dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 975 ogłoszeń

1 599 000 zł1 092 m² 1 464,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować działkę w dzielnicy Włochy z dużym potencjałem inwestycyjnym! Dom jednorodzinny wolnostojący do remontu lub wyburzenia na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chciałabyś/chciałbyś zainwestować w działkę na Mazurach? Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Oferujemy na sprzedaż dwie rolne działki o powierzchni 1394 m2 i 2257 m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł48 155 m² 114,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Strategiczna lokalizacja dla Twojej inwestycji! Trzeciewiec, gmina Dobrcz - 5 ha terenów produkcyjno-magazynowych przy S5 Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni 4,8 ha, położony.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 180 m² 66,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o pow. 1180 m2, ( działka gruntu nr 191/8 w Lędyczku ) położona na terenie przeznaczonym pod zabudowę letniskową z możliwością całorocznego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

10 555 000 zł70 367 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek w Święcicach gm. Ożarów Maz. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o symbolu R- tereny Rolnicze. Media w ulicy. Cena do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł862,50 m² 330,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka o powierzchni 862,5 m2 w Piekarach Śląskich (dzielnica Kozłowa Góra), o wymiarach ok. 36 m x 24,5 m. Szerokość i długość działki pozwalają.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł1 050 m² 680,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1050m , położona w malowniczej miejscowości Domasław, oddalonej zaledwie 5 km od granic Wrocławia. To doskonałe miejsce do budowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki o powierzchni 1000 m2. Działki pięknie położone w zacisznym miejscu wsi Leśno przy ulicy Malinowej. Dogodny dojazd z drogi asfaltowej prowadzącej do.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł4 547 m² 252,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 4 547 m2 (działka 136/1 oraz 138/2, obręb 32) położonej w Przylasku Rusieckim. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa propozycja dla wymagających - działka z warunkami zabudowy 3000 m , Mątki k. Olsztyna. Marzysz o domu w miejscu, gdzie cisza i natura łączą się z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane na sprzedaż - Nowy Gierałtów, gm. Stronie Śląskie Numery działek: 40/4, 40/5, 40/6, 40/7, 40/8 Powierzchnia: ok. 2000 m każda | Natura 2000 | mpzp - zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł744 m² 388,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

W ofercie sprzedaży działka o pow. 744 m2. Grunt znajduje się na Skolwinie. Nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka posiada kształt trapezu i jest usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł3 778 m² 293,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Chlebnia, w gminie Grodzisk Mazowiecki, w spokojnym otoczeniu, w pobliżu planowanego zalewu w Chlebni.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 374 m² 189,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w otoczeniu natury - Wola Batorska przy Niepołomicach | blisko Puszczy Niepołomickiej Alokum Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 686 m² 19,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Raciborów w powiacie Gryfickim. Nieruchomość rolna niezabudowana, składająca się z dwóch działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł10 800 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.961778, 21.257778 Czersk, ul. Gacki Numer Ewidencyjny 457 Media Prąd i woda - przy granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł25 600 m² 10,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyobraź sobie miejsce, w którym jedynym dźwiękiem poranka jest szum wody i śpiew ptaków niosący się z gęstego lasu, a jednocześnie miasto pozostaje na wyciągnięcie ręki. To.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 458 m² 157,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 000 m² 96,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość rolna położona w turystycznej miejscowości Grywałd, w gminie Krościenko nad Dunajcem. Działka, zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 1000 m , Lipowa, cisza, zieleń, prywatność Nie będę Ci tu wciskać bajek o widokowej działce , bo to nie ten case. Ale To jest jedno z tych miejsc, gdzie wchodzisz i masz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do zakupu działkę w dzielnicy Lisiniec o powierzchni 4545 m2, szerokość od frontu ok. 26 m. Media - woda, prąd, kanalizacja w ulicy głównej do dociągnięcia ok 85 m.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł2 722 m² 84,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na lasy Zmysłówka k. Grodziska Dolnego Oferujemy działkę nr 803 o powierzchni 0,2722 ha, położoną w Zmysłówce (gmina Grodzisko Dolne, powiat leżajski).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 1855 m położona w miejscowości Zalesie Górne przy ul. Pięknej (działka nr 1305). Działka ewidencyjna- piaseczno - obszar wiejski, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł5 100 m² 34,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! 175.000 zł - Działka na sprzedaż - 5100 m2, w otoczeniu natury, idealna pod zabudowę mieszkaniową! Lokalizacja: Węgorzewo, gm. Sianów. To miejsce otoczone polami i lasami,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 745 m² 401,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1745 m , położona w miejscowości Złotokłos, gmina Piaseczno. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3500 m2 - w planie zagospodarowania przeznaczona pod usługi rzemieślnicze z możliwością dodatkowej funkcji mieszkalnej. - powierzchnia zabudowy 40%. -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.956000, 21.068528 Gabryelin, ul. Polna Numery Ewidencyjne 103/14, 103/15, 103/16, 103/17 lub 103/48.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł5 244 m² 20,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 0,5244 ha, położony w miejscowości Szymbark. Zgodnie z mpzp gminy, działka leży w terenach o symbolu 1.4.RP, czyli terenach rolnych. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł9 871 m² 33,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena Do sprzedania nieruchomość gruntowa - działka inwestycyjna - położona w Sulejowie przy ulicy Grunwaldzkiej. Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego:.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł12 000 m² 174,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w Grabnie niedaleko Ustki, powierzchnia 12000 m2. Płaska, w kształcie prostokąta (60 m x 194 m) częściowo porośnięta samosiejkami i małymi.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł3 112 m² 20,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedna z najatrakcyjniejszych nieruchomości w tym rejonie. Działka o powierzchni 3112 m2.(89/3)z możliwością dokupienie jeszcze jednej identycznej działki. Obie nieruchomości leżą koło.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 444 m² 76,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1444 m , położona w spokojnej części miejscowości Pinczyn, w gminie Zblewo. To idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł4 182 m² 21,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| szukasz przestrzeni w spokojnej okolicy? Ta działka rolna to idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, naturę i szerokie możliwości wykorzystania gruntu. Na sprzedaż działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w miejscowości Boża Wola gm. Mielec , o powierzchni 19,00 a . Zjazd z drogi publicznej (asfalt). Działka posiada dostęp do następujących mediów : w działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w dzielnicy Janiska przy ul. Działkowej Niekanin, gmina Kołobrzeg. Lokalizacja działek zapewnia dobrą komunikację z miastem Kołobrzeg oraz bliską.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł987 m² 5 572 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka na Borku z aktualnym pozwoleniem na budowę. Zapraszam do kontaktu więcej szczegółów na telefon   dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja:.