dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 033 ogłoszenia

550 000 zł2 401 m² 229,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana w Istebnej - media, asfalt, cisza i przestrzeń! Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom w górach? A może chcesz bezpiecznie zainwestować w wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

127 820 zł913 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie dla pośrednika w całości pokrywa Sprzedający! Działki w bliskim sąsiedztwie Torunia - na granicy Rozgart i Górska. Na działce będą wszelkie media i zrobione.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł711 m² 3 094,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 711 m2 znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Oddział w Zgorzelcu oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w Łagowie: numer działki: 329/15 Powierzchnia: 1220 m (12,2 ara), w tym działka 1076 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w Strękowiźnie koło Augustowa, o powierzchni 1,76 ha. Strękowizna jest to malownicza miejscowość przez którą przepływa rzeka Blizna, jest tam również jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest widokowa działka budowlana o powierzchni 23,28 ary w miejscowości Wola Łużańska (13km od Gorlic) Media: prąd na działce, gaz przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka w lesie - cisza, natura, prywatność! Na sprzedaż działka o powierzchni 1,7 ha, położona w malowniczym, leśnym otoczeniu - idealna dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł7 979 m² 150,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej miejscowości Grabiny Zameczek! Łączna powierzchnia to prawie 8 tys. m2! Działki objęte Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

134 000 zł1 049 m² 127,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Jamnie przy ul. Miodowej. Teren płaski z dostępem do drogi gminnej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana dębniki! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze, szeregowe. II linia zabudowy. Media.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł1 158 m² 279,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W pepper house nieruchomości! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1158m2 w miejscowości Gowino przy ulicy Równej, gmina Wejherowo. Opis nieruchomości: działka w

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł59 200 m² 9,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka znajdująca się w miejscowości Paraszyno gm. Łęczyce. Paraszyno jest to niewielka miejscowość położona ok. 20 km od Wejherowa i 24 km od Lęborka. Posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o pow. prawie 6000mkw, w Wiszni Małej. Jednym bokiem przylega do starej drogi Wrocław-Trzebnica. Na tym obszarze jest aktualny mpzp, zabudowa, wolnostojąca lub bliźniacza,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 839 m² 54,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w malowniczej okolicy Okazja! Działka o pow. 1839 m2 usytuowana w Serocku w Województwie Kujawsko-Pomorskim. Dobra lokalizacja blisko szkoły , sklepów, przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

181 120 zł4 528 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Propozycja sprzedaży działki budowlanej w Jegłowniku gm. Gronowo Elbląskie. Działka o powierzchni 4528 m2 o kształcie prostokąta. Położona jest na ul. Długiej na uboczu głównej.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł21 700 m² 20,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Unikatowa działka 2,17 ha nad Narwią Rybaki Inwestycja z mpzp Szukasz miejsca, gdzie natura styka się z potencjałem inwestycyjnym? Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł3 865 m² 61,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Okazja: działka Z rozpoczętą budową - zwierzewo (gm. Ostróda) Zaoszczędź czas i pieniądze - wejdź na gotowy plac budowy! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 6552 Jeżeli szukacie Państwo działki położonej w urokliwym, spokojnym miejscu z dala od zgiełku miejskiego ta oferta jest idealna. Polecamy do sprzedania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż trzy działki budowlane w otulinie Nadnidziańskiego Parku Krajobrazowego, obszaru objętego "naturą 2000". Lokalizacja: działki położone są w malowniczej wsi Las.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 380 m² 48,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3380m2 z warunkami zabudowy na zabudowę siedliskową, zlokalizowana na skraju dużej wsi, 4km od Błaszek powiat sieradzki-jadąc z Błaszek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery przestronne działki położone w Pawłowie Trzebnickim, każda o powierzchni około 11 500 m . Idealna propozycja dla inwestorów, osób szukających dużych terenów pod.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł5 647 m² 850,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz gruntu w zielonej, spokojnej części Warszawy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta to rzadkość - ponad 5600 m działki budowlanej objętej miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1528 m położona w miejscowości Konieczki, gmina Ełk. Oferujemy działkę budowlaną z projektem budowlanym domu jednorodzinnego "kevin A".

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 157 m² 47,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! Do sprzedaży działka budowlana położona w Mokrzyskach , 7 km od ścisłego centrum Brzeska. Grunt o powierzchni 31,57 ar. Wymiary: ok. 27 m szerokości i ok. 120.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas Kupujący nie płaci podatku pcc 2% jeśli szukacie państwo działek Z warunkami zabudowy W miejscowości takiej jak Stajenczynki w gminie Obrowo - zapraszamy! do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz Działki pod budowę domu ? Szukasz Działki pod budowę bliźniaków? Lokalizacja: gmina Nieporęt, obręb 0014 Stanisławów Drugi W rejonie ul. Zegrzyńskiej (droga krajowa nr 61) Powiat.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł382 m² 824,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* działka 382 m2 * Osiedle Wygoda * ul. Siedleckiego * Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki znajdującej się w Białymstoku, przy ul. Siedleckiego na osiedlu Wygoda. Działka zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 800 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W kaplitynach gmina barczewo! oferujemy do sprzedaży działkę O powierzchni 4 800 M 2 Z przeznaczeniem W planie zagospodarowania przestrzennego do zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

480 400 zł1 201 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 12,01 arów z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem domu o powierzchni 195m2. Zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę w centrum Ciechocinka Jest to działka budowlana - zabudowana Ogrodzona z każdej strony Wymaga wiosennego oczyszczenia Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

312 116 zł44 588 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

-> 0% prowizji od kupującego <- Na sprzedaż kompleks trzech działek rolnych częściowo zadrzewionych w Pogorzelcach. Nieruchomość położona jest poza obszarem zwartej zabudowy wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł5 199 m² 211,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Homfi ma przyjemność zaprezentować 52 arową działkę budowlaną - świetnie skomunikowaną i jednocześnie położoną w malowniczej i zielonej okolicy - miejscowość Włosań, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł5 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działająca firma zajmująca się zbieraniem i wstępną segregacją odpadów. Firma ma ponad 30-letnią historię na rynku i jest solidnie ugruntowana w branży. Oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szklarska Poręba, działka, sprzedaż. Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1679 m2. Pod zabudowę mieszkaniowo - usługową. Treść mpzp przesyłam na maila. Została zrealizowana koncepcja zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł7 181 m² 54,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro vesta przedstawia wyjątkową działkę znajdującą się w Chełmie przy ul. Wielkopolskiej, w spokojnej okolicy w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Działka oddalona jest od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł864 m² 271,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej i kameralnej miejscowości Mieroszyno, niespełna 3500 m od plaży w Jastrzębiej Górze. Działka z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 100 m² 140,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działek budowlanych Na sprzedaż działki budowlane objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego , położone w województwie kujawsko-pomorskim, powiat Grudziądz, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł994 m² 180,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na nowopowstającym osiedlu, blisko centrum niedrzwicy dużej! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 994 m2 , położoną w Niedrzwicy Dużej, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 834 m² 68,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

#rezerwacja# Idealna pod budowę domu jednorodzinnego, lub jako lokata kapitału w czasach wysokiej inflacji. Na sprzedaż ładna działka budowlana, położna w miejscowości Dubów, gm. Łomazy,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 200 m² 55,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa w Piotrkówku, gm. Krzczonów. O nieruchomości: miejscowość położona w odległości 20km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowe 15 ha pod Twoją inwestycję - 600m od Marwałdu, widoki jak ze Wzgórz Dylewskich! Szukasz miejsca, które oferuje absolutną prywatność, a jednocześnie daje nieograniczone możliwości.