice Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki Budowlane numer 1525/1 oraz 1525/2. Razem 26.27 ara. Doskonała lokalizacja: 700m od Rynku w Miechowie, działka położona jest na ul. Warszawskiej 26a, na przeciwko znajduje się ul. Matejki.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 073 m² 96,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2073 m2, położona w miejscowości Bełżyce, przy ulicy Kopernika, w drugiej linii zabudowy. Wymiary w przybliżeniu: 75,5m x 28 m.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł6 489 m² 15,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świetna okazja dla osób chcących bezpośredniego obcowania z naturą połączonego z łatwością dojazdu do tzw. cywilizacji. Na sprzedaż działka budowlano- rolna znajdująca się na krańcach.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 050 m² 265,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1050 m2 zlokalizowana w miejscowości Ojrzanów. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania, który dla działki przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł4 900 m² 77,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlano-rolną położoną w miejscowości Książnice (gm. Gdów) o powierzchni 49 arów. Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rod "wolica" Kontakt: andrzej Troicki tel.   Powierzchnia 300 m2 - sprzedaż wraz z wyposażeniem. Na terenie działki znajduje się: altanka na betonowym fundamencie.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 200 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro ajon Nieruchomości" oferuje na sprzedaż działkę położoną w Bielowicku. Działka budowlana 12 ar o numerze 61/3 położona jest przy ulicy Do Dziedziny. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł22 500 m² 31,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną z potencjałem inwestycyjnym, położoną w miejscowości Cisów, w gminie Daleszyce,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Adam Ryś Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę zlokalizowaną w malowniczej i spokojnej miejscowości Skajboty, gmina Barczewo, w odległości 20 minut od Olsztyna (16 km). Działka.