dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 961 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

180 000 zł925 m² 194,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki budowlane W miejscowości ciche | czarny dunajec | podhale cena: 180 000 zł brutto (w tym vat 23 %) kupujący jest zwolniony Z zapłaty podatku pcc 2% nry działek: 3136/10,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł11 265 m² 199,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo-przemysłowa Borowa, gm. Długołęka przy trasie Wrocław Warszawa Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 11 265 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł10 053 m² 68,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa Cena! Przedsiębiorco-oferta dla Ciebie! Działka inwestycyjna, zabudowana budynkami i stacją paliw- położona jest na samym końcu miejscowości słynącej z organizowanych corocznych Dni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym, która pozwoli na prowadzenie działalności gospodarczej w dogodnej lokalizacji? Ta oferta w Wójtowie to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł621 m² 507,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Oferujemy działkę o powierzchni 621 metrów kwadratowych, położoną na granicy dwóch miast: katowic i Sosnowca. Działka z szybkim dostępem do trasy S86. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 1,69 ha z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną lub usługową. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla inwestorów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł950 m² 125,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w spokojnej wsi Liniewo , przy ul. Topolowej. Idealna propozycja dla inwestora lub osób planujących budowę domu jednorodzinnego. Powierzchnia działki :.

Szczegóły ogłoszenia

93 450 zł890 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną. Lokalizacja: obra, gmina Wolsztyn, powiat Wolsztyński. Specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 1097/14 Powierzchnia działki: 890 mkw. - kształt w formie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł13 200 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod Kozienicami na sprzedaż! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1,32 ha, położona w Maciejowicach (gm. Głowaczów, pow. kozienicki). Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł4 000 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana 4000 m - Mieszkowo, ul. Szklarniowa (gm. Piaseczno, pow. piaseczyński) Szukasz gruntu z potencjałem inwestycyjnym lub idealnego miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spokój, przestrzeń i brak sąsiadów idealne miejsce na Twój dom! Cztery Działki o wielkości 2917 m (150m x 22m) z Ogromnym Potencjałem Idealna pod Wymarzony Dom.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł39 830 m² 25,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka leśna 39 830 m - duży teren inwestycyjny, rybnik Atrakcyjna propozycja dla inwestora poszukującego dużego, zwartego terenu o charakterze leśnym w rozwijającym się rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł5 612 m² 111,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 5612 m - usługi/produkcja - 51x110 m - ul. Gruntowa Duża, ustawna działka inwestycyjna o szerokim wachlarzu możliwości. Idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł6 275 m² 27,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla osób, które szukają dużego metrażu pod budowę domu - bez sąsiadów! Na sprzedaż płaska parcela w kształcie zbliżonym do prostokąta 26x173, o pow. 6275 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 916 m² 156,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1916 m - ogrodzona - gotowe media na działce - basen - zebrzydowice Idealna propozycja pod budowę domu z dużym ogrodem w świetnej lokalizacji. Gotowy, zadbany teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

36 parceli - różne metraże 6491209 m - Ty wybierasz! - Szerokość każdej to min. 20 m Unikalna oferta 36 działek budowlanych, z których możesz wybrać dokładnie tę, która najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł2 885 m² 166,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 2885 m - teren usługowy - Rybnik, gliwice Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2885 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Blisko Hektar Gruntu w Urokliwej Okolicy Las, cisza i Prywatność! Działka 9660 m z idealna opcja pod wille w spokojnej okolicy. Potężna powierzchnia działki daje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

479 150 zł1 369 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1369 m - Ochojec - top lokalizacja To jedna z tych ofert, gdzie lokalizacja robi całą różnicę. Spokojna, zielona okolica w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 008 m² 124,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1008 m - cisza, prywatność - III linia zabudowy Idealna działka pod budowę domu ustawna, spokojnie położona i z pełnym potencjałem aranżacyjnym. Świetne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna płaska parcela w kształcie prostokąta w genialnej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjna parcela położona w drugiej linii zabudowy przy ul. Wodzisławskiej w Rybniku. To.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł840 m² 309,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i dobrą lokalizację. Na sprzedaż wyjątkowa działka (19,5x 43) o pow. 840 m2 usytuowana w bocznej, ślepej ulicy Rzecznej.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł700 m² 167,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka w kształcie trapezu w spokojnej, kameralnej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjna parcela o powierzchni 700 m położona przy Ulicy Gospodarczej w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 075 m² 153,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta dla ludzi, którzy szukają ciszy, spokoju i pięknych widoków - w dobrej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjna działka (19x62) o pow 1075 m2 - w całości budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 057 m² 125,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2057 m cisza, spokój i świetna lokalizacja - ul. Jabłoniowa! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2057 m , położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 919 m² 99,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 1919 m - przyszłościowa lokalizacja (obok centrum logistycznego moraj). Świetna propozycja dla inwestora, który chce wejść w rozwijający się rejon Rybnika. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

111 000 zł1 505 m² 73,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży 3 działki budowlane położone w Nowym Dworze gmina Złotów powiat Złotowski: 1. nr 86/4 o pow. 1.900 m2 2. nr 86/5 o pow. 1.506 m2 3. nr 86/6 o pow. 1.505 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Startfragment Działki budowlane przy lesie - Łabiszyn Wieś, kujawsko-Pomorskie Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej części Łabiszyna Wsi (powiat żniński, woj.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł6 264 m² 62,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6264,2 m (0,6264 ha) położona w miejscowości Przeczów bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 396. Działka posiada bezpośredni zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam bardzo ładną, nieomalże kwadratową działkę o powierzchni 2181 m kw, z dostępem do ulicy oraz mediów (- prąd i gaz) w miejscowości Michałów Reginów k/ Legionowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam serdecznie. Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2489 m2 w miejscowości Biórków Mały(gmina Koniusza), położona Ok.18 km od Krakowa, wzdłuż drogi 776 Kraków-Proszowice.

Szczegóły ogłoszenia

2 468 700 zł1 300 m² 1 899 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka narożnikowa w Mielnie ( gm Koszalin) ul.Olimpijska/Chmielna, nr działki 875/5- pow 1300m2. Obie ulice utwardzone z łatwym, wygodnym dojściem na plażę ( ok 300m) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż oferta działek rolnych W gminnie lutol suchy gminna trzciel. Oferujemy do sprzedaży działki rolne 2.1 ha wraz z domem mieszkalnym do remontu, oraz budynkami gospodarczymi , ogród.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w jednej z najbardziej kameralnych i naturalnych lokalizacji polskiego wybrzeża - w urokliwej miejscowości Kopań, zaledwie 800 metrów od szerokiej,.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł2 693 m² 110,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* wyjątkowa oferta na wyłączność dostępna tylko W mika partners * Twoje nowe miejsce na ziemi - Ryczołek działka nr 12/3 0,2693 ha Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 123 m² 70,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana - 100m od ciechocińskich Tężni Oferujemy do sprzedaży działkę w Ciechocinku przy ul. Sportowej z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowo - pensjonatowe, objętą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 1400 m , położona w zielonej i spokojnej części Krakowa - okolice Tyńca To idealna propozycja dla osób marzących o dużym.