dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1528 m położona w miejscowości Konieczki, gmina Ełk. Oferujemy działkę budowlaną z projektem budowlanym domu jednorodzinnego "kevin A".

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 157 m² 47,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! Do sprzedaży działka budowlana położona w Mokrzyskach , 7 km od ścisłego centrum Brzeska. Grunt o powierzchni 31,57 ar. Wymiary: ok. 27 m szerokości i ok. 120.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas Kupujący nie płaci podatku pcc 2% jeśli szukacie państwo działek Z warunkami zabudowy W miejscowości takiej jak Stajenczynki w gminie Obrowo - zapraszamy! do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz Działki pod budowę domu ? Szukasz Działki pod budowę bliźniaków? Lokalizacja: gmina Nieporęt, obręb 0014 Stanisławów Drugi W rejonie ul. Zegrzyńskiej (droga krajowa nr 61) Powiat.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł382 m² 824,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* działka 382 m2 * Osiedle Wygoda * ul. Siedleckiego * Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki znajdującej się w Białymstoku, przy ul. Siedleckiego na osiedlu Wygoda. Działka zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 800 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W kaplitynach gmina barczewo! oferujemy do sprzedaży działkę O powierzchni 4 800 M 2 Z przeznaczeniem W planie zagospodarowania przestrzennego do zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

480 400 zł1 201 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 12,01 arów z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem domu o powierzchni 195m2. Zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę w centrum Ciechocinka Jest to działka budowlana - zabudowana Ogrodzona z każdej strony Wymaga wiosennego oczyszczenia Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

312 116 zł44 588 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

-> 0% prowizji od kupującego <- Na sprzedaż kompleks trzech działek rolnych częściowo zadrzewionych w Pogorzelcach. Nieruchomość położona jest poza obszarem zwartej zabudowy wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł5 199 m² 211,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Homfi ma przyjemność zaprezentować 52 arową działkę budowlaną - świetnie skomunikowaną i jednocześnie położoną w malowniczej i zielonej okolicy - miejscowość Włosań, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł5 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działająca firma zajmująca się zbieraniem i wstępną segregacją odpadów. Firma ma ponad 30-letnią historię na rynku i jest solidnie ugruntowana w branży. Oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szklarska Poręba, działka, sprzedaż. Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1679 m2. Pod zabudowę mieszkaniowo - usługową. Treść mpzp przesyłam na maila. Została zrealizowana koncepcja zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł7 181 m² 54,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro vesta przedstawia wyjątkową działkę znajdującą się w Chełmie przy ul. Wielkopolskiej, w spokojnej okolicy w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Działka oddalona jest od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł864 m² 271,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej i kameralnej miejscowości Mieroszyno, niespełna 3500 m od plaży w Jastrzębiej Górze. Działka z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 100 m² 140,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działek budowlanych Na sprzedaż działki budowlane objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego , położone w województwie kujawsko-pomorskim, powiat Grudziądz, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł994 m² 180,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na nowopowstającym osiedlu, blisko centrum niedrzwicy dużej! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 994 m2 , położoną w Niedrzwicy Dużej, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 834 m² 68,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

#rezerwacja# Idealna pod budowę domu jednorodzinnego, lub jako lokata kapitału w czasach wysokiej inflacji. Na sprzedaż ładna działka budowlana, położna w miejscowości Dubów, gm. Łomazy,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 200 m² 55,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa w Piotrkówku, gm. Krzczonów. O nieruchomości: miejscowość położona w odległości 20km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowe 15 ha pod Twoją inwestycję - 600m od Marwałdu, widoki jak ze Wzgórz Dylewskich! Szukasz miejsca, które oferuje absolutną prywatność, a jednocześnie daje nieograniczone możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

