dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 971 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 971 ogłoszeń

299 000 zł3 305 m² 90,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Kopice w gminie Stepnica. To idealna propozycja dla osób, które marzą o budowie domu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 499 m² 146,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka/ki położone są 20km od Warszawy (a2 6km) w bardzo malowniczym miejscu w sąsiedztwie lasu i wody (kąpielisko Kąck, obszar Natura 2000) w miejscowości Kąck, gmina Wiązowna,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł6 949 m² 70,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 2219 mkw. położona w cichej, spokojnej okolicy, w miejscowości Sokolniki-Parcela, gmina Ozorków, z szybkim dojazdem do autostrady A2 - do węzła Emila.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł8 500 m² 111,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Koszalin i okolice zapraszają do inwestowania! Inwestycja blisko morza! Nieruchomość znajduje się przy drodze szybkiego ruchu, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 6 oraz blisko węzła trasy S6.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka - Liksajny Powierzchnia: 3000 m2 Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 3000 m2 w miejscowości Liksajny. Działka znajduje się koło jeziora Ruda Woda z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł25 412 m² 74,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 2,5412 ha | teren produkcyjno-usługowy | duży potencjał biznesowy. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,5412 ha, położona w miejscowości Stare.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł7 900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz dużej działki budowlanej położonej w niedalekiej okolicy jeziora? Na sprzedaż działka o powierzchni 7900 m2. Najważniejsze cechy oferty: - działka z możliwością podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia, działka rolno-budowlana o powierzchni 4145m 2 położona w Kożuchach Wielkich, gmina Giżycko, województwo warmińsko-mazurskie. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

287 130 zł38 284 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki rolno-budowlane położone nieopodal jeziora Skomętno. Nieruchomość zlokalizowana we wsi Kulesze, 16km od Ełku, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 331 m² 171,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż większy teren obejmujący trzy działki budowlane w Ślemieniu. To propozycja dla osób poszukujących większej przestrzeni lub inwestorów planujących realizację kilku budynków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę niezabudowaną o powierzchni 3001 m2, zlokalizowaną w miejscowości Suliszewo, położonej w odległości 8 km od Złocieńca. Działka jest bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł7 300 m² 43,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa z zabudowaniami gospodarczymi o powierzchni 0,73 ha, położona w sercu urokliwej miejscowości Błotno, w gminie Dobrzany, powiat Stargardzki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną - lokalizacja Czarna Białostocka / oś. Pierekały - pow. 1230 m2 - w planie ogólnym tereny będą przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną - media :.

Szczegóły ogłoszenia

249 800 zł5 801 m² 43,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przepięknie położona działka nad samą rzeką Utratą z aktualnie wydanymi warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Pobliska rzeka Utrata a także Puszcza Kampinoska i planowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka Z pozwolenieniem na budowę apartamentowca dla seniorów Do sprzedania działka inwestycyjna w miejscowości Iwanowice Włościańskie gm. Iwanowice o pow. około 1,5 ha (w tym 48,89.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, zlokalizowana w miejscowości Rożek Krzymowski, gm. Krzymów. Położenie i powierzchnia działki: działka o numerze ewidencyjnym nr 11/5 położona.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł19 600 m² 48,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wielofunkcyjna działka siedliskowa 1,96 ha nad Wisłą. 26 km od Centrum Gdańska, z dobrym dojazdem i bezpośrednim zjazdem z drogi asaltowej. Doskonałe położenie - 30 min do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

87 500 zł1 250 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki z mpzp Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wrzeście-Kępno numer nr 344/9 1250 m Do sprzedaży również są dwie sąsiednie działki o numerach: nr.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł30 510 m² 9,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu Rozległy Teren Zielony w Rybniku - Kamień Na Sprzedaż teren zielony składający się z trzech działek o łącznej powierzchni 30 510m2. Rozkład : Działka 1 :.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12 arów, położona w miejscowości Łęki, gmina Borzęcin. Działka ma wymiary około 30 m x 40 m, jest płaska, co znacznie ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 600 m² 259,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działkę w malowniczym terenie obok jeziora Czorsztyńskiego Działka ma wiele możliwości inwestycyjnych ponieważ w mpzp widnieje jako symbol 1u-usługi, zabudowa komercyjna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 3 459 m , z szerokością 32 metrów, położona w malowniczym Łuszczowie Pierwszym. To idealne miejsce dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł656 m² 990,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prestiżowy Adres: ul. Mikołaja Hajduka Twoje Nowe Miasto Szukasz idealnego punktu na mapie Białegostoku, by zrealizować marzenie o własnym domu? Prezentujemy działkę, która łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka wawer - Piękna dzałka odległość do obwodnicy południowej ok 1000 m - Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1900 m2 zlokalizowana w kameralnej, spokojnej zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż piękne działki o powierzchni od 2883m2 do 4540m2m2 zlokalizowane bezpośrednio przy jeziorze Siecino na obrzeżach miejscowości Siecino gm. Złocieniec. Od jeziora działki.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł753 m² 298,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 7,53 ar (753 m ) w miejscowości Krasne obok Rzeszowa. - wydane wieczyste warunki zabudowy - udziały w drodze - zabudowa jednorodzinna, - media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł1 348 m² 399,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1348m Siadło Dolne blisko Szczecina Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1348 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Siadło Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 071 m² 86,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Parchowie. (gmina Chocianów, powiat polkowicki). Odległość do Chocianowa to 8 km, do Polkowic 9 km, do Lubina 26 km a do Głogowa 29 km.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł9 637 m² 23,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 9285m2 znajdującą się w miejscowości Rzechta, w gminie Sieradz. Wymiary działki: front 50m, długość 223m. Doskonały widok z trasy S8.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł4 700 m² 3,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 4700 m2 w Dąbrówce Ług. Działka w ewidencji gruntów łiv,łv,psvi. Brak mpzp, brak wz. Idealna propozycja do lokowania gotówki.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł5 500 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Wyłącznie u nas* Grunt Inwestycyjny 5500 m2 w Sarbsku, woj. pomorskie- blisko Łeby, jeziora Sarbsko i morza Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny w miejscowości Sarbsk (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 500 m² 85,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad pięknym i czystym jeziorem Komorze o pow.3500m2. Działka jest oddalona od brzegu jeziora/plaży ok.250m,graniczy bezpośrednio z lasem i stawem ,jest działką.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 261 m² 55,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek położonych w Rudzienicach nad jeziorem Szwyk w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch jezior - Kałdunek Duży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 819 m zabudowana budynkiem mieszkalnym (do rozbiórki lub generalnego remontu) oraz budynkiem gospodarczym (do rozbiórki ), położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł32 800 m² 3,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 3,28ha położona w powiecie żuromińskim, w gminie Kuczbork-Osada, obręb Nowa Wieś. Działka kształtem zbliżona do trójkąta. Jest to las.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł31 500 m² 19,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj wyjątkową okazję inwestycyjną! Kupując tę nieruchomość, nie ponosisz żadnych kosztów prowizji, a my zadbamy o kompleksową i bezpłatną obsługę kredytową, dzięki której.