dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

430 000 zł1 300 m² 330,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o pow. 13 arów zlokalizowana w miejscowości Bolechowice gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona w kierunku południowym, położona w I linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dorotowo - działka z widokiem na las Bardzo ładna w pełni uzbrojona działka budowlana w Dorotowie. Na działce piękne drzewa iglaste (młode sosny, samosiejka, możliwość bezpłatnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stramnica na sprzedaż są 2 niezabudowane działki gruntu o łącznej pow. 8.700 m2 ( 5.200 m2 + 3.500 m2 ) Miejscowość zlokalizowana jest ok. 5 km od granic administracyjnych miasta Kołobrzeg.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną, położoną bezpośrednio przy asfaltowej drodze w Borównie. Działka objęta mpzp U1- przeznaczona pod usługi. Szczegółowe ustalenia planu : -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działki z Warunkami Zabudowy w Unisławiu ul. Toruńska. Nieruchomość gruntowa o metrażu od 1025m2 do 1200m2. (możliwość wyboru działki) Cena: 95zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Idealna propozycja dla osób szukających spokoju w otoczeniu natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Bydgoszczy. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 001 m² 98,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: działka położona jest w miejscowości Gniewino,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł9 500 m² 68,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki siedliskowe pod zabudowę zagrodową typu siedlisko wiejskie, rezydencja, dlaczego właśnie tutaj? Działki położone są na terenie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł6 859 m² 55,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki, które w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczono symbolem 1.U - działki.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 004 m² 183,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka o powierzchni 3003 m , położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Lulkowo, tuż pod Toruniem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

831 500 zł3 326 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane w Biskupicach na ul. Rzepakowej: - działki nr 57/1 i 57/2 - 3326 m2 (każda z działek po 1663 m2) - mpzp - przeznaczenie działki 3mn/u (tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł1 154 m² 169,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka budowlana o pow. 1149 m2, położona w miejscowości Komorów, gm. Kampinos. Wymiary działki 39x32m, przylegające do drogi wewnętrznej. Leży w otulinie Kampinoskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł11 571 m² 32,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

| na sprzedaż działka o pow. 11571 m2 zlokalizowana w miejscowości Lipnik, gmina Kije. Działka niezabudowana, o kształcie trójkąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 169 m x 144.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 3000 m2 zlokalizowana w Sokołowie Dolnym, gm. Sobków. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 11 x 165 x 18 x 157.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 016 m² 115,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 3016 m2 położona jest w pobliżu lasu, z dojazdem utwardzoną drogą gruntową, która łączy się bezpośrednio z główną drogą asfaltową, odległości.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł1 742 m² 326,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: pawilon biurowy z dużą działką - doskonała lokalizacja, tylko 12 minut od autostrady A1 Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna z murowanym pawilonem.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł10 192 m² 201,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna, inwestycyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 1,0192 ha! Nieruchomość objęta mpzp, położona w wólce mińskiej, gm. Mińsk Mazowiecki składa się.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 500 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1500 m , położoną w malowniczej miejscowości - Głęboczek. Głęboczek to niesamowite miejsce w gminie Czaplinek. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 963 m² 53,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 1963 m2 położona w Strzegowie, 12 km od Grodkowa, woj. opolskie. Działka ma płaskie ukształtowanie terenu i nie jest ogrodzona, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 3500 m2 Pięknie położona wśród zieleni i lasu. Idealna dla osób szukających spokoju w otoczeniu natury. Pochylona. Od drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł1 372 m² 1 602,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Legnica, działka, sprzedaż. Działka oferująca bardzo duże możliwości zabudowy. Idealne miejsce do budowy nowoczesnego kompleksu mieszkaniowo - usługowego. Ścisłe centrum / Stary Rynek miasta.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł11 735 m² 14,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę budowlano-zagrodową w Siedlcu Janowskim na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu urokliwą działkę budowlano-zagrodową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 780 m2 w Adamowiźnie koło Grodziska Maz. Działka położona blisko parku z dworkiem Chełmońskiego. W drodze przy działce prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Fantastycznie położona działka budowlana Oferta obejmuje niezabudowaną działkę o powierzchni 1395 m2, zlokalizowaną na skrzyżowaniu ulic: toruńskiej oraz Polnej w Małej Nieszawce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny w centrum Kobylanki zaledwie 10 km od Szczecina i 8 km od Stargardu. Nieruchomość położona jest w bardzo dobrej lokalizacji bezpośrednio za.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł1 357 m² 150,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1357 mkw, woda na działce, prąd w odległości ok 50. Blisko zabudowania, las ok 100m od działki. Dojazd na działkę drogą utwardzoną gminą. Działka dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 711 m² 49,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłącznośc biura - bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż działka o powierzchni 1711 m , położoną w spokojnej i zielonej części Ryglic. Teren niezabudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł4 400 m² 11,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Działka rekreacyjna z możliwością całorocznego zamieszkania Białe Błota Jagła Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży urokliwej działki.

Szczegóły ogłoszenia

336 800 zł842 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Własność. Działka o powierzchni 842 m kw. położona w Pogorzelicy 1700 m od plaży. Nieruchomość ogrodzona. Prąd, woda i szambo bezpośrednio w działce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł11 700 m² 81,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania obiekt inwestycyjny cielce gmina Warta Oferujemy Państwu ok. 1,17 ha gruntu Na wspomnianej działce znajdują się magazyny o powierzchni ok. 600m2 oraz budynek biurowy 70m2 z wagą.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł3 000 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: marek   mail:   Ta oferta tylko u nas! Oferuję do sprzedania działkę z oznaczeniem zabudowy zagrodowej (dom + budynek gospodarczy).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na prestiżowym osiedlu "karkonoska Przystań" Każda działka z projektem i pozwoleniem na budowę w cenie! Oferujemy na sprzedaż działki budowlane na nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną - Kędzie, gmina Żmigród - Dolina Baryczy Na sprzedaż działka rolna położona w spokojnej, malowniczej miejscowości Kędzie w gminie Żmigród, na uboczu, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 400 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 24a - budowlanej 16 a , rolnej 8a położona w malowniczej miejscowości Borawe gmina Rzekuń, 10km do Ostrołęki Front działki 21,6m głębokość 230m.

Szczegóły ogłoszenia

186 840 zł1 557 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka numer 141/16 w malowniczej miejscowości Przyłęk, położonej w gminie Nowy Tomyśl, to prawdziwa perła wśród nieruchomości gruntowych o powierzchni 1557 m . Działka ta to.

Szczegóły ogłoszenia

666 666 zł3 732 m² 178,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj się o potencjale tej nieruchomości, a następnie zaproponuj własną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 9 arów z Miejscowym Planem Zagospodarowania przestrzennego. Lokalizacja: sokołów Małopolski ul. Tęczowa. Numer działki 6581 Oferta Sprzedaży: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł35 300 m² 252,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną - 35 300 m Cena netto: 8 900 000 zł Powierzchnia działki: 35 300 m Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (mn2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1721 m | Dobrzewino | Blisko natury, świetna komunikacja Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1721 m , nr ewidencyjny 170/22, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 7.08ar położona w Rzeszowie dzielnica Budziwój ul. Legionistów. Działka posiada nieregularny kształt zbliżony do trójkąta. Media: - w drodze.