dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 996 ogłoszeń

110 400 zł1 104 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane - sobniów | dobra lokalizacja | dojazd drogą wewnętrzną Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w obrębie Sobniów, w rozwijającej się części miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł956 m² 209,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie działki gruntu o łącznej powierzchni 956 m2, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Płaska , słoneczna, widokowa.Media pełne wokół działki. Droga asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 641 m² 255,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz działki inwestycyjnej przy jednej z głównych ulic w Krośnie? Sprawdź naszą ofertę! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1641 m , położona w Krośnie przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana niezabudowana oznaczona numerem ewidencyjnym: 1994/7 powierzchni 0,4351ha (klaso-użytek: psiv), która zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twój kawałek spokoju tuż obok miasta działki budowlane w Ulimiu przy ul. Rolnej Są miejsca, w których nie trzeba się spieszyć. Wystarczy zjechać z głównej drogi, zwolnić, otworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działki w malowniczej części Wałbrzycha. Działki usytuowane są w dzielnicy Nowy Glinik. Oferujemy możliwość wykupienia działki o dowolnej powierzchni dla.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 542 m² 64,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Świerkowo - wieś położona w gminie Świercze. Działki z nowego podziału - w kształcie prostokąta lub trapezu. Są wydane warunki zabudowy. Działka o wymiarach 54 x 46.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Ogromna działka pod zabudowę jedno i wielorodzinną Wiele możliwości inwestycyjnych! Na sprzedaż 5 działek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł2 498 m² 1 200,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powsin - działka inwestycyjna z potencjałem na 4 lokale w prestiżowej, zielonej części Warszawy. Połączenie spokojnego otoczenia z szybkim dojazdem do miasta tworzy produkt, który.

Szczegóły ogłoszenia

329 999 zł1 838 m² 179,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 1838 m , położona w miejscowości Liszki przy ul. Kaszowskiej 44 (działka nr 206), z szybkim dojazdem - 10 minut - do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 020 m² 102,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! ostatnie działki! najbliżej centrum miasta! Działka budowlana położona w centrum miasta o pow. 1020 m2. Dogodny dojazd drogą utwardzoną. Działka położona przy osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł16 476 m² 33,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo urokliwą działkę dla osób szukających swojego miejsca na ziemi wśród przyrody. Działka jest położona z dala od zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 912 m² 63,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W miejscowości Brzezie gmina Opolei działka inwestycyjna oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego 1) Symbol i numer terenu 1u 2) Powierzchnia terenu 372 a 3) Przeznaczenie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 7 działek położonych w miejscowości Iwno, w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie nakielskim, gminie Kcynia. Lokalizacja Działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym miejscu blisko natury, a jednocześnie z dostępem do miejskich udogodnień? Ta działka w Szczebrzeszynie to idealne połączenie ciszy Roztocza i wygody życia.

Szczegóły ogłoszenia

6 650 000 zł10 735 m² 619,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 10 735 m , położona w Łodzi bezpośrednio przy ul. Brzezińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek budowlanych w Trelkowie (powiat szczycieński) Oferuję na sprzedaż 9 (zostało 7) działek budowlanych o powierzchni od 1001 m do 1203 m , położonych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 650 mkw z pozwoleniem na budowę na etapie składania wniosku. Działka położona jest w miejscowości Wrocław, przy ul. Sokalskiej.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł4 722 m² 10,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Łąka w Fastach do sezonowego wykaszania* Polecam Państwu łąkę torfową z linią brzegową rzeki Supraśl w miejscowości Fasty do sezonowego wykaszania. Brak możliwości zabudowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 3033 m , położona w miejscowości Poręba Wielka, przy ul. Tyszkiewicza. Działka usytuowana jest w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Pojezierze Drawskie działki gruntu, położone na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego na obrzeżach miejscowości Złocieniec. Z działek rozciąga się piękny widok na panoramę miasta oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł10 050 m² 223,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Cena 2 250 000 zł netto + 23% vat Na sprzedaż oferujemy działkę przemysłową o powierzchni 10500.

Szczegóły ogłoszenia

356 850 zł1 083 m² 329,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1083 m , zlokalizowana w malowniczej i spokojnej miejscowości Żwirówka (gm. Halinów). To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł1 017 m² 459,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Częstochowie, przy ul. Rocha 189. Nr działki: 1/18, obręb: 86 Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł100 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne tereny po byłej żwirowni. Nieruchomość położona w lesie, o powierzchni 9,8 hektara wraz z budynkiem mieszkalnym 250 mkw wybudowanym w 2006.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 821 m² 230,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana W złockiem Działka budowlana położona w ustronnym miejscu w Złockiem w gminie Muszyna to nieruchomość o szczególnych walorach.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 899 m² 89,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja ofeta bez prowizji od kupujących Marzysz o domu z pięknym widokiem, wśród zieleni i ciszy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Krakowa i Wieliczki? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana na osiedlu nowych domów w Żołędowie. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł4 600 m² 61,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przy Drodze Krajowej nr 94 w Machowej to nieruchomość, która wyróżnia się lokalizacją i potencjałem. Bezpośrednie położenie przy jednej z głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam: grunt inwestycyjny o pow. 1 ha w miejscowości Wilczyce, zaledwie kilka kilometrów od granicy z Wrocławiem. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł871 m² 251,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona na bardzo ładnym, delikatnym wzniesieniu. Teren opada na widokową stronę. Miejsce słoneczne, bardzo ciche. Duże tereny leśne są w zasięgu krótkiego spaceru. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 975 m² 172,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1975 m z profesjonalnym kortem tenisowym, położoną w malowniczej i cenionej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł695 m² 568,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Górka Gołonoska ul. Laski Nowy podział *** Tylko u nas *** Rezerwuj już dziś Oferujemy do sprzedaży 4 działki budowlane w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Gołonóg - ulica Laski. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 356 m² 161,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emilia pasikowska-janyga Agent prowadzący   Działka budowlana | Suszec | media w otoczeniu | dobra lokalizacja Kupujący przy zakupie nie płaci prowizji! Suszec (dojazd z ul. Lipowej).

Szczegóły ogłoszenia

312 500 zł625 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja działka budowlana W klepaczach - W otoczeniu przyrody, blisko białegostoku Polecamy państwu na sprzedaż działkę budowlaną , o powierzchni 625 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

108 416 zł1 232 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1232m położonej w miejscowości Ciechanowiec. To wyjątkowe miejsce dla osób szukających miejsca na wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 806 m² 267,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 2806m2 zabudowana budynkiem (do remontu lub wyburzenia). Działka w kształcie prostokąta (możliwy dojazd od ul. Buczka, jak i od ulicy Parkowej).Wokół zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

116 900 zł1 169 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz świetnej lokalizacji na swój wymarzony dom ? Chciałbyś/abyś zamieszkać pośród zabudowy jednorodzinnej, a nie blokowiska ? Ta oferta działki budowlanej jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Lokalizacja: unieszewo malownicza wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim, w gminie Gietrzwałd. Miejsce pełne spokoju i ciszy wśród.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

**oferta premium działka budowlana | jaksmanice (10 min od przemyśla)** Na sprzedaż działka budowlana o pow. ok. 13 arów, zlokalizowana w miejscowości Jaksmanice, gm. Medyka, woj.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij