dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

149 000 zł3 006 m² 49,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Wielkiej Łące. Lokalizacja - Wielka Łąka, gm. Kowalewo Pomorskie ; - z odległością do Torunia 14 km; -.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł3 745 m² 114,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3.745 m , o charakterze gospodarczym, doskonała pod działalność inwestycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w Konarzewie przy ul. Słonecznej. Działka w kształcie zbliżonego długiego prostokąta o powierzchni 1440 m2.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł374 m² 93,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

*** działka rekreacyjna - ogródki działkowe przy kwk chwałowice (374m2) spokoje urocze miejsce! *** Licencjonowane Biuro Nieruchomości "arenda" oferuje na sprzedaż działkę rekreacyjną widoczną na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 237 m² 201,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona.

Szczegóły ogłoszenia

99 600 zł996 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Laskowo gm. Szamocin. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta zlokalizowana na ul. Przy lesie. Media: prąd, woda, kanalizacja. Dojazd drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 000 zł17 470 m² 944,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Radomiu przy zbiegu ulic Żółkiewskiego i Zbrowskiego. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Międzywodzie koło Zastania Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej działka numer 872/128 o powierzchni 1370 m2 położonej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł3 921 m² 147,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 3.921 m , położone przy drodze krajowej DK8 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

174 300 zł24 900 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu atrakcyjną dużą działkę rolną o powierzchni 2.49 ha położoną w bardzo dobrej lokalizacji Chromca. Działka objęta mpzp oznaczona symbolami: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 585 m² 334,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rzeszów ul.Leśne Wzgorze 35,85ar WZ 12 szeregówek Tylko u nas Oferta na wyłączność WZ ( w trakcie realizacji ) na 12 szeregówek w zabudowie bliźniaczej Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł6 311 m² 313,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki o łącznej powierzchni 6311 m2 zlokalizowane w centrum Karpaczu ul. Poznańska. W planie przestrzennego zagospodarowania tereny oznaczone symbolami 19 mu w części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową oddaloną od Trzebiatowa około 7 km w stronę nadmorską. Działka położona jest we wsi w spokojnym ale bardzo dobrym położeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę gruntu zabudowaną domkiem letniskowym. Nieruchomość położona nieopodal jeziora w turystyczno-rekreacyjnej miejscowości Parzeńsko, obręb Karsko, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł7 812 m² 57,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Warmia okolice Biskupca doga krajowa nr 16 Olsztyn - Mrągowo, atrakcyjna działka budowlana z wydawaną decyzją o wz, możliwość kupienia sąsiedniej o podobnej wielkości. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 000 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna o pow. 1000 m2, działka przeznaczona pod zabudowę rekreacyjną, położona w malowniczej miejscowości Mikołeska. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno-budowlana położona w Rożnowie Nowogardzkim to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, przestrzeni oraz kontaktu z naturą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 507 500 zł10 030 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 3 działki gruntowe w Bielsku-Białej, hałcnów przy ul Pod Kasztanem. Możliwość nabycia całego terenu, lub pojedynczych działek. Działki bezpośrednio graniczą z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest pięknie położona działka rolna z warunkami zabudowy położona w Nieżynie. Dostępne działki na sprzedaż : działka nr 957 - 0,0925 ha - aktualna działka - 0,0927.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą! Przedmiotem sprzedaży jest malownicza działka rolna położona w urokliwym miejscu pod Wolinem, tuż nad brzegiem malowniczego Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł8 900 m² 185,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka: oferujemy do sprzedaży działkę siedliskową o powierzchni 8900 m2, z możliwością podzielnia na mniejsze działki. Kształt zbliżony do prostokąta. Od północy działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł6 900 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaż nieruchomość o powierzchni 6900 m , położoną w miejscowości Wsola w gminie Jedlińsk. Wsola to malownicza miejscowość w pobliżu Radomia, oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka przemysłowo - usługowa w samym centrum Łobza z dwoma niezależnymi wjazdami z obydwu stron nieruchomości z dużym placem parkingowym - nawierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł1 001 m² 668,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż oferuję działkę położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych i malowniczych dzielnic Bielska-Białej Kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 5 działek budowlanych z widokiem na jezioro - Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 6 działek o powierzchniach od 3158 m2 do 3411 m2, położonych na Mazurach Garbatych w miejscowości Możne, gmina Olecko. Nieruchomości znajdują się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w czwartej linii brzegowej od Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 870 mkw., położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania doskonale połozona działka budowlana W bogucinie małym Działka o nr geodezyjnym 232 ma 1000 m2 powierzchni. Oznaczona jest w Planie Zagospodarowania Przestrzennego symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł2 205 m² 598,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Duża, słoneczna działka o powierzchni 2205 m2. Działka foremna, w kształcie prostokąta, wyrównany teren. Posiada aktualne warunki zabudowy na dom jednorodzinny dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży : Działki budowlane w miejscowości Sadowne (pow. Węgrowski) przy ul. Wiejskiej Działki nr 14/3, 14/4 , 14/5. Wymiary: powierzchnia 1000 m2 długość 44m szerokość 23m Media : woda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 400 zł4 376 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 4376 m2 o wymiarach 40 x 118 m położona w Kobyłce. Przeznaczenie terenu - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej; budynki.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł522 m² 496,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rekreacyjna z mieszkaniem - Koszwały Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Koszwały (gmina Cedry Wielkie), obejmująca działkę.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł850 m² 88,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Basinów, w gminie Zabrodzie, w powiecie wyszkowskim, z bardzo dobrym dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 205 m² 82,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż - ostatnia dostępna działka w Radlinie przy ul. Gabrieli Zapolskiej! Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 42 arowej, uzbrojonej działki, zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz niewielkim budynkiem gospodarczym, w miejscowości Żerkowice gmina Lwówek Śląski.