dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 972 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks czterech działek z mediami, wyjątkowo położone. Ceny poszczególnych parceli: 1. 14.74 ar = 117 920 zł, 2. 10.96 ar = 85 488 zł, 3. 14.40 ar = 109 440 zł, 4. 14.51 ar = 107.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowe działki budowlane w Buczkowie - przestrzeń, cisza i świetna komunikacja Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju i przestrzeni. Buczków to jedna z tych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł1 600 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w spokojnej okolicy Łobodna w pobliżu Kłobucka. Działka przy bocznej drodze utwardzonej o ładnej szerokości ok. 36 m. powierzchni 1600 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 0,1748 ha, położony w strategicznym punkcie Sępólna Krajeńskiego, bezpośrednio przy ulicy Koronowskiej, stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł2 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***działka budowlana 600 M od rzeki narew***wszystkie media*** *** piękne miejsce na budowę domu *** idealna działka inwestycyjna *** opcji wiele*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł7 861 m² 228,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę bliźniaków obok osiedla wykończonych domów. W pobliżu linia wysokiego napięcia. Część działki od strony północnej znajduje się w Pasie technicznym wału wiślanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana | między morzem A jeziorem | idealna pod inwestycję Na sprzedaż działka budowlana nr 4/91 o powierzchni 414 m , położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Bielsku - Białej o łącznej powierzchni 2300 m Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego nr 067 - symbol Mne 07 - teren przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w miejscowości racimierz/żarnowo. Położonej około 13 km od Wolina i Stepnicy. Informacje podstawowe: powierzchnia: 27800m2, kształt.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł39 500 m² 215,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę działki idealnej pod nowe inwestycje pod Krakowem. Na sprzedaż działka o powierzchni 3,947 ha zlokalizowana w malowniczej części Skawiny: łysa Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł9 995 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 9995 mkw składająca się z dwóch działek położona w miejscowości Żmigród ( powiat trzebnicki). Nieruchomość sprzedawana jest wraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość rolna o powierzchni ok. 13201 m 2 w miejscowości Stary Łajszczew. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania. W studium uwarunkowań i kierunków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka wielkości ok. 36 arów , zlokalizowana w miejscowości Rzepiennik Strzyżewski. Szerokość frontu działki ok. 32m, głębokość ok.108 m . Parcela lekko nachylona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5700m2 w miejscowości Mięcierzyn gm. Rogowo. Objęta mpzp pod zabudowę zagrodową ( nie trzeba starać się o warunki zabudowy). Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Starogród Dolny, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł5 900 m² 127,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna strefa przemysłowa | wola dębińska | 59 ar Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o bardzo wysokim potencjale inwestycyjnym, idealna dla inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

7 150 000 zł91 430 m² 78,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Brzezińskiej o łącznej powierzchni 91430 m w skład których wchodzą działki 5254/408, 5255/408, 5257/405, 5258/405, 5260/404, 5261/404,.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł5 268 m² 120,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Błonie okolice. Bardzo dobra oferta dla inwestora w miejscowości Radzików - 5 km od Błonia. Działka ma 5268 m i kształt prostokąta o wymiarach 130 m X 40m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Piękny widokowy teren - 30,6 arów w Chmielniku tuż przy granicy Rzeszowa. Na sprzedaż piękn, ustawna i widokowa działka w miejscowości Chmielnik tuż przy granicy Rzeszowa i ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wolna jest jeszcze działka obok o powierzchni 1308 m2 w cenie 111 180 zł. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka położona w Przemoczu, gmina Maszewo z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 757 m² 88,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1757m2. Istnieje możliwość dodatkowo zakupu działki graniczącej, powierzchni 1001m2. Lokalizacja: kopaniny.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł12 633 m² 19,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w powiecie działdowskim w miejscowości Klonowo. Cena: 19,79 zł / m2. Powierzchnia: 1,2633 ha Przeznaczenie terenu w mapie ewidencji gruntów: rv, rvi, lsv Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

1 492 380 zł16 582 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas w ofercie działka w suchaczu, gm. Tolkmicko. Suchacz to mała, urocza wieś letniskowa nad Zalewem Wiślanym, 12 km od Elbląga, która może się poszczycić wieloma atrakcjami,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 328 m² 67,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1328 m2 wym. 26mx48m. Działka zlokalizowana w miejscowości Rzeki Wielkie, gm. Kłomnice, na ul. Mokrej. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

75 790 zł1 166 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo, pragnę przedstawić ofertę sprzedaży działki położonej w malowniczej miejscowości Bronków, gminabobrowice. Powierzchnia działki: 1166 m Kształt: zbliżony do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł4 000 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki o numerze 3685 , położonej w miejscowości Chmielnik , gmina Chmielnik, województwo podkarpackie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł2 209 m² 407,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Dziełka inwestycyjna z miejscowy planem zagospodarowania przestrzennego. Lokalizacja Glinki. Potrzebujesz kredyt hipoteczny, gotówkowy, inwestycyjny lub konsolidacyjny? Nasi eksperci pomogą Ci.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł1 506 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 3 działek budowlanych Lubenia, powiat rzeszowski Oferujemy do sprzedaży kompleks trzech atrakcyjnych działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Lubenia, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

97 500 zł1 500 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Długoszyn wieś położona w województwie lubuskim, w powiecie sulęcińskim, w gminie Sulęcin. *** Na sprzedaż wystawiamy 12 działek o pow. od 1500 m2 do 1860 m2. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł6 714 m² 141,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 0,6714ha położonej 1,5km od centrum w Obornikach śląskich. Działka o szerokości 66m oraz długość 118m.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł9 028 m² 7,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w gminie Krzepice w powiecie kłobuckim w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 872 m² 1 709,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa w pasie nadmorskim w miejscowości Dębki. Na działce o powierzchni 1870 m2 aktualnie znajduje się dom o powierzchni ok. 120 m2. Cała nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

864 400 zł3 070 m² 281,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przeznaczona pod tereny aktywności gospodarczej ag w dzielnicy Zadębie. Pozostały do sprzedaży dwie działki - każda o pow.3070 m2 lub jako całość 6140m2. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł3 044 m² 183,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna z warunkami zabudowy, w miejscowości Raków. Dojazd do Oleśnicy w 15 min. Dojazd do Wrocławia 30 min. Informacje podstawowe: działka rolna, klasa gruntu VI.

Szczegóły ogłoszenia

246 810 zł1 299 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6719 Polecamy do sprzedania bardzo ładną działkę budowlaną o powierzchni 1299m2, w pierwszej linii zabudowy, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł2 929 m² 266,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! działka ok. 2930 M2 W spokojnej okolicy atuty: - spokojna okolica! - płaski teren! - pożądana lokalizacja! charakterystyka: na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 2,6658 ha, przygotowany pod realizację kameralnego osiedla domów jednorodzinnych. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł19 320 m² 41,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Siedlisko z potencjałem - Trzeciewiec, gm. Dobrcz, 1,9320 ha, staw, dom ponad 100-letni. Dla zdecydowanego klienta, cena do negocjacji! Szukasz miejsca z charakterem, przestrzenią i ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł723 m² 1 348,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w podwarszawskim Raszynie. Nieruchomość położona jest przy ulicy gminnej, utwardzonej i w pełni uzbrojonej. Wszystkie media: kanalizacja już na działce, woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! Polecamy Państwu dwie ładne działki o pow. po 3000m2 w Kolonii Baciuty. Wydane aktualne warunki na budowę domu jednorodzinnego, wolnostojącego wraz z budynkiem gospodarczym.