dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 959 ogłoszeń

18 000 000 zł15 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,5 ha, bardzo dobre wymiary, media przy działce. Działka narożna droga asfaltowa z dwóch stron. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

118 440 zł3 290 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kąkolówka Błażowa 32,90ar wz tylko U nas oferta na wyłączność Miejscowość Kąkolówka gmina Błażowa woj. podkarpackie opis nieruchomości : - wymiar działki 23m 140m.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł96 100 m² 98,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek o powierzchni 96 100m2 (9,61h), z linią brzegową nad rzeką Dziwną, zaledwie 25km od nadmorskiej miejscowości Dziwnów i pięknej plaży. Otoczenie działek niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Egro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę na Kępie Oborskiej. Przygotowywany jest mpzp (obecny etap: wyłożenie planu w terminie do 30 kwietnia 2026 r.) Lokalizacja Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł900 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: tel.   działki łowicz/jastrzębia/górki Blisko ul. Łowickiej w Łowiczu przy drodze E14 348 powierzchnia 900 m2 - cena 180 zł/m2 Wymiary: 37 m x 24 m Budynki mieszkalne:.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 223 m² 343,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Płaska nieruchomość składająca się z 2 działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 0,1223 ha, położona w miejscowości Ściejowice gm. Liszki. Kształt nieruchomości zbliżony jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolna O powierzchni 9 384 m2 lokalizacja : kurowo braniewskie cena: 93 840 zł 10 zł za m2 Działka położona jest w Kurowie Braniewskim w województwie warmińsko-mazurskim,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pilna sprzedaż! Na sprzedaż Działka 1000 M2/ Nowy Konik Idealna propozycja dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania w spokojnej okolicy, nie tracąc tym samym dogodnego dojazdu do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł106 027 m² 9,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż - malownicza nieruchomość rolna z warunkami zabudowy, mazury, gm. Ełk Wyjątkowa nieruchomość rolna o powierzchni 10,6027 ha , położona na końcu wsi Płociczno , zaledwie 12 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 944 m2 przy ul. Arktycznej, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp) z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł680 m² 58,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki przemysłowej strefa aktywności gospodarczej tuchowska W tarnowie Na sprzedaż działka przemysłowa położona na terenie Strefy Aktywności Gospodarczej Tuchowska.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł21 400 m² 6,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, w okazyjnej cenie sprzedam działkę rolną. Jej całkowita powierzchnia to 2,1400 ha. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Długie II, w gminie Wąpielsk,.

Szczegóły ogłoszenia

476 320 zł2 977 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zielono I bezpiecznie, blisko rzeka bug. # zielona okolica - działka w otulinie lasu - jeśli zechcesz możesz tak Ty jak i Twoja rodzina ( również czworonożna ;-) ) cieszyć się jego.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł11,65 m² 12 789,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11,65 ar w Wyżnem, 1,4 km w linii prostej od planowanego zjazdu z S-19, niecałe 20 km od.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł947 m² 284,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji! Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Dąbrowie G. przy ulicy Bocznej. Działka o powierzchni 947m2 oznaczona w mpzp jako teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana w Małęczynie - ul. Szkolna Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 300 m² 31,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana. Łączna powierzchnia to 63ar, z czego 12 ar to działka budowlana, pozostała część jest oznaczona jako działka rolna. Szerokość działki to 12 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lisie Kąty - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży 3 działki budowlane o pow. 1295m2; 1356m2 i 1654m2. Dla działek zostały wydane warunki zabudowy polegające na budowie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano-rekreacyjna, położona w miejscowości Dargocice nad jeziorem w odległości od Kołobrzegu około 20 km. Informacje podstawowe: powierzchnia: 1088m2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 220 m² 122,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kształtna, ładnie położona działka w Opolu Lubelskim- z centrum dojeżdżamy ul. Józefowską. Rejon przeznaczony jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzeni pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

266 970 zł4 854 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta działka spełni Twoje marzenie o budowie domu w jednym z piękniejszych miejsc na Mazurach. Piecki, bo tu znajduje się nieruchomość, to idealne miejsce łączące ze sobą otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

5 850 000 zł11 700 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka inwestycyjna w strefie przemysłowo - logistycznej z Warunkami zabudowy. Lokalizacja: sady, ul.Logistyczna, gm. Tarnowo Podgórne, powiat poznański. - przy trasie krajowej 92.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Miejsce, które wybiera się sercem i zostaje na lata Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej, położonej w zielonej, spokojnej części gminy Prażmów. To.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 1000 m położone we wsi Oracze, gmina Ełk. Działki oznaczone numerami geodezyjnymi: 104/17 - pow. 0,1070 ha 104/18 - pow. 0,1000 ha 104/19 - pow.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 325 m² 59,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż działka budowlana 1325 m | Będzino k. Sarbinowa i Mielna Przedmiotem oferty jest działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł808 m² 228 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane 800 m Rydzyny, tylko 5 minut od Pabianic! Film w linku Oferuję do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł4 681 m² 27,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do zaoferowania mamy nieruchomość położoną w mieście sochocin w pobliżu rzeki wkry. nieruchomość składa się z dwóch działek: działki są nieogrodzone. Przeznaczone w mpzp na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł20 277 m² 56,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, teren położony w spokojnej okolicy Gruszczyna gm Swarzędz o powierzchni 2, 0277 ha, kształt regularny, prostokąt, dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł843 m² 378,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Spokój, przestrzeń i wygoda codziennego życia - właśnie takie są działki budowlane w Napachaniu. To propozycja dla osób, które marzą o własnym domu z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta, którą czytasz dostępna tylko w naszym biurze! atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 744 m² 26,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 5744 m , położona w malowniczej miejscowości Wołowe Lasy, w powiecie wałeckim, w województwie zachodniopomorskim. Wołowe Lasy to spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| oferta na wyłączność! Bez prowizji od kupującego! Cena podlega negocjacji. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 2,76ha w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko w realty Polecamy działkę budowlaną na sprzedaż w bardzo urokliwym miejscu przy lesie nad jeziorem Działka znajduje się w miejscowości miastko gm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 14 arów (dz. I) z czego ok. 9.5 a stanowi teren budowlany oznaczony w MPZP jako tereny zabudowy zagrodowej (RM), pozostała część to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do kupna przepięknej działki położonej w okolicach nadmorskich. Posadowiona jest na płaskim terenie i ma regularny kształt prostokąta. Działka posiada warunki zabudowy i jest.

Szczegóły ogłoszenia

99 922 zł1 063 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową, położoną w miejscowości Żdżary, około 3 km od Goleniowa. Przedmiotowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł3 900 m² 38,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana położona w malowniczej miejscowości Wola Kosnowa, gmina Łącko, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł15 526 m² 17,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malownicza działka rolna z prywatnym lasem - Kolosy. Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę rolną o powierzchni 15 526 m położoną w spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 500 m2 usytuowana bezpośrednio przy drodze głównej w miejscowości Sycowice- gmina Czerwieńsk. Możliwość wystąpienia o warunki zabudowy. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 242 m² 136,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy Dziaduszyn, gmina Pozezdrze. Oferujemy na sprzedaż działkę o numerze ewidencyjnym 1246/103 i powierzchni 1242 m (0,1242 ha) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 379 m² 75,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do kupna duża działka budowlana w centrum Tuliszkowa przy ul Żuchalskiej. Składa się z dwóch sąsiadujących działek pow 0,0801 i 0,1578 m2 łącznie 2379m2. Wjazd na działki.