dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

170 000 zł1 257 m² 135,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Czepino. Działka płaska, o regularnym kształcie, wymiary 31,5 m x 40 m . Powierzchnia działki wynosi 1257 m2. Dobry dojazd do nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

112 800 zł1 200 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Krupocin, gmina Bukowiec, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość o powierzchni 1200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł10 004 m² 109,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 1 ha przy drodze krajowej w Choczni. Teren uzbrojony woda, prąd, gaz i kanalizacja. Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł7 810 m² 23,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w południowej części miasta Nowa Ruda w rejonie ul. Słupieckiej, w powiecie kłodzkim, w województwie dolnośląskim, w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 685 m² 40,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka pod zabudowę, powiat pajęczański, gmina Strzelce Wielkie - Wiewiec Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę o powierzchni 2685 m , zlokalizowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 375 zł10 883 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego produkcja, składy, magazyny Lokalizacja: pakosławice, województwo Opolskie, powiat Nyski, bezpośrednio przy rondzie - zjeździe na drogę wojewódzką nr 401.

Szczegóły ogłoszenia

856 240 zł3 058 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 30,58 ara, położona w rozwijającej się i dobrze skomunikowanej części Świlczy - tuż pod Rzeszowem. Działka posiada dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

193 830 zł1 491 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1 491 mkw., położoną w miejscowości Gostolin, w gminie Załuski, powiecie płońskim. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka k./ Nowego Miasta Lubawskiego. - działka rolna. Bez Planu Miejscowego. - graniczy ona m.in. z działką zabudowaną domem 1-rodzinnym. - położona jest w ciekawym, urozmaiconym.

Szczegóły ogłoszenia

1 445 850 zł13 770 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu działkę inwestycyjno - mieszkaniową o powierzchni 13770 m 2 w doskonałej lokalizacji przy głównej trasie Jelenia Góra - Szklarska Poręba. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

583 400 zł58 340 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość rolna o powierzchni ok. 58340 m 2 w miejscowości Lisowola. Korzystnie położona bezpośrednio przy drodze dk70. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To miejsce z niesamowitym widokiem, idealne na odpoczynek, inwestycję lub ucieczkę od miejskiego zgiełku! Jeśli marzysz o własnym kawałku natury, w miejscu gdzie czas płynie wolniej - ta.

Szczegóły ogłoszenia

6 163 080 zł29 348 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| do sprzedania teren produkcyjno-inwestycyjny o powierzchni łącznej 29.348 m2. zlokalizowany w Tyskiej strefie w niewielkiej odległości od wysypiska. Idealnie nadaje się na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł13 100 m² 8,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana w Ludwinowie, gm. Chełm. Działka o nr 128 (według mpzp teren zabudowy zagrodowej z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej) oraz działka 129 (sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka rolno-budowlana, niezabudowana położona w miejscowości Powalice w gminie Sławoborze w odległości ok 40 km (37min samochodem) od Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej w Woli Niemieckiej o pow 2127 m2. Podstawowe informacje: > Powierzchnia działki: 2127 m (21 ar) > Lokalizacja: wola Niemiecka, gmina Niemce > Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

64 075 zł1 165 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rekreacyjna nad jeziorem Chłopowo gmina Krzęcin. Działka o pow. 1165 m2 położona w bliskiej odległości od jezior Paprzyca i Paprzyca Średnia, w cichej części typowo.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 214 m² 222,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Staniszów. Działka o powierzchni 1214m2 , położone w spokojnej i cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

669 400 zł8 650 m² 77,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości o powierzchni 0,8650 ha, położonych w Bytomiu w rejonie ul. Energetyki i Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego, w skład których wchodzą: 1) prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 285 m² 116,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową nieruchomość położoną w malowniczym Mściwojowie (powiat jaworski, woj. dolnośląskie). To idealna propozycja dla inwestorów lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

65 715 zł1 011 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę, która jest zlokalizowana w Boleminie w gminie Deszczno niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Działka o pow. 1011 m2, z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł719 m² 730,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlową o powierzchni 719 m, położoną w centrum Wejherowa z bezpośrednim dostępem do drogi wojewódzkiej. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie działki inwestycyjne położone w Pakości w pobliżu ulicy Inowrocławskiej, w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

181 920 zł1 137 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z pozwoleniem na budowę -podgórzyn | Widok na Śnieżkę i Zamek Chojnik | Projekt domu 160m w cenie Marzysz o nowoczesnym domu w jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeszcze tylko 10. z 16! Możliwy oczywiście zakup inwestycyjny. Do czerwca wz na starych zasadach. Wyjątkowe, niepowtarzalnie położone działki w okolicach Mszczonowa od 3.097m2 do 5.522m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 497 000 zł1 361 m² 1 099,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1361 m2 w bardzo dobrym punkcie na warszawskiej Białołęce. Ul. Kołacińska znajduje się blisko Urzędu Dzielnicy Białołęka, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej pow. 20723m2( 2,0723 ha) położona w Cząstkowie mazowieckim, gmina Czosnów, powiat Nowy Dwór maz.( 27 km od Warszawy). Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 001 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w kompleksie 11 działek z udziałem w drodze w Borzyszewie. Działka o powierzchni 3001 m2 w kształcie prostokąta, leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł12 576 m² 31,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni łącznej 1,26ha w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Tułowice województwo opolskie. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł840 m² 202,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy Jeszkowice, gm. Czernica Mam przyjemność zaoferować działkę budowlaną nr 330/7 o powierzchni 840 m , położoną w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł699 m² 264,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 699m2 | bardzo dobra lokalizacja | czempiń ul. Czereśniowa | warunki zabudowy | nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360stopni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Wola Dębińska Do sprzedaży oferowana jest działka o powierzchni 23 ary, położona w miejscowości Wola Dębińska. Na terenie działki znajduje się drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

142 742 zł958 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas. Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną, położoną w Świdnicy - Osiedle Na Wzgórzu, 7 km od granicy miasta Zielonej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

141 480 zł3 144 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

! działki idealne pod inwestycje! atuty: - lokalizacja! - spokojna okolica! - sąsiedztwo lasów! - 4km do Barcina! - płaski teren! - działka przystosowana pod budowę domu jednorodzinnego lub budynków.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 171 m² 196,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe położenie, spokój, natura i bliskość jeziora. 30 min drogi od Gdańska. Zbuduj dom letniskowy i korzystaj z uroków sielskiego obszaru w Kielnie Bożanka. Wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 721 000 zł17 210 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,7 ha położona w Wołuszewie, na granicy Ciechocinka tuż przy drodze wylotowej w kierunku Torunia. Świetna propozycja zarówno pod inwestycję, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 060 m² 198,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Zalasewie przy ulicy Piknikowej. Działki w kształcie prostokąta o łącznych wymiarach 94m / 65m. Powierzchnia całkowita ok. 6060.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 188 m² 297,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - usługowa uzbrojona z wjazdem na drogę wojewódzką - wylot na Trójmiasto Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w Kokoszkowy, gmina Starogard Gdański,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł982 m² 152,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 9,82 ara, położona w malowniczej miejscowości Pcim. Nieruchomość idealna pod budowę domu jednorodzinnego zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 100 m² 163,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1100 m Kamionka, gmina Radziejowice - prąd i woda Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m , położona w miejscowości Kamionka, gmina Radziejowice,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł4 438 m² 28,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Strobów, w gminie Skierniewice, w powiecie Skierniewickim. Duża działka o powierzchni 4438 m2, z czego: około 1100 m2 to działka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij