dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 999 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 999 ogłoszeń

140 000 zł2 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Do zaoferowania mamy działkę położoną w gminie nasielsk w pobliżu rzeki wkry w miejscowości cieksyn. Działka: działka nie jest ogrodzona. Przeznaczenie w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

528 294 zł3 126 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są do sprzedaży 3 działki o powierzchni około 1042 każda ( czekamy na warunki zabudowy ) o poniższych numerach (mapa obszar 1) 221509_2.0004.   _2.0004.   _2.0004.9/35 jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.957111, 20.775167 Świętochów, ul. Wiosenna Numery Ewidencyjne 107/16 lub 107/18 Media Prąd - na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 279 m² 171,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną, o nr 322/15 i powierzchni 1.279 m , położoną w miejscowości Jeleniów,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł1 623 m² 603,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość pod Twój dom! Chciał/chciałabyś mieszkać w domu z dużym ogrodem ale jednocześnie mieszkać blisko Warszawy? Właśnie ta nieruchomość spełni te oczekiwania,.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł800 m² 142,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Sianowie, ul. Dworcowa Na sprzedaż działka budowlana położona w Sianowie przy ulicy Dworcowej, w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do drogi S6 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł6 267 m² 877,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna, idealna pod inwestycje komercyjne lub mieszkaniowe, o powierzchni 6.267 m , położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 400 m² 34,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 44 ar znajdująca się w miejscowości Czerniec w gminie Łącko. Kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach ok 90.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Cicha I spokojna okolica bardzo blisko do centrum *** działka Z planem zagospodarowania przestrzennego *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 342 000 zł5 115 m² 262,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Nieruchomość gruntowa!świeradów Zdrój-Czerniawa Zdrój! Polecam przepięknie położona działkę w Czerniawie Zdroju (obecnie dzielnica Świeradowa-Zdroju). Jedno z najstarszych uzdrowisk.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2700 m z przygotowaną inwestycją | Mirosławice, ul. Kamienna | okolice Sobótki Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2700 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 180 m² 355,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną , widokową działkę położoną w Ochojnie. Działka posiada powierzchnię 11,80 ar. Kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około: 28m.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł9 200 m² 48,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża nieruchomość rolna o powierzchni 92 ary w miejscowości Gruszów gm. Raciechowice. . Na działkę została wydana decyzja o ustaleniu warunków zabudowy dla budynku.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 280 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Na sprzedaż atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną, położone w spokojnym i malowniczym otoczeniu domów jednorodzinnych oraz w bezpośrednim sąsiedztwie renomowanego pola.

Szczegóły ogłoszenia

236 500 zł815 m² 290,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- bogdaszowice - 9 km od wjazdu na A4 - 20 km od wrocławskiego rynku - - działki budowlane O pow. 800 m2 - 1800 m2 - kontakt tel.   . Oferta dla osób ceniących sobie spokój, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł1 000 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 usytuowana w Jankach. Zamknięty teren składający się z 4 działek - wspólna brama wjazdowa. Dobre wymiary: długość 33,5, szerokość 29 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł10 154 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1,015 ha, przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod usługi komercyjne nieuciążliwe, dopuszczalna - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - położona.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł860 m² 674,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na budowę domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Wrocławia? Ta oferta może być dla Ciebie! Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 860 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 157 900 zł9 110 m² 127,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kompleks działek budowlanych w okolicach Zatora Idealna propozycja pod inwestycję! Na sprzedaż kompleks działek budowlanych, położonych w miejscowości Laskowa (gmina Zator) - zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł613 m² 161,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane z widokiem na jezioro - wyjątkowa lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w Wiewiórczynie, gmina Rogowo, ok 500 m od jeziora Tonowskiego. Dla nieruchomości wydano warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 047 000 zł29 897 m² 35,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje niezabudowane działki nr 2497/9 i 2497/70 o łącznej powierzchni 29897 m2 zapisane w księdze wieczystej nr kr1e/00042049/5. Teren nieruchomości o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

344 310 zł1 497 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1497 m , położona w miejscowości Chyliczki, gmina Jaktorów, powiat grodziski Spokojna i zielona okolica, w sąsiedztwie nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 600 m² 53,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w Radawcu Małym, gm. Konopnica w pierwszej linii zabudowy bezpośrednio przy szosie asfaltowej. Dla działki wydane zostały warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł14 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja! Działka inwestycyjna o powierzchni 1,45 ha w Kunicach idealne miejsce na Twój projekt! Marzysz o miejscu, które łączy świetną lokalizację z szerokimi.

Szczegóły ogłoszenia

423 040 zł1 322 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osowiec gm. Żabia Wola powiat grodziski - do sprzedaży dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane po 1322 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 50 (szerokość przy drodze) x 26,5m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 100 m od jeziora | Marianowo | bez prowizji | inwestycja lub rekreacja Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz? Ta oferta łączy bliskość natury z potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł13 898 m² 298,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Przedstawiamy na sprzedaż działkę, oznaczoną numerem 3 o powierzchni 13.898 m (1,3898 ha), położoną bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł1 593 m² 243,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości łochowo, gmina Białe Błota. Grunt położony w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł4 371 m² 125,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej zlokalizowanej w miejscowości Sława, ul. Kolonia, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł14 000 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania pięknie położona działka rolna o pow. ok 1,4ha. Dojazd do działki drogą polną. Graniczy ze ścianą lasu. Działka ma regularny kształt.Brak MPZP. Idealna jako inwestycja. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

156 240 zł864 m² 180,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Szewcach, 6km od Opalenicy, 5km od Buku. Działka o powierzchni 864 mkw z szerokim frontem ( ok 58 m) położona we wsi Szewce gmina buk. Idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł12 090 m² 99,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomości niezabudowane oznaczone geodezyjnie jako działki nr 1205/53, 1207/60, położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 032 000 zł2 688 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, 2.688 m2, Białystok, Skorupy, ul. Nowowarszawska, 4.032.000 zł, sprzedaż. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2.688 m2 i wymiarach ok. 27,5 x 96. Numer geodezyjny - 1203.

Szczegóły ogłoszenia

183 680 zł1 148 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowalna, zlokalizowana w Kotach gm. Tworóg, w otoczeniu terenu lasów i luźnej zabudowy jednorodzinnej. Działka posiada wydaną decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dobrego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny lub cenisz sobie spokój i prywatność to jest to oferta skierowana do Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł40 780 m² 30,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż dwie działki rolne, z dużym potencjałem inwestycyjnym - aż 40.780 m terenu do zagospodarowania. Działki położone są.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł986 m² 375,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Ekskluzywna działka widokowa w Brennej Prezentujemy wyjątkową nieruchomość gruntową klasy premium , położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna położona w miejscowości Świątki - 25 km od Olsztyna lokalizacja: działka znajduje się w Świątkach, miejscowości oddalonej o 25 km od Olsztyna, 13 km od Jonkowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Widokowa, płaska działka budowlana o pow.1000 m2 położona w miejscowości Brzoskwinia gm. Zabierzów. Dojazd do działki boczną, asfaltową drogą gminną. Ma kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

522 500 zł950 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania trzy piękne działki położone w miejscowości Kajetany ul. Zamkowa Numery dostępnych działek: 182/115 o pow. 951 m2 - wymiary: 25m x 38m 182/120 o pow. 950 m2 -.