397 080 zł3 309 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana z własną linią brzegową jeziora Osetna, gmina Lipiany. Na sprzedaż oferujemy niezwykle atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3309 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł42 700 m² 88,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka Gruntowa w Świetnej Lokalizacji - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę gruntową o powierzchni 42 700 m2 położoną w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej we wsi Małachowice-Kolonia, gmina Ozorków, o powierzchni 1.168m2. Działka położona na terenie z mpzp, dla której plan przewiduje zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 742 mkw położoną przy ul. Księcia Józefa. Podstawowe informacje - działka posiada dostęp do drogi publicznej - działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 8,5 ara, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Koźmice Wielkie. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

503 750 zł2 015 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż! Teren inwestycyjny na wjeździe do Serocka od zachodniej strony, tuż przy skrzyżowaniu dk61 i dk 62; węzeł tras Warszawa - Augustów i Nowy Dwór Maz. - wyszków. Do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

487 550 zł1 393 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie, w dzielnicy Grabówka, o powierzchni 1393 m2. Działka : o pow. 1393 m2 wymiary : szer.

Szczegóły ogłoszenia

526 720 zł7 096 m² 74,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położona w miejscowości Nądnia, w gminie Zbąszyń, w spokojnej okolicy, w pobliżu Jeziora Zbąszyńskiego. Szczegóły oferty: -łączna.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 809 m² 106,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom z warunkami zabudowy - Kownaciska 2809 m Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej okolicy? Ta działka w Kownaciskach jest gotowa do zabudowy i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł2 000 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane w miejscowości Falenty Nowe, gmina Raszyn. Działki o łącznej powierzchni 2000m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 45m szerokości (od wjazdu) na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 733 m² 43,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z potencjałem - Radlin - zapraszamy. *Zachęcamy do zobaczenia filmu z drona- kliknij w ikonę video. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 5733 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł330 000 m² 6,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż gospodarstwo rolne oddalone od głównej drogi w otulinie drzew. Miejsce ma bardzo duży potencjał do wykorzystania. Na chwilę obecną gospodarstwo jest w programie botanicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania działka o powierzchni 4 arów, położona w Rzeszowie przy ulicy Krakowskiej , wraz z wydanymi warunkami zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

641 430 zł21 383 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, które od pierwszej chwili robią wrażenie. Ta działka to połączenie ogromnej przestrzeni, zielonego otoczenia i lokalizacji, która daje realne możliwości inwestycyjne. 2,1 ha terenu.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 070 zł4 097 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kupujący nie płaci prowiji Działka o powierzchni 4097m2 położona w Chwaszczynie przy ulic Adama Mickiewicza. Na powierzchnię działki składają sie psvi (patwiska trwałe) - 0,1588 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł12 500 m² 10,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 1,25 ha (12500 m2) położona w Dolinie Sanu , w miejscowości Wybrzeże. Miejscowość letniskowa, o bogatej historii, położona 2 km na południe od.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 400 zł5 002 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna zlokalizowana w Drogomyślu przy ul. Wiślańskiej ( trasa dk 81 ) - połączenie głównej trasy Wisła - Katowice. Duże natężenie ruchu (główny szlak komunikacyjny do.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 125 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży ostatnie 3 działki w Gminie Poraj miejscowości Kuźnica Stara przy ul. Rumiankowej o powierzchni 1125 m2 Działki posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł6 600 m² 287,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zalety Pozwolenie na budowę budynków mieszkalnych o pow. użytkowej 1 400 mkw Wokoło tereny niezabudowane położenie W Konopnicy dodatkowe informacje Działka o pow. 6 600 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł8 900 m² 44,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikatowa działka o powierzchni 8900 m w Brzyczynie (gm. Mogilany), tylko 15 minut od Krakowa. To miejsce dla osób, które szukają ciszy, przestrzeni, lasu i wody,.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 577 m² 46,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową na sprzedaż, położoną w m. Sucharzewo, pomiędzy Dąbrową a Mogilnem. Działka rekreacyjna o powierzchni 2577 mkw., zabudowa małym domkiem.