dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 972 ogłoszenia

389 000 zł2 684 m² 144,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentacje działki o numerze ewidencyjnym 1119 zlokalizowanej w Karsku w gminie Nowogródek Pomorski, w powiecie Myśliborskim. Działka z Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 080 m² 115,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w świetnej lokalizacji w bliskiej odległości od Goleniowa w Marszewie, obecnie w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 000 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w idealnym miejscu? lokalizacja Lipa, gm. Ryczywół, powiat obornicki - malownicza miejscowość otoczona lasami, położona w pobliżu Puszczy Noteckiej. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 400 m² 39,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy o powierzchni 2400 m 2 , położona w przepięknym krajobrazowo zakątku Mazur, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł22 000 m² 64,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nieruchomość położona zaledwie 400 metrów od jeziora (.

Szczegóły ogłoszenia

71 820 zł513 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad Miedwiem. Lokalizacja: wierzbno Powierzchnia :513 m2 Położenie :w kompleksie działek z wspólną drogą wewnętrzną Dojazd :do działek drogą gminną nieutwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł8 019 m² 31,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż oferujemy Państwu bardzo ciekawą działkę inwestycyjną, położoną w powiecie Zielona Góra, w Nowogrodzie Bobrzańskim.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 411 m² 141,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie, w dzielnicy Błeszno przy ul. Poselskiej, o powierzchni 1411 m2. Działka : o pow. 1411 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Solcu Kujawskim. Dostępne wyłącznie u Nas. W ofercie kilka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki nad jeziorem w Steklnie. Steklno położone około 50 minut drogi od Szczecina oraz około 13 minut od Gryfina. W miejscowości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł12 658 m² 4,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż las sosnowy, o łącznej powierzchni 1,2658ha. Nierychomość składa się z dwóch działek. 316: o długości 208m, szerokości 25 ( wiek lasu około 50lat ). 613:.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł2 634 m² 182,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Dąbrowie Górniczej przy ul. Perla, obejmuję działkę gruntu numer 2099 o powierzchni 2634 m zapisanej w księdze wieczystejka1d/00030366/7. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 691 700 zł5 213 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki inwestycyjne na obszarze projektowanego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Ekologicznej Mariny.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł7 548 m² 463,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

144 900 zł805 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną W dwóch lokalizacjach - blisko centrum oraz na obrzeżach strzegomia. Działka bliżej centrum posiada dodatkowo funkcję mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 054 m² 663,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż oferuję działkę położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych i malowniczych dzielnic Bielska-Białej Kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana - Elbląg ul. Lema Powierzchnia: 2164 m2 Działka budowlana w miejscowości Elbląg przy ul. Lema /krasny Las/ o powierzchni: 2164 m2. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

152 395 zł1 051 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz działki zdala od zgiełku, jednak z szybkim dojazdem do centrum miasta ? Ta oferta jest dla Ciebie! Biuro Nieruchomości komplex oferuje do sprzedaży kompleks dwóch działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Skrzeszew, gmina Wieliszew, powiat legionowski, województwo mazowieckie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 081 m² 161,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna w Zuzanowie - cisza, natura i wyjątkowy klimat Na sprzedaż wyjątkowo urokliwa działka położona w Zuzanowie, bezpośrednio przy lesie. Otoczona naturą, z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 614 m² 79,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1614m2 w cichej i spokojnej miejscowości Łośno (gmina Kłodawa). Na terenie w którym położona jest ww. działka obowiązuje Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

119 900 zł1 200 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa inwestycja, która może stać się Twoją prywatną sypialnią tuż obok Płocka - położona w jednej z najlepiej rozwijających się gmin regionu, gm. Słupno. Panorama 360 - sprawdź.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł28 400 m² 16,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania wyjątkowa, niepowtarzalna, piękna nieruchomość w miejscowości Zawada (gm. Myślenice). Sprzedawaną nieruchomość stanowi niezabudowana działka gruntu o powierzchni 2,84 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

843 525 zł11 247 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowy kompleks ośmiu działek budowlanych położonych w malowniczej części Górzna zaledwie 10 km od Garwolina i niespełna godzinę drogi od Warszawy trasą ekspresową S17.

Szczegóły ogłoszenia

62 900 zł1 325 m² 47,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki budowlane nad jeziorem w miejscowości Okunino Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł9 900 m² 212,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-przemysłowa o pow. 1ha w Bytomiu przy Strzelcach Bytomskich zabudowana budynkiem przemysłowym , teren utwardzony. Cena atrakcyjna 2100 000 zł. Gorąco polecam. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa składająca się z 2 działek : Nr 3546 i Nr 3548/1. Wjazd na działkę nr 3546 od strony południowo-wschodniej, z ulicy Kościuszki. Teren działki płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

294 880 zł776 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną w pobliżu lasu , w drugiej linii zabudowy, zlokalizowana przy lesie idealnie nadaje się na budowę własnego domu oraz stworzenie oazy spokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł3 103 m² 72,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoja oaza ciszy i spokoju w Bieszczadach Oferuję Państwu pięknie położoną działkę w miejscowości Bachlawa w powiecie leskim. Jeśli marzysz o dużej działce w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł2 003 m² 279,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

2000 m2 Milanówek Sprzedamy działkę budowlaną o powierzchni 2000 m , położoną w spokojnej i malowniczej okolicy Milanówka przy ul. Księżycowej. Lokalizacja i zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 844 m² 254,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana - Psary, powiat będziński - 1844 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1844 m , położona w miejscowości Psary (powiat będziński).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

9 działek, blisko media, w pobliżu jezioro, rakowice Wielkie. Ogłoszenie dotyczy jednej działki. Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 1208 m2, położona w miejscowości Rakowice.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł7 800 m² 551,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 78 ar w Swoszowicach. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni około 40 ar. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 559 m² 33,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 35,5 ara położona na obrzeżach Krzeszyc (osiedle). Działka położona w sąsiedztwie luźnej zabudowy zagrodowej. Dojazd do działki drogą asfaltowa uzbrojoną.

Szczegóły ogłoszenia

2 148 000 zł17 900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości O/ Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę usługowo-mieszkaniową w miejscowości Wykroty. Szczegóły oferty: - nieruchomość o powierzchni 1,79 ha. - teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

97 121 zł3 349 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3349 m2, położonej w Goszczanowcu (gm. Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, województwo lubuskie). Dla terenu,.

Szczegóły ogłoszenia

63 750 zł255 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żagań, działka budowlana, cena 63 750 zł, brutto, sprzedam. Do sprzedania działka niezabudowana o powierzchni 255 m2. Uwaga! W naszej ofercie posiadamy również działki o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 203 m² 182,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urocza działka budowlana na sprzedaż Do sprzedania urocza działka, częściowo zadrzewiona, usytuowana przy ulicy Letniskowej (ulica gminna asfaltowa). Media: - woda miejska - Prąd - Gaz - Kanalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod wymarzony dom w otoczeniu zieleni, z szybkim dostępem do Rzeszowa i pełną dokumentacją gotową do działania? A może chcesz bezpiecznie zainwestować w grunt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro M2 Estate prezentuje na sprzedaż działkę o numerze ewidencyjnym 422/2, położoną w miejscowości Wipsowo, w gminie Barczewo, województwo warmińsko-mazurskie. To doskonała okazja